Sprawdź nas też tutaj

News

Do wytwórni Palucha dołączył nowy raper

Wcześniej mogliśmy go zobaczyć na kanałach SBM i Step Records.

Opublikowany

 

logo bor records

W ostatnim czasie z BOR Records odeszli Szpaku i Kobik. Powstałą lukę Paluch zdecydował się wypełnić raperem, który znany jest już części słuchaczy. Mowa o Lubinie, który w ubiegłym roku wziął udział w akcji SBM Starter i znany jest także słuchaczom Step Records.

Lubin w BOR Records

O dołączeniu Lubina do BOR Records dowiedzieliśmy się dzisiaj z oficjalnego konta wytwórni na Instagramie. Z komentarzy pod postem wynika, że fani są zadowoleni z obecności rapera z labelu Palucha.

Lubin ma dość bogatą przeszłość. W 2018 roku prezentowaliśmy na łamach GlamRapu jego kawałki, które pojawiały się na kanale Step Records. W ubiegłym roku raper wziął udział w akcji SBM Starter wykręcając numerem „Handy” 1.3 mln odsłon. W styczniu tego roku pojawił się po raz pierwszy na kanale BOR-u. Był to jego gościnny występ w numerze Jody „Umrę młodo”.

O nowej płycie Lubina na razie nic nie wiemy. Pozostaje nam czekać na szczegóły i pierwsze single.

 
17 komentarzy
17 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
9 miesięcy temu

Do kolekcji Pielucha dołączył nowy dildos

Kapitan Bomba
9 miesięcy temu

Umrę młodo, chyba jak cię rafalala przytopi w wannie jak marzannne

Jongmen
9 miesięcy temu

Siemanko, tu Jongmen z tej strony, uprzedzam wszystkich dzieciaków chcących obrażać mnie komentarzami, typu ciongmen, brudas, cygan, don Wasyl – będą składane pozwy do sądu o zniesławienie, wasze IP już są namierzane, myślicie, że jesteście anonimowi to się przeliczycie, będzie z wami jechane do spodu!!

Łezka
9 miesięcy temu
Reply to  Jongmen

Charakterny ciongmenie byłeś wpierdalać makowca na głównej?

vcds
9 miesięcy temu

zajebiście
lubi props, wreszcie coś świeżego na tej scenie

Hehehe
9 miesięcy temu

Jaki król tacy poddani…

YO..
9 miesięcy temu

18:36 29

Opublikowany 45 minut temu 23 kwietnia 2021Przez Maxymilian Hozer

Lexus
9 miesięcy temu

Dupa dołączył do palucha. Usiądzie na nim i będzie flex

Łezka
9 miesięcy temu

To Policyjne stowarzyszenie kań wpierdalających makowca na głównej. Kubik i Szpak przytomnie spierdolili z ringu to czym ten głupek się jara

Cwelwagon
9 miesięcy temu

Kolejny łak w biurze opierdalania rodzynków nic ciekawego

ODBytnica
9 miesięcy temu

Do burdelu Palucha dołączył nowy raper

Wcześniej mogliśmy go zobaczyć na kanałach Gay TV i Strapon Records.

Kanalia
9 miesięcy temu

Dlatego się nie dziwię że taka kicha ten cały dildbor

PALUCH Z POZNANIA TO FARMAZONIARZ
9 miesięcy temu

PALUCH NAJWIEKSZY FARMAZONIARZ

Sentino
9 miesięcy temu

Paluch, z okazji 100 tysięcy followersów na moim kanale, zapraszam cię do południowej Hiszpanii. Moi ludzie znają dobrze takie pojęcia jak honor, szacunek, przyjemność, rimming. Dotychczas unosiłeś się honorem w stosunku do innych raperów, teraz podczas stosunku z raperem doznasz seksualnych uniesień. Ja nie żartuję, jestem człowiekiem, który smarował dziuple dla połowy Kreuzberga. Mnie nie zaskoczy jakaś łysa pała z Pyrland. Tutaj robimy wszystko profesjonalnie, przed seansem obowiązkowo lewatywa i prysznic. Moi przyjaciele za dnia jeżdżą motocyklami a nocami uprawiają kloaczny drift na grzybie. De facto moja mama może cię ugryźć w dłoń jeśli to lubisz. My biznesowo i życiowo jesteśmy w innej lidze niż wy w Polsce. Przyjedź, zapraszam, nie zawiedziesz się. Postrzelamy z mojej gazówki albo z Twojego palca. Ty nie wiesz z kim ja pod stołem leżałem, a mój palec-grzebalec jest brązowy od masowania prostaty dla przyjaciół. Nie daj się prosić, Sikarios pokażą Ci, że to nie puste przechwałki.

Paluch BOR
9 miesięcy temu
Reply to  Sentino

Sentino Mordeczko ty moja, szacunek dla Ciebie i twoich Sicarios, ja i moje chłopaki z wytwórni niedługo wyruszamy w podróż do Berlina, żebyś nas z twoimi Sicarios nauczył prawdziwej gangsterki… wiadomo później się będziemy pryczyć w brąz i stykać fiutami bo wiem, że na zachodzie to jest normalne, tylko u nas w Polsce chłopaki się jeszcze trochę boją i tu to nie jest tak na porządku dziennym jak w Berlinie i w całym Dojcze Szlampe…. mam nadzieję, że jak będęchciał ze sobą wziąść tych wariatów z 2115 Gengu i SB maffiji to się tam jakoś dogadamy wariacie… tak, że wiesz jak coś to na łączach… pamiętaj, że mam gładkie pięty a wieczorem jak chce na miasto się wybić to tylko sobie pumeksem tam pod oczami przetre i można śmigać. Tak więc szacun dla Ciebie Senti bracie a reszte to jebać…. tylko BOR I GM2L!!!

Prop&Testo
9 miesięcy temu
Reply to  Paluch BOR

Kurwa ile wy piszecie. Weźcie trochę krótsze to, jakoś w pigułce, zwięzłej, bardziej przystępnie. Przecież kurwa ludzie nie mają czasu tego czytać. Wchodzą tu na szybką beczkę a nie wypociny kogoś kto nie ma co robić z czasem. Rozumiem sakrazm, żarty, często trafne i śmieszne ale nas Polaków jako ograniczony umysłowo naród bolą oczy od tyłu literek. Pozdrawiam was chłopaki serdecznie i się radzę stosować bo was przekopie.

Bedoes
9 miesięcy temu
Reply to  Paluch BOR

No u nas to jest luz byku ja już ruchałem 14 latki tak więc wiem co jest grane u nas w Be do Gie to już tak bardziej wyluzowali chłopcy, wiesz jak potrzebujesz jakiegoś gieta czy coś to idziesz do dilera opierdalasz mu słonego w bramie i masz. Chłopie ja Ci mówie jeszcze z pół roku i wszyscy się poznają, że miałeś racje tylko Polacy są tak mało tolerancyjni…. ale u nas Taco i Quebo już promują lewactwo i na marsze chodzą tak, że wiesz co jest pięć wariacie.

Popularne