Sprawdź nas też tutaj

News

Do wyzwania Solara dołączyło… centrum handlowe

„Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania”.

Opublikowany

 

Błyskawicznie rosnąca popularność #Hot16Challenge2 i jego wyniki pokazują, że w trudnych czasach społeczeństwo potrafi reagować szybko, solidarnie i skutecznie! W ramach akcji zebrano już niemal 2 miliony złotych, a to jeszcze nie koniec! W odpowiedzi na nominację od Gemini Park Tychy, do grona biorących w udział w akcji dołączyła Galeria Katowicka. Przy współpracy z Teatrem Śląskim, który na co dzień z sukcesem prowadzi Scenę w Galerii, Katowicka przygotowała swoją wersję popularnej hip-hopowej „szesnastki”. Wykonał ją w śląskim anturażu popularny aktor, Dariusz Chojnacki – „ bo kto by to nagrał, dział marketingu? Pha!”.

Udział wokalistów, aktorów, osób publicznych czy nawet polityków w charytatywno-muzycznym wyzwaniu to znak, że #Hot16Challenge2 zatacza ona coraz szersze kręgi. W piątek 8 maja w sieci pojawiło się pierwsze nagranie stworzone przez centrum handlowe – Gemini Park Tychy, w którym nominowane zostały 4 kolejne obiekty handlowo-rozrywkowe. Rzuconą rękawicę podjęła Katowicka, która wspólnie ze swoim długoletnim partnerem, Teatrem Śląskim, stworzyła autorską „szesnastkę”.

Dla Katowickiej wzięcie udziału w akcji pomocowej było także okazją, aby po długiej przerwie powitać swoich klientów i zapewnić, że dobrze widzieć ich ponownie – „nawet jeśli widać tylko oczy znad maski”. Zrobiła to w swoim stylu – odwołując się do lokalności, bieżącej sytuacji i emocji. Utwór wykonał Dariusz Chojnacki – aktor teatralny i filmowy, znany z produkcji takich jak: „Szczęście świata”, „Twarz”, „Pani z przedszkola”, „Fuga”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Chce się żyć”. Teraz znany również z mistrzowskiego rapowania .
Przypomnijmy, że to już kolejna akcja charytatywna, do której w tym trudnym czasie włączyła się Katowicka. Wcześniej wsparła finansowo produkcję przyłbic 3D, które docelowo trafiły do lokalnych szpitali.

Jak zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, odważne projekty i prospołeczne inicjatywy. #Hot16Challenge to akcja ważna, w której głos oddano sztuce – dlatego naszą „szesnastkę” stworzyliśmy we współpracy z Teatrem im. Wyspiańskiego i przy wsparciu śląskiego hip-hop’u. To piękny przykład współpracy kilku światów – centrum handlowe, ceniona i szanowana instytucja kultury, znany aktor i ludzie ze świata hip-hopu stworzyli razem fajny projekt w szczytnym celu. Szczególne brawa należą się fantastycznemu Dariuszowi Chojnackiemu, który rewelacyjnie odnalazł się w nowej dla siebie roli! – mówi Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej.

W #Hot16Challlange2 Katowicka nominowała NOSPR, Miasto Katowice i Macieja Stuhra. Wideo z realizacji wyzwania dostępne jest na fanpage’u Facebook Katowickiej oraz w serwisie YouTube.

 
32 komentarze

32
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
‎Jacek Wieczorek

NAJLEPSZY RAPER: Jacek Mejer
NAJGORSZY „RAPER”: Jacek Graniecki

Sylwia Grzeszczak & Liber - Mijamy Się

dwóch jacków, czy to przypadek?

Xd1

ile wam zapłacili za te reklame?

Jacek Nalewajko

Jacek Wieczorek? Owal, co Ty tu robisz? Scrum i Agile Cię wzywają…

buty balenciaga za 3259 pln i 99 gr

A Ciebie, Eis, pudelek wzywa

Latessa

Gorące dziewczyny czekają na ciebie na – – – http://Hot6.top

Oliwier11

Nominuję kurwa Trynkiewicza i Kaufland

rudy_z_blok_ekipy

Swoją starą nominuj

Odb

Do wyznania Solarowi analu dołączyło…centrum wannowe.

MlodyMistrzKarateBialyPas

Centrum handlowe —> Duda —> Szpaku

Janusz RPK

ten gość z galerii prypomina mi janusza
https://www.youtube.com/watch?v=2XAI4kkapWo

MAJOR SUCHODOLSKI & FAZI

jol kurwy to major
hujajor teraz bede rapowal jak kazior
czesto wacham nitro widzom kurwa przykro
jestescie dla mnie bankomatami
widzowie sq pojebani

CAŁE TEEEEEE
(ŁOOOOO)

tede

całe teeee to mówi Kononowicz, a nie major ty kurwo

Maciek Sklanu

Ty chyba na podlasiu nie byłeś ugułem

Brak sygnału

W centrum handlowym doszło do wyzwania Solara tego kurwa ułomnego kutasa co myśli ze liczy się tylko kasa, ten zjeb genetyczny niech go koronavirus wpierdoli

Coupe Dupont

A ja mam wyzwanie dla glamrapowiczów:
Podajcie imię jednego DOBREGO rapera (uprzedzam,łona czy jakieś inne łaki jego pokroju albo newschoolowcy to nie są dobrzy raperzy) a ja Wam wyślę 100. Czas do jutra

Bogactwo2020

100 tysięcy Tak ??? 🙂 bo za 100 złotych to nawet dobrego obiadu nie kupie sobie 🙂

§§§

Mezo

Coupe Dupont

mamy kryzys kryzys kryzys bangla w chuj! podaj paypal

PXOTER

norbi

Robert ze Słupska

Freddie Gibbs

WnukTedego /Norbi

Eripe

Napalenienapalenie

Łukasz King Tomb. Czekam do jutra na sianko

sentino

sentino

rudy_z_blok_ekipy

Korwin win, i jebie twoją stówę

SKARABEUSZ
Rasta
MIRAS X

Kiedy to wszystko pierdolnie? Szopka za szopką a owieczki beczą w zachwycie!!! https://www.youtube.com/watch?v=O5rg9GerGFk

ADEL

شركة عزل فوم بالقصيم لعزل الأسطح في الأبنية المختلفة، من شركات، أو مؤسسات، أو منازل، أو حتى مصانع، الكثير والكثير من الطرق، من بينها طرق .
شركة عزل فوم بالقصيم متخصصة في عزل الاسطح والعزل الحراري والمائي وعزل الشينكو باستخدام افضل الخامات المستوردة بارخص اسعار العوازل
شركة عزل فوم بالقصيم
شركة عزل حراري بالقصيم
شركة عزل خزانات بالقصيم
شركة عزل اسطح بالقصيم
شركة عزل فوم بحائل
شركة عزل حرارى بحائل
شركة عزل خزانات بحائل
شركة عزل اسطح بحائل
شركة عزل فوم بالدمام
شركة عزل حراري بالدمام
شركة عزل خزانات بالدمام
شركة عزل اسطح بالدمام

MuzykaSZTOS

https://www.youtube.com/watch?v=RtI5MVPgnuc

🙂 🙂 🙂 🙂

KRYJRYJ 🙂 🙂 🙂 🙂 #KRYJRYJ MUZYKA SZTOS

young pytong

polski rap 😉

joe montana

= wanna

Popularne