Sprawdź nas też tutaj

teledysk

doli z dwudziestym trzecim klipem dla projektu StartRap

„Michael Kors to moja zmiana na lepsze”.

Opublikowany

 

doli to młody raper, który mimo dopiero początków kariery, już zdążył zgromadzić wokół siebie spore grono fanów. Nie tak dawno mogli oni usłyszeć kawałek hannah, a teraz przyszedł czas na kolejne nowości. Utwór, który właśnie został udostępniony, nosi tytuł michael kors.

Raper często zaznacza, że nie lubi o sobie opowiadać wprost. Twierdzi, że jego czyny, dokonania i przede wszystkim muzyka są o wiele bardziej wymowne niż puste słowa. Jednak teraz na pewno będziecie o nim coraz częściej słyszeć.

Dlaczego? Jednym z najważniejszych powodów jest nowy kawałek doliego michael kors, który zadebiutował na kanale projektu StartRap! Dla fanów może to być jednak lekki szok, ponieważ raper postawił na coś zupełnie nowego.

michael kors to moja zmiana na lepsze. Większość pewnie kojarzy mnie ze smutnych piosenek, takich jak nie płacz za mną czy szczerze. michael kors to koniec tamtego mnie, a początek lepszego. Będzie to parę słów o mnie, o scenie oraz o bliskich. – opowiada doli.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PussyDestroyer

Co to za lamus?

Odb

Pierdoli z dwudziestym trzecim analem dla projektu StartDiscopolo

polkiTOszmaty

Polki to są brudaski. Myślą, że nie trzeba się myć, wystarczy dezodorant, który zagłuszy smród. A jeszcze większość jest otyła, taka otyła baba zawsze sapie i poci się, roztaczając wokół smród potu i śledzi z domieszką agresywnych perfum. Popatrzcie sobie polskie „kobiety” na Halle Berry albo Taylor Swift, tak wygląda kobieta a nie jak wy spocony kocmołuch z nadwagą.

Boczek

Kolejny coming out młodego „rapera”. Kurwa kto tak zjebał to pkolenie? Gimnazja, smartfony, hormony w mięsie, propaganda lgbt?

nowy glamrap jest do bani

Kurwa i kopiowanie tytułów.
Jaki bęcwał.

SłuchaćBIEDAKI

Słuchajcie mnie biedaki cebulaki polaki jeżdżący na gazie LPG przeznaczonym do zapalniczek i starymi używanymi wypierdzianymi szrotami z TDI z całej Europy Zachodniej od marokańca z Holandii albo bauera z Reichu, powinniście mieć całkowity zakaz poruszania się na drogach publicznych tymi swoimi zaniedbanymi zardzewiałymi pospawanymi złomami, ze znajomymi doszliśmy do wniosku że taka bieda jaką reprezentujecie powinna być oddzielona od klasy wyższej i powinna mieć zakaz jeżdżenia po drogach publicznych bo wszystkich biedaki w tych zdezelowanych gratach pozabijają. Biedacy powinni mieć zezwolenia na jazdę jedynie po drogach gruntowych i wiejskich i krajach afrykańskich! Wiem co piszę ja mam nówkę Audi RS6Avant a żona Mercedesa AMG, sąsiad najnowsze Porsche Panamere! Pozdrowienia i dobrego dnia dla ludzi którzy mają dużą kasę i klasę

Popularne