Sprawdź nas też tutaj

Inne

Domi w jednym kawałku z Bersonem

Sprawdźcie klip „Po równo”.

Opublikowany

 

Na kanale Prima Sort (drugi kanał wytwórni Step Records) właśnie miała miejsce premiera klipu „Po równo” Domiego – charyzmatycznego rapera młodego pokolenia pochodzącego z Gdańska. Gościnnie w numerze udzielił się utalentowany Berson.

Za produkcję singla odpowiada Bervi, z którym Domi pracuje nad pełnoprawnym albumem. Klip jest dziełem Mohera.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Łysy pinglarz
6 miesięcy temu

Kurwa pozerka w tym hip hopie jak ja pierdole…
Sam nie wiem o co chodzi w tej muzyce, ale wieczne pierdole nie o dragach yyy… Kurwa pojedynczych sztukach kitranych w skarpecie, ale z mordą czarnucha z Harlemu który rzuca na pół miasta.
Czy to kurwa powód do dumy, że bez jebane używki jesteś kurwa nikim? Nie umiesz trzymać nerwów na wodzy? Ci wyglądają ewidentnie na takich co w końcu chcą zobaczyć sutki, ale 15stki na tinderze nie odpisują na „co tam”.
Nie pozdrawiam kurwa hip pozerów

żENADA
6 miesięcy temu
Reply to  Łysy pinglarz

dokładnie zgrywają jakiś gangsterów i latają na teledyskach z pistoletami na wodę a na koncie minus i mieszanie z mamą, zamiast się chwalić osiągnięciami to chwalą się pseudo patologią,
patoosy debile

DO ROBOTY P0LKI
6 miesięcy temu
Reply to  żENADA

p0lki! Nie dla was chad, dla was zakolak z wąskim bideltoidem i oczami ofiary! Nigdy nie byłyście Chadównami o potężnych genach i nie będziecie!

Pipen
6 miesięcy temu
Reply to  Łysy pinglarz

Takie cwaniaki, a pies pasterski bez bacy by ich kurwa pogonił, tfu

Odb
6 miesięcy temu
Reply to  Łysy pinglarz

Vomit w jednym sextejpie z Transonem

emsi
6 miesięcy temu
Reply to  Łysy pinglarz

ja to mam bekę zawsze jak słychać jak zmieniają ton głos na taki bardziej hukowy, że niby są groźni i te miny na klipach… XD zobaczcie nagrania ze starego pruszkowa, przecież tam wszyscy czy na tych nagraniach czy na zdjęciach byli uśmiechnięci a to były zbóje co bez wahania wzięliby takie kurwy na bagaż, łamanie nóg, rąk i stosunki analne zaraz po naliczeniu na dolary za samą pozerkę. obejrzyjcie nagrania z gangusami w celach, żaden z nich nie zmienia głosu, żeby być groźniejszym na nagraniu.
Ja pierdole, albo kolorowe parasolki, albo koleżki co to robią wszystko dla mordeczek i ziomeczków. prawilnie wiadomo kto ma wiedzieć ten wie, sztywno i charakternie. bo tak ulica prawdę mówi.

komentator
6 miesięcy temu

Domi w jednej wannie z Bersonem
Sprawdźcie klip „Po gówno”

żENADA
6 miesięcy temu

POMI W JEDNEJ WANNIE Z PERSONEM
FUJ

Mariano Italiano
6 miesięcy temu

Sprawdźcie klip ‚po gówno’

Eustachy
6 miesięcy temu

dalem 20s z czego 10 to intro i odglos bonga i to na sluchawkach, bo dziewczyna obok i nie chcialem by patrzyla na mnie jak na zdrowo jebnietego w sumie zaskoczyl mnie bo myslalem ze do równo bedzie rym gówno, a tu prosze pudło . Niezle talenty no

Rado RDW
6 miesięcy temu

dno, Domi pozer z gdańska, wiem bo znam

je*ać scene rap
6 miesięcy temu

BERSON na propsie. Żelbet jeszcze namiesza. Elooo

Popularne