Sprawdź nas też tutaj

News

DON & RL9 przedstawiają kulisy klipu z Cleo i Guralem

Nadchodzi projekt „Stamina”.

Opublikowany

 

lewandowski donatan stamina

Wspólny projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego ma być kompilacyjnym albumem, na którym pojawią się artyści z różnych nurtów. Przeszło pół roku temu otrzymaliśmy pierwszy singiel wraz z teledyskiem „Mansa Musa”, w którym pojawili się Gural, ReTo i Sitek. Kilka tygodni później „Nie poddawaj się” z Mesajahem, a trzy miesiące temu „Wolę ciebie wolność” z udziałem zespołu Enej. Od tamtego czasu o projekcie „Stamina” zrobiło się cicho. Aż do teraz.

Tym razem Donatan & Lewandowski zamierzają zaprezentować nam singiel „Kły”, w którym udzielą się Cleo i Gural. Teledysk do tego nagrania powstał m.in. w Tunezji, a jego premiera ma się odbyć 24 września o godzinie 7:00 rano. Zanim się z nim zapoznamy możemy obejrzeć jego kulisy.

Data premiery albumu „Stamina” nie została jeszcze ujawniona.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

KonDON & LGBT69 przedstawiają wręczenie klipsów od Cwelo dla Gurala

DON SKARPETTI

przepraszam bardzo ale jaka role w produkcji muzycznej tego projektu odgrywa nasz polski maradona? bedzie snare wybijal pilka nozna robiac kapki do mikrofonu?

Luzacki

Dogrywa chórki Donatanowi

ProfesoorNauk

Daje Donaszanowi grubasowi jedzenie bez glutenu

NayebanyCieślakZwisy

Co jest frajery??? Pierwszy raz dwa trzy kurwaaa
Jak ktoś da komentarz, to znaczy, że lubi brać z dupy do mordy, jak jego stara zdzira jebana i ojciec jebany king trzepaków po czachojebie za 4 zyla hahahaha

Chuj ci w mordę cwelu

Twoja stara to w mordę wyjebana, ubezwłasnowolniona, sparaliżowana, tajwańska kurwa z porażeniem mózgowym na piździe, a twój stary to męska dziwka, zwykły pojemnik na sperme dla starych dziadów. Dlatego zacznij od siebie cwelu i swojej patoli.

Wasz ziom (real one)

A kim jest twoja kolegonwyżej skoro nauczyła Cię takich tekstów ?

Real HH 90

Ja lubię z dupci do ust.
Elo tru tu da gejm.
Prawdziwy hip hop tylko 90.

NayebanyCieślakZwisy

Wiedziałem, że część z was to pierdolone cioty i memeje wyjebane w dupala kurwa wasza matka. Wyjaśnieni kurwa jebane pizdy z szlaufami i pierdolonymi menelami waszymi starymi kurwy

ZwAlMiKoNiAzAnImZaSnĘ

KONDON & CWL9 przedstawiają kutasy vipów z Matheo i Magicalem

Moralny Kac Gigant

Szczerze… bardzo nachalna, sztuczna i niesmaczna ta reklama Coli w tym materiale. Już lepiej byłoby jakby tam wszędzie stawiali lodówkę z logo C-C. Panna ubrana jak hak wie co, na tle jakiś zabytków trzyma butelkę i puszkę z miną jakby trzymała gówno;) I pomyśleć, ze dostali za to gruby hajc.

Kopernik

To ty to obejrzałeś z własnej nie przymuszonej woli? Masz coś z głową nie tak czy po prostu debil?

Forrest Gump

Poznasz głupiego po czynach jego.

Popularne