Sprawdź nas też tutaj

News

Donatan i Lewandowski o wspólnym projekcie: „Przerósł nasze oczekiwania”

Duet zaprosił na album „Stamina” znanych muzyków z polski i zagranicy.

Opublikowany

 

Donatan i Robert Lewandowski

Przed tygodniem Donatan i Robert Lewandowski zaprezentowali pierwszy singiel ze wspólnej płyty „Stamina”. W numerze „Mansa Musa” pojawili się Reto, Gural i Sitek. Po ośmiu dniach od premiery kawałek ma blisko 2 miliony odsłon, a twórcy albumu postanowili opowiedzieć o swojej pracy nad płytą.

Przypadkowa współpraca

Donatan przyznaje, że jego współpraca z Robertem została zawiązana bardzo spontanicznie i przypadkowo. – Spotkaliśmy się kiedyś w studio, żeby się poznać, porozmawiać i pomówić towarzysko o muzyce. Od słowa do słowa odkryłem w Robercie pragnienie tworzenia muzyki na zasadzie producenta, a Robert we mnie zauważył potencjał sportowy – śmieje się muzyk.

„Stamina” to projekt, w ramach którego DON i RL9 łączą wielu znanych polskich oraz zagranicznych artystów z różnych światów muzycznych, takich jak hip-hop, pop, rock, reggae czy trap. – Muzyka mnie rozluźnia, nastawia pozytywnie, te emocje nastawiają mnie do tego, by być najlepiej przygotowanym. Fajnie posłuchać muzyki jadąc autem czy w domu. Różne mamy nastroje, po wygranym meczu inaczej się słucha, po przegranym też inaczej, więc emocje pokazują nam jakiej muzyki chcemy w danym momencie posłuchać – komentuje Lewandowski, który jest producentem wykonawczym materiału.Czego spodziewać się po „Staminie”?

Donatan wyjaśnia, że będzie to wielki wybuch i supernova. – Eklektyzm muzyczny, który przerósł nasze oczekiwania, bo to jest materiał, na który udało się nam zaprosić różnych, bardzo zapracowanych artystów z różnych światów muzycznych. Materiał, który ciężko sklasyfikować, i który ciężko powtórzyć – mówi producent. – Uciekamy od tego rozgraniczania, kto jest dla kogo – dodaje.

 


19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
4 lat temu

Chuja wczoraj zagrałeś lewusie. Obejrzałem mimo że piłka nożna to sport dla idiotów. Z cieniasami na pustą to strzela. A z silnymi zespołami chuja!

Poznan
4 lat temu

CO TO ZA DWA ŁAKI.CO TO MA WSPÓLNEGO Z RAPEM?NAPISZCIE JESZCZE ŻE NEYMAR WCZORAJ KUPE ZROBIŁ.

ProfesorNauk
4 lat temu
Reply to  Poznan

Ciekawe czego akurat wymieniłeś Neymara..Pewnie Ci się podoba pedziu

Poznan
4 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Tak, przypomina mi jednego z twoich ojcow

Odb
4 lat temu
Reply to  Poznan

Lewandowski projektował przerosniętemu Donatanowi wspólne oczekiwanie o nas

kredensik
4 lat temu

Przerosla to Was glupota. Lewy zamiast olac Paczka i skupic sie na graniu. Bo Piatek go niebawem wygryzie. A juz nawet Lewemu sie fejm nie zgadza, stad desperackie zaloty na dzial muzyczny. A drugi sam podupada i zaden ceniony raper go nie trawi. Bo kim jest Skarpeciarz, Guru Uchodzców aka El Lewako i Cipek?

ProfesorNauk
4 lat temu
Reply to  kredensik

Spadówa na wykop falusie

Wasz ziom
4 lat temu
Reply to  kredensik

Dokladnie

Trystydycymyt
4 lat temu

„Teraz wiem, że zapalenie zapałki było wielkim błędem. Próbowałem tylko wydobyć chomika” – powiedział Kukon zdumionym i rozbawionym lekarzom pogotowia ratunkowego. Kukon i jego partner Clockwork znaleźli się w szpitalu po osobliwej sesji erotycznej, która zakończyła się fatalnie. „Wcisnąłem tekturową rurę w jego odbyt i wpuściłem do niej Raggota, naszego chomika – wyjaśnił Kukon. – Jak zwykle. Clokwork po chwili krzyknął „Armagedon”, dając mi znać, że już ma dosyć. Próbowałem wyciągnąć Raggota, ale on nie chciał wyjść. Zajrzałem do rury i zapaliłem zapałkę, bo myślałem, że światło go przywabi”. Rzecznik szpitala wyjaśnił dziennikarzom, co się stało potem. „Zapałka spowodowała zapłon gazów trawiennych. Płomień wystrzelił przez rurę, zapalając włosy Kukona i powodując poważne oparzenia twarzy. Zapaliły się również sierść i wąsy chomika, a wtedy wybuchło kolejne, większe skupisko gazu w głębi przewodu pokarmowego. Gryzoń wyleciał wówczas przez rurę niczym pocisk z armaty”. Kukon doznał oparzeń drugiego stopnia, a wylatujący chomik złamał mu nos, Clokwork ma natomiast oparzenia pierwszego i drugiego stopnia odbytu i dolnej części przewodu pokarmowego. Los chomika jest nieznany…

Naśladowca Odb
4 lat temu
Reply to  Trystydycymyt

Donatan i Lewandowski o wspólnych oczekiwaniach: ,,Przerosły nasz projekt”

Wasz ziom
4 lat temu

Kon-donatan kiedys podniecal sie na swoim fb ze wypromowal Ole Ciupe i te 2 inne kurwiszony od mleka to mu napisalem „wypromuj teraz te bez cyckow zobaczymy jaki jestes kozak”… i co ? zablokowala mnie pala wedzona.

A Lewy to nie wiem po co z tym wiesniakiem nagrywa

Young Stuleja
4 lat temu
Reply to  Wasz ziom

Bo jest lewy

Wałbrzyski pochłaniacz odpadów komunalnych
4 lat temu

Jakie gówno, żałuję że o tym usłyszałem 🙁
ReTo w refrenie brzmi jak hipopotam w rui XD

PE I HA
4 lat temu

TO NIEEEE JEST HIBHOB

Young Stuleja
4 lat temu

Ciekawe kto ta płytę kupi. Donatan już zaistniał w świadomości ludzi oglądających festiwal w Opolu. Lewandowski kreowany na bohatera narodowego jak swego czasu Małysz. Może babcie z wnuczkami będą tego słuchać albo fani Diksonow on lubią takie wiejskie klimaty.

Mosiek Kaczyński
4 lat temu

Robercik firmuje tak naprawdę tylko te wypociny swoim nazwiskiem i zgarnia hajs. Floty nigdy mało. Szacunek za ustawienie rodziny finansowo na kilka pokoleń wprzód i wykorzystywaniu naiwnych p0laczków.

Jezus GMD
4 lat temu

Przeciez ten projekt odbil sie echem tylko nigdzie
w nosach na Czerskiej

afera23
4 lat temu

JAKA REKLAMA COLI
I TE MURZYNSKIE GESTY DONUTA
JA JEBE

00:12 i 17
4 lat temu

olski i zagranicy.
Opublikowany 3 godziny temu Przez Maxymilian Hozer

14:57 17

Popularne