Sprawdź nas też tutaj

News

Donatan komentuje zachowanie wobec Edyty Górniak

Producent został przez piosenkarkę spoliczkowany.

Opublikowany

 

Po koncercie na festiwalu w Opolu Donatan pozując na ściance z Edytą Górniak został przez nią spoliczkowany ponieważ złapał artystkę za pośladek. Producent w końcu odniósł się do oskarżeń o seksizm twierdząc, że cała akcja była happenigiem.

W odpowiedzi na liczne pytania. Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków. Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat „Są granice których nie możemy przekraczać” – czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność – napisał Donatan.

Producent zapytany przez fanów czy piosenkarka wiedziała o jego prowokacji, odpowiedział: – Ścianka z tysiącem reporterów to dobre miejsce. Sama Edyta Górniak w rozmowie z Pudelkiem tak skomentowała całe zajście: – Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Boa Gasiciel

Hahaha jaki kuriozalny farmazon. Ja natomiast żeby pobudzić ludzi do dyskusji w innej dziedzinie i wyznaczyć nieprzekraczalne granice, pluję na ulicy starszym babciom w twarz. Jeśli zwracają mi uwagę to im gratuluję, jak nie to idę dalej.

JACA

DONATAN TY LAMUSIE, NIE WIEM CO ŚMIESZNIEJSZE: ZAJŚCIE, TŁUMACZENIE, TWOJE TWARZOWE CZY DORZUCANIE RÓWNONOCY DO SKARPETEK Z URBAN CITY

Fezuj Nilast

Donatan to martwy i żałosny grajek, na siłe próbuje o sobie przypomnieć. Nara kurwa

Ghyh

Donatella szmaciara

Dekc

No doskownie poruszyl mnie swoja przebiegloscia w jaki sposob jebany to rezegral czyli generalnie chcial dobrze nie zalezalo mu na mizaniu posladkow Edytki. A tu sie nie spodziewal strzala w pysk wiec zonk. No wierze ci Donus myske ze Cleo dalaby sie pucowac ale Dytka nie koniec koncow i tak beka z Ciebie juz od dawna podjebales patenty raperow Gural juz jedzie na twoja chate

PogromcaHerezji

Glamrap whraca kuhwy1111!!!!

Synsinatra

Ta pizda probuje narobic szumu wokol siebie, marnie niestety.

B1Lą

Kurwa, ale tępak.

Happening poprzez macanie kogoś po dupie mimo że nawet nie wyraziła na to zgody?
I co następne? Gwałty na przypadkowych kobietach – one też będą happeningami co mają „prowokować do dyskusji”?

Myślał, że jest kozakiem, a jest tylko prostakiem.

MIRAS X

Wklej PROSZĘ na Y.T. klipek Z MOJEGO OKNA projekt 134

Popularne