Sprawdź nas też tutaj

News

Doniu rezygnuje z rapu i zakłada własną wytwórnię

Nowy label będzie wydawał m.in. płyty Mezo.

Opublikowany

 

Poznański raper znany z takich hitów jak „Suczki”, „Przestrzeń” stopniowo od kilku lat zmienia swój styl muzyczny. Rap zostawił daleko w przeszłości, kilka lat temu wrócił z singlem nagranym z reprezentantką Eurowizji Junior Olivią Wieczorek, w 2020 roku wraca z singlem w którym śpiewa.

„Pytam czy zatańczysz” to utwór w dawnym stylu a’la retro, a równocześnie zaskakujące połączenie poznańskich artystów: Roberta Sadowskiego oraz Dominika „Donia” Grabowskiego. Współpraca ta początkuje rozpoczęcie nowego projektu S&G Music, nowej wytwórni, która wyda m.in. utwory Adama Stachowiaka czy Jacka Mezo Mejera.

„Pytam Czy Zatańczysz” Doniu & Sadowsky to zaskakujące połączenie artystów: producent muzyczny Sadowsky znany ze współpracy z m.in Staszkiem Sojką (Solo Recital 2008) zaprosił do współpracy Donia, producenta i autora tekstów znanego ze współpracy m.in z Liberem, Sylwią Grzeszczak, Kombii, Grzegorzem Wilkiem, Ewą Jach czy Olivią Wieczorek i wieloma innymi wykonawcami. Dojrzałość i nowa odsłona wokalna to wynik wieloletnich doświadczeń z różnymi gatunkami muzycznymi wśród których Doniu zawsze dodawał swój prostolinijny melodyjny element jako producent i nierzadko wykonawca. Singiel to również premierowa odsłona duetu producentów „Sadowsky&Grabowski” i nowego labelu SGMusic. W nagraniach „Pytam Czy Zatańczysz” uczestniczyli zdolni polscy instrumentaliści m.in : Maks Mińczykowski (bębny), Łukasz Frąckowiak (bas), Dawid Kostka (gitara), Robert Błoszyk (sax), Robert Sadowski (piano, rhodes), Kasia Pawlak (chórki) czy Mirek Wdowczyk znany z realizacji nagrań dla Maćka Maleńczuka czy zespołu Lombard. Tak oto spotkanie kilku świetnych wykonawców i muzyków zaowocowało nowym singlem!

 
37 komentarzy

37
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Doniu nie rezygnuje z rapu, bo nigdy go nie robił i zakłada własny zespół discopolo.

ProofesorNauk aka cydży

Odb a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

WnukTedego

Nie no pierwszi asceci byli dobrzy. A nawet jak robił tą chujnie to i tak była sto razy lepsza od tego LGBT SB mafiji czy innych pedał.

ProofesorNauk aka cydży

WnukTedego a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

Kac Burdelmame

Koniu rezygnuje z ręki i zakłada własną gumę.
Nowy Członek będzie wydalał m.in. pytę Meso

Quebonafidel

Szkoda. Przecież wiadomo, że Doniu to taki polski Rakim

ProofesorNauk aka cydży

Quebonafidel a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w o
dbycie. Rozważ moją propozycję.

Quebonafidel

Jasne, wypinaj dupę i zamknij oczka.

Ponad 100g

Poznański raper znany z rozjebania w beefie chady, a potem jak chada dostał w ryj, to diss pod tytułem „w ryj” zniknął z sieci, przypadek? Niesondze

ProofesorNauk aka cydży

Ponad 100g a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

Ponad 100g

Mordini jakby co to ja na wolności jestem także gustuje w „dupeczkach” ale nie w waszym cwelowskim znaczeniu, trzymajcie sie tam w tym „we więźniu” niech poślizg będzie z wami

STOP DOPALACZOM

„raper” z powiatu obornickiego

ZigiRozalski

Wolę Donia niż dzisiejszych stękaczy …tych kurwa łaķów szpaķów, spermingłejów i kuebonafajdów i innych dzbanów z list przebojów z hitami dla pryszczatych 13latek

konina w panierce

Zalatuje MaleńczUkiem,czy jak mu tam.

ProofesorNauk aka cydży

konina w panierce a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

Rxa3213

Doniu nagraj diss na Bedoesa i Zabsona w jednym kawąłku daj jakiś kozacki bit i za chwilę zbujdujesz sobie FAME I Hype i interes będzie się krecił od nowa

Doniu teraz każdy może być raperem także nie martw głowa do Góry i lecisz

Teksty zawsze możesz sobie skopiować od Raperów z USA Niemiec Francji tylko pamiętaj żeby teksty mieszać nie kopiuj wszystkiego 🙂 Wymieszaj połowę tekstu Z USA może Rakim i połowa hardkord niemiecy Gzuz 🙂

i nikt się nawet nie skapnie 🙂

Albo napisz do Sentino i niech ci pisze teksty za drobną opłata 🙂

gka

doniu props za ascetoholix

green

to nie jest hiphop na huja piszecie o tym łaku

ProofesorNauk aka cydży

green a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

green

za późno syneczku juz siędzę na jednym

Verba

Przyjmniesz nas do ekipy?wspolnymi siłami wprowadzimy na rynek stary dobry rap…

wyklętyżubrwpuszce

Rezygnuje z rapu? Ale jak można zrezygnować z czegoś czego się nigdy nie robiło?

Wsa

Wez czuxa do wytwórni
Jestem takim Tobą dzisiejszych czasów

Donaszan

Mówią, że raperzy upadną
My jednak wiemy, te słowa nie są prawdą
Wątpliwości odeszły już dawno
Choć już dawno nie powinno nas tu być

Prawda

Ascetoholix Apogeum to klasyk, jedna , najlepszych płyt w polskim rapie. Szkoda że nie nagrywa, był lepszy niż to główno w stylu żabson czy bedoes

OBRONCA PRAWDZIWEGO HIPHOPU

DONIU TO NASLESNIK

KoloRado

A to nie rap zrezygnował z Donia?

Snajper Bonzo

Żabson niech wypierdala nad staw.

!!! UWAGA – WAŻNE !!!

Syn Nate Dogga, NHale, wydał niedawno absolutnie wykurwisty projekt „Young OG”.

Głos ma niemal taki sam jak ojciec. Brzmieniowo to zajebista California z najlepszych lat.

Tutaj macie singiel mordeczki.
Sprawdzajcie.

https://youtu.be/bnYUrBqeLWw

WnukPalucha

Doniu nie rezygnuje z porno i zakłada własną wytwórnię
Nowy kanał będzie zalatywał m.in. gejozą.

ProofesorNauk aka cydży

WnukPalucha a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

WnukPalucha

23cm to ty masz jak ci przy lodziku ojciec zębami rozciągnie

EnoHoNo

Doniu rezygnuje z rapu i zakłada własną wytwórnię mydła
Nowy label będzie dostarczał mydło do mycia m.in. pyty Mezo.

panpe

Doniu i diss na Rycha

ProofesorNauk aka cydży

panpe a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

panpe

nie, ale możemy zrobić dwie rundy po 3 min z beatem

Małolat K2

Ja chcę Twojego bolca.

skarpetkazdrowanieuciskowa

A TEN CO? ZAJEBAL SOBIE MENTOSA I WYTARZAL SIE NA SWIEZO POMALOWANEJ LAWCE,POTEM URWAL SOBIE DWA OBCASY,PRZYSZEDL NA SLUB,ZAJEBAL KWIATY Z WAZONA NA OGRODKU A POTEM DAL PANNIE MLODEJ ZE NIBY KUPIONE W KWIACIARNI? KIEDY KOLWIEK TEN WIESNIAK ROBIL RAP?

Popularne