Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Kilka tygodni temu, Drake kręcił ujęcia do nowego klipu w jednej z londyńskich dzielnic. Dziś mamy okazję zobaczyć efekty tej pracy w teledysku do numeru „Nonstop”, który promuje album „Scorpion”.


Drake podbija listy przebojów najnowszym krążkiem, a teraz prezentuje także czarno-biały teledysk, który nie zachwyca budżetem i możemy go zaliczyć do bardzo średnich produkcji. Ujęcia do klipu były kręcone m.in. w Londynie, gdzie raper zrobił sobie przejażdżkę double deckerem.

Teledysk został udostępniony na platformie Apple Music.Tracklista

1. „Survival”
2. „Nonstop”
3. „Elevate”
4. „Emotionless”
5. „I’m Upset”
6. „God’s Plan”
7. „8 Out of 10”
8. „Mob Ties”
9. „Can’t Take a Joke”
10. „Sandra’s Rose”
11. „Talk Up” featuring Jay-Z
12. „Is There More”

CD 2
1. „Peak”
2. „Summer Games”
3. „Jaded”
4. „Nice for What”
5. „Finesse”
6. „Ratchet Happy Birthday”
7. „That’s How You Feel”
8. „Blue Tint”
9. „In My Feelings”
10. „Don’t Matter to Me” featuring Michael Jackson
11. „After Dark” featuring Static Major and Ty Dolla $ign
12. „Final Fantasy”
13. „March 14”

„Scorpion” bije rekordy w Stanach i Europie

Pierwsze miejsce w USA, Kanadzie, Francji, Irlandii, Nowej Zelandii, Szwajcarii i Anglii. Najnowszy album kanadyjskiego rapera zdobył szczyty list we wcześniej wymienionych krajach. W Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii „Scorpion” ma już złotą płytę, a w Stanach Zjednoczonych platynę. W przypadku albumu Drake’a, najwięcej sprzedaży generuje streaming. W premierowym tygodniu „Scorpion” zanotował 745,9 mln streamów, a w drugim – 391 mln w samych Stanach, co stanowi rekord wszech czasów. Na świecie liczba streamów przekroczyła miliard w pierwszym tygodniu.

 
2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bajorsą
4 lat temu

OPĘTAŁ MNIE DEMON !!!!

DEMON SEKSU …..

dfgfdgfd
4 lat temu

Z SERII ZAKAZANA GLAMRAPWOSKA HISTORIA: „NASZ ROSICKI”

Walter Rositzky

Na Estadio Santiago Bernabéu w galerii wszystkich zawodników, którzy kiedykolwiek występowali w barwach Realu Madryt, pod nazwiskiem „Rozitsky” widniał napis Polonia i polska flaga. Rositzky zajmował miejsce obok Santiaga Bernabéu, z którym występował w tej samej drużynie. Podobnie w muzeum na Camp Nou widniał jako jedyny polski zawodnik FC Barcelona, grający w latach 1911–1913.

Popularne