Sprawdź nas też tutaj

News

Drake pobija kolejny rekord The Beatles

Prezent na 32 urodziny.

Opublikowany

 

Drake

Drake pobija ponad 50-letni rekord sprzedaży ustanowiony w 1964 roku przez The Beatles. Kanadyjczyk wprowadził do pierwszej dziesiątki listy przebojów Billboard HOT100 w ciągu jednego roku dwanaście utworów. Odesłał on w ten sposób rekord 10 piosenek ustanowiony przez brytyjski zespół w muzyczną przeszłość.

To już kolejny zainkasowany rekord przez Kanadyjczyka z konta Beatles’ów. W pierwszym tygodniu sprzedaży ostatniego albumu „Scorpio” w pierwszej dziesiątce pojawiło się jego siedem premierowych utworów z płyty, pobijając rekord Brytyjczyków sprzed ponad 54 lat, którym było pięć kawałków.

Przypomnijmy, że Drake jest pierwszym artystą na świecie, którego kawałki zostały streamowane ponad 50 miliardów razy na całym świecie.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Igor Stuleja

W sraniu na odleglosc®

stafen
brown

damm love his voices https://droidwhiz.com

Weather & Widget
Weather & Widget
M-Horse

i found it so amazing https://usbdrivershub.com

hotstar app for pc
NO TAK

https://www.youtube.com/watch?v=Xg-nldqh_mY

DOBRA NAGRAŁEM COŚ, SPRAWDZ I POCISNIJ, ALBO OLEJ ELO

cydży

no o git bo to doskonały raper i wokalista

GogaLeśna

Bedoes? Przecież teraz jest już łysy jak za czasów klipu gustaw, sam sprawdź https://www.youtube.com/watch?v=_IiwJqGLxEY

massivewp

Już za tydzień, 2 listopada premiera filmu „Bodied” w reżyserii Joseph’a Kahna. Z tej okazji trzymajcie oficjalny trailer z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=pTfRT95CNbQ

„Zdolny student pisze z powodzeniem pracę magisterską na temat języka używanego w battle-rapie, wzbudzając tym samym oburzenie, gdy rywalizacja w tejże formule staje się jego obsesją.

Film został nagrodzony Nagrodą Publiczności jako Najlepszy film – w sekcji ‚Szaleństwo Północy’ (‚Midnight Madness’) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto „

Popularne