Sprawdź nas też tutaj

News

Drake pozwał kobietę, która oskarżyła go o gwałt

Raper żąda odszkodowania za straty moralne.

Opublikowany

 

Drake
Drake

W zeszłym roku, niejaka Layla Lace poinformowała, że jest w ciąży z Drake’iem. Po jakimś czasie wycofała się z tych doniesień i oskarżyła rapera o gwałt. Teraz jesteśmy świadkami kontrataku ze strony artysty, który pozwał niedoszłą matkę swojego dziecka za oszustwo i zniesławienie.

Drake spotkał się z kobieta w ubiegłym roku w Manchesterze, podczas trasy koncertowej Boy Meets World. Według relacji muzyka doszło między nimi do seksu za obopólną zgodą. Kiedy Drake przestał się interesować kobietą, ta zaczęła mu grozić, że o wszystkim powie mediom. Niedługo później Layla Lace ogłosiła na Instagramie, że jest z Drake’iem w ciąży. – W tych czasach, gdy powiesz kolesiowi, że jesteś z nim w ciąży, przestaje odbierać od ciebie telefon! – napisała. Później to samo powtórzyła podczas audycji w radiu SiriusXM. Kobieta wynajęła adwokata i żądała od rapera milionów dolarów. Jednocześnie nie chciała poddać się badaniom na ojcostwo, co tylko udowodniło, że żadnej ciąży nie było. Po jakimś czasie Layla zmieniła taktykę i na komisariacie w Nowym Jorku zgłosiła, że została przez rapera zgwałcona. Wynajęła kolejnego adwokata i znów żądała milionowej sumy. Sprawa trafiła  na policję w Manchesterze, która oczyściła rapera z zarzutów.

Teraz Drake zdecydował się pozwać kobietę za szantaż i oszustwo. Twierdzi on, że został zniesławiony i żąda odszkodowania. Nie wiemy jednak jakiej kwoty domaga się raper.

Tak wygląda Layla Lace.

Layla Lace

50 miliardów Drake’a

Kanadyjski raper stał się ostatnio posiadaczem kilku rekordów. M.in. jego płyta „Scorpion” osiągnęła jako pierwsza ponad miliard streamów w ciągu tygodnia. Teraz do kolekcji dołącza kolejny sukces. I to nie byle jaki. Drake jako pierwszy artysta na świecie osiągnął 50 miliardów odsłuchów swoich kawałków.

Okazuje się też, że raper mógł na niej zarobić dodatkowe 500 tysięcy dolarów, ale… nie chciał. – Drake ogląda dwa worki z pieniędzmi. W jednym znajduje się 100 tys. dolarów, a w drugim 500 tys. Co robi? Bierze ten mniejszy worek i odchodzi – mówi jeden z dystrybutorów.

O co chodzi? Wytwórnia Drake’a twierdzi, że późniejsze premiery płyt CD to skuteczna walka z piractwem. Ponadto raper chce utrzymać swoją pozycję numer jeden w serwisach streamingowych, w których od kilku lat króluje, bijąc kolejne rekordy.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Marlyn Manson

Ale paskudna ta murzynka

cydży

Milcz biały polaku robaku !

Lil Pee

ALE MA SRAJCZENTO JEBANA

[̲̅Y̲̅σ̲̅υ̲̅т̲̅υ̲̅b̲̅є̲̅я̲̅ ]

kto? nie znam łaka.

Karła Starawy

Łaka maka bon

Karła Starawy

Cwelony był w pizdu przez ojca ten kutasa z kanady, dlatego teraz uwielbia aportować stolce z pizdy tej grubej kurwy. Nawet karła stary wie że ścierwa się nie tyka

CytatyNajlepszychRaperuw
Walker

Kto to kurwa jest xdd

cydży

Ten impotent mógłby zgwałcić jedynie swoją własną rękę.

cydży

Mnie mógłby zgwałcić. Nie miałbym nic przeciwko.

cydży

Jedź z kurwiskiem chociaż dupsko bym jej wylizał i ostro zerżnął, lubie takie duze dupska.

cydży

Wypierdalaj fejku

cydży

Ja bym wylizał Draekowi do czysta kloake po sraniu. Mniam!

Popularne