Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Drake w dwóch singlach DJ Khaleda

Producent zapowiada 12 album.

Opublikowany

 

Nagrodzony Grammy producent DJ Khaled wydał właśnie dwa nowe single „Popstar” i „Greece”. Oba single powstały z udziałem Drake’a i zapowiadają nowy, dwunasty album DJ’a Khaleda.

Okładka utworu „Greece” kryje w sobie dwa symbole – sowy, często stosowanego przez Drake’a oraz klucza – ulubionego symbolu DJ’a Khaleda. Poprzez singiel „Popstar” producent chciał pokazać, że za każdym hitem stoi ktoś, kto pociąga za sznurki i ma wizję, jak dany utwór powinien wyglądać. „Greece” to z kolei celebracja różnych życiowych przyjemności.

To nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie wspólne utwory DJ’a Khaleda i Drake’a. Artyści wydali do tej pory szereg wspólnych singli: „I’m on One” [2011], „No New Friends” [2013], „For Free” [2016], czy „To The Max” [2017]. Jest to jednak ich pierwsze od trzech lat wydane razem nagranie.

„POPSTAR” oraz „Greece” zapowiadają dwunasty album DJ’a Khaleda „Khaled Khaled”. Artysta rozpoczął 2020 rok, wygrywając nagrodę Grammy w kategorii „Best Rap/Sung Performance” za utwór „Higher” [feat. Nipsey Hussle & John Legend]. Od czasu rozpoczęcia kariery prawie 20 lat temu, DJ Khaled zgromadził łącznie ponad 3 miliardy odtworzeń w platformach streamingowych. Ma w dorobku osiem złotych, pięć platynowych i dwa podwójnie platynowe single. Jego płyty, takie jak „Major Key” i „Grateful”, trafiły na pierwsze miejsce na liście Billboard Top 200 i zawierały globalne przeboje „I’m The One” [feat. Justin Bieber, Quavo, Chance the Rapper, & Lil Wayne] oraz „Wild Thoughts” [feat. Rihanna & Bryson Tiller].

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Ubulu

Niech sie czarni lepia wezma za siebie, a nie nagrywaja pop. 50% przestepstw dokonywanych jest przez 13% ludzi (w usa). Moze zamiast kultu gangsterow, i malpich zalotow w stylu trzesienia dupskiem moznaby cos madrzejszego wymyslec? A moze kkk to przewidzieli? Moze widzieli, ze rozpierdalaja samych siebie, i moze sie to przeniesc na innych, jak choroba? Ich (czarnych) najwiekszym problemem jest to, ze nie widza problemu. Mysla, ze moralnie stoja wyzej, bo jeszcze 100 lat temu mieli chujnie? Jak malo kto Polacy rozumieja problem bycia ofiara obrzydliwych gierek popierdolonych ludzi. Jakos budujemy od nowa, u siebie, zaciskajac zeby od bolu dupy, ale jakos do przodu.

Odb

Drake w dwóch wannach DJ Khaleda

EJ TY KOLO!

░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ drake ▄▐▄▄▄▀░

EJ TY KOLO!

░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄ dj khaleed ▄▐▄▄▄▀░

Fake

Co ty masz wspólnego z rapem, popowcu pierdolony?

WKS

Fake w dwóch singlach dj Decsa

Rap pudelek

Tak sie kurwa robi hip hop. Taki Drake jest 100 razy bardziej rapowy niż Kizo. Kurde Kizo co za ksywa.

Vizo

Bity w stylu Tropical Vibe i Trap – 60zł

https://musicbreeze.com/VizoBeats

Canis majoris

Co to kurwa za wafel?

KUBA

Pierwszy kawałek z serii „Bunt”.Chciałbym wszystkim oświadczyć że od tego momentu moja ksywka to Blit.Jest to spowodowane tym że moja muzyka się już trochę zmieniła a ja sam wyrobiłem już swój styl, dlatego postanowiłem pozbyć się ze swojego pseudonimu przedrostka young.Proszę o udostępnianie: https://www.youtube.com/watch?v=jhEDZsPP10I <================ BLIT – WYPŁATA PROD.LCS

Ozjasz Goldberg Zyd Katolik

KOGO TO KURWA OBCHODZI

Popularne