Sprawdź nas też tutaj

News

Drugi w karierze solowy album Erosa osiąga status złotej płyty

Album sprzedał się w 15-tysięcznym nakładzie.

Opublikowany

 

„Eroizm” drugi w karierze solowy album Erosa, wydany nakładam Def Jam Recordings Poland, pokrył się złotem w niespełna rok po premierze. Oznacza to, że album sprzedał się w 15-tysięcznym nakładzie.

Na krążku usłyszeć mogliśmy plejadę polskiej sceny między innymi Włodiego, JWP, Małacha, Kafara z Dix37, Palucha, Donguralesko, Jano z Polskiej Wersji, Skipa, Dizkreta czy Shelleriniego. Na gramofonach rapera wspierali Falcon1 oraz DJ Zmuu, którzy dołożyli do utworów soczyste skrecze i cuty. Producencko o płytę zadbali między innym DJ Creon, OER, Szwed SWD, Laska WH, Rotis, Magiera, Winyla Trzaski czy The Returners.

– „Album „Eroizm” to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem… Jest to album o mnie i o nas… dla Was” – mówi Ero.Oczywiście tego wydawnictwa oprócz klasycznej płyty CD, nie mogło zabraknąć także na wosku, rap Erosa okraszony skreczami DJ Falcona1 na winylowych trzaskach to pozycja obowiązkowa dla kolekcjonerów. Album „Eroizm” został wytłoczony na 2 czarnych płytach winylowych 180 gramów, opakowanie to rozkładany dwuskrzydłowy – gatefold, w całości ukazujący kunszt graficznej pracy.Do Eroizmu do tej pory powstało sześć klipów, a sam Ero zdradza, że na tym nie koniec.

  • Nowy dobrobyt ft. Falcon1 produkcji Laska/Whitehouse
  • Ero ft. Włodi, Falcon1 – Jeśli masz (prod. Laska Whitehouse)
  • Ero – Mam tylko ft. Falcon1 (prod. Rotis)
  • Ero – Bomba ft. Shellerini, Falcon1 – (prod. DJ Creon)
  • Ero – Nie błyszczę przykładem (prod. Szczur Bit Morderca)
  • Ero – Moi ludzie ft. DJ Falcon1 (prod. Szwed SWD)

36 komentarzy
36 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pan Jarosław Kaczyński
12 dni temu

TO TA CIOTA CO GO NALICZYŁ OJCZE DONIZ? XD

Wyższa szkoła na ul. Torowej w Opolu
12 dni temu

Odwiedziny w serum

ttt
12 dni temu

Według jednego sondażu zrobionego przez GazWyb na rok przed pandemią nie peklowało 47% młodych Polaków.
To akurat nie powinno dziwić. Taki odsetek inceli w tym kraju wynika bezpośrednio z demografii. Nawet jeśli by wprowadzić hardkorową wersję szariatu i rozdawać po jednej różowej każdemu z przydziału bez pytania jej o zdanie, to i tak grupa inceli w tym kraju by istniała, bo młodych kobiet po prostu brakuje. Powodem jest tu fakt że średnia różnica wieku w związku wynosi jakieś 3-4 lata, ale przez całe lata ’90 liczba urodzeń się pośliznęła na transformacji i sobie ryj rozwaliła. Swoje gra tu również rozmieszczenie, bo mężczyźni zostają na prowincji, podczas gdy kobiety masowo emigrują do miast wojewódzkich. Innym czynnikiem jest niska atrakcyjność matrymonialna Polaka w naszej kulturze, która premiuje związki kobiet z obcokrajowcami i idący za tym odpływ kobiet za granicę.

Ross
12 dni temu

50 letni chlop w szmatach dla 15 latków i to cofnijmy o 15 lat. Beka z przyglupa.

Hans Von Śluß
12 dni temu
Reply to  Ross
Torchaławianka
12 dni temu

Teraz tak brzmi rap

Jaroslaw Tusk
11 dni temu
Reply to  Ross

Przyglup to ty jestes zasciankowy.

Ksiąc
12 dni temu

odbycie donic?

fff
12 dni temu

W PRL Erosy to były kondony. Tak jak ten łak.

ttt
12 dni temu
Reply to  fff

K0bieta która nie uprawia seksu jest szanowana przez społeczeństwo, a facet nie uprawiający seksu nie jest nawet uważany za człowieka i notorycznie wyśmiewany jako fajtłapa nie potrafiący sobie z niczym poradzić

fff
12 dni temu
Reply to  ttt

A gdzie ty masz kobiety nie uprawiające seksu ? Oj jasiu, mało wisz o kobitach …

jak można brać nie dziewice
12 dni temu

Kazdy chłop jak widzi chłopaka laski którą kiedyś yebał to czuje taką ” dominacje ” albo to że upokarza tego typa coś na zasadzie ” spuszczałęm się w jej clpe i usta , rżnąłem jak dzlwke ” a on teraz ją kocha wielce xD no beka , dlatego jest napisane w Piśmie Świętym … a nie ważne i tak przyjdzie jakiś deebil i to wyśmieje , HEJ JEJ wolnośc seksualna ! to normalne że dziewczyna ma 999 chłopaków !! to tylko seks !!

Alfonso
12 dni temu

Tobie sie stary spuszczał w mózg jak byłeś mały przez ucho

niebieskipasek
12 dni temu
Reply to  Alfonso

Chyba tobie kukoldzie

Alfonso
12 dni temu
Reply to  niebieskipasek

Usunęłam dziś ustami stulejkę w toalecie koledze jestem z siebie dumny

obesranypasek
12 dni temu
Reply to  niebieskipasek

Kukold to cie robił.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
12 dni temu

W-y-p-i-e-r-d-a-l-a-j bananowcu pozujący na ulycnyka 🙂

Chłamrap
12 dni temu

Ściśnij wary zazdrosny przegrywie, Eros to uliczna legenda ale co ty możesz wiedzieć chłopku, gdyby nie Internet to byś te swoje mądrości tylko swojej babci w nogach p.i.e.r.d.o.l.i.ł a ona by cie kijem po pustym łbie n.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ł.a

ttt
12 dni temu
Reply to  Chłamrap

jak taki normik bierze 30+ p0lke przechodzony towar to ciekawe czy zaprasza ich byłych fagasów na wesele xD pewnie jak się rozstali i są hehe przyjaciółmi to mu witaminka forsuje zaproszenia dla różnych „kolegów”. ale to musi być przegryw. p0lka oczywiście w białej sukni (top beka) a w kościele eks bolce, naprawdę współczuje normikom takiego przeżycia. w ogóle normików ratuje względna anonimowość w dużym mieście, mobilność to pozwala zamieść problem ex fagasów witaminki pod dywan, bo albo są gdzieś daleko albo trudno ich spotkać na mieście. ale to musi być i tak cringe jak do tego dojdzie. najgorzej jak są nadal w kręgu jej znajomych, te porozumiewawcze uśmieszki na jakichś spotkaniach, imprezach. a jeszcze gorzej jak pojawią się dzieci i zaczną wypytywać co to za „wujek”. współczuje przyszłemu pokoleniu. to się tylko tak mówi że hehe dzisiaj takie czasy każda miała za sobą związki ale po cichu i tak każdy ciśnie beke z kukolda,

ttt
12 dni temu
Reply to  ttt

wiedzieliście że byłym bolcem żony stanowskiego był jakiś aktor? sam się do tego przyznał i od razu cringe i widać jak reszta towarzystwa kiśnie
youtu.be/k-BpOtDVjpw?t=3756

Alfonso
12 dni temu
Reply to  ttt

Weźże już idź pukać te lale dmuchaną co wisi w sławojce nad wanną, bo się nie da tych mizoginicznych bzdetów czytać …

ttt
12 dni temu
Reply to  Alfonso

Pukałem twoją mamę, ale mi się znudziło. Nie myje się kóoorwiszcze.

fff
12 dni temu
Reply to  ttt

Jak ty żeś pukał choćby sztuczna wagine oprócz graby, to jestem ksiondz. Bo cie nawet na to bidoku umyslowy nie stać. Chyba, że na hasioku wygrzebałeś używaną.

ttt
12 dni temu
Reply to  Alfonso

Jak ty żeś pukał choćby sztuczna wagine oprócz graby, to jestem ksiondz. Bo cie nawet na to bidoku umyslowy nie stać. Chyba, że na hasioku wygrzebałeś używaną.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
12 dni temu
Reply to  Chłamrap

Taka uliczna legenda, że w latach 90-tych na trackach zgrywał biedaka, a na wakcje latał sobie na narty w Alpy 🙂 Wiarygodność ulycy, bez kitu!

Zakolak z brazzers
12 dni temu

Długi w karierze solowy sextape Pornosa osiąga status złotego dildosa

Halal masarny
12 dni temu

Eroz Ramacotti

UnaBomber
11 dni temu

Ero na castingach jedyny koleś w stringach.

UnaBomber
11 dni temu

Ero w teledysku grube dildo w pysku.

Jestem debilem
11 dni temu

Widzieliście kiedykolwiek jakiś panel lub chociaż srebro na linii tego toja? Wielki legalowiec boi du-pa

Hmmmm
11 dni temu
Reply to  Jestem debilem

Wez wyjdz

Dzimi
11 dni temu

Piękna sprawa. Gratulacje

2pac amur szakur
10 dni temu

Sam pewnie wszystkie wykupił hehehe

lokis
10 dni temu

O ŁAŁ, od listopada 2021 do września 2022 złoto (xD) z udziałem „legendarnego” Ero oraz raperskim, DJowskim i producenckim wsparciem:

Włodiego, JWP, Małacha, Kafara z Dix37, Palucha, Donguralesko, Jano z Polskiej Wersji, Skipa, Dizkreta, Shelleriniego, Falcon1, DJ Zmuu, DJ Creon, OER, Szwed SWD, Laska WH, Rotis, Magiera, Winyla Trzaski czy The Returners.

udało się ukulać złotą płytę.
SUKCES.

btw, Mezo złotą za swoją płytę zebrał w 2006…

erdo w rowerze błażeja
11 dni temu

na emeryturze też będziesz się ubierał jak gimbus z 2005?

Miki
9 dni temu

W 2022 tylko rajstopy, nie?

Popularne