Sprawdź nas też tutaj

News

Dudek P56 „Dziadek” – klip dla miłośników marihuany

Teledysk promuje płytę „Dwa Światy”.

Opublikowany

 

„Dziadek” to pierwszy singiel, który pochodzi z albumu Dudka P56 „Dwa Światy vol.1”. Premiera sklepowa krążka odbędzie się 20 września 2019 roku.

„Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię.

„Dwa Światy Vol. 1” to odbicie się myśli jednej półkuli mózgowej od drugiej, w wyniku czego powstaje album. Znajdziecie na nim treść płynącą prosto z serca, napisaną tak jak dusza podpowiada. Chilloutowe, czasami Reggeowe brzmienie połączone z klasyką oraz mocniejszym pier … daje całokształt tej płyty. Płyty, która mam nadzieje zarazi dobrym słowem niejednego z Was.Na tym materiale pojawi się wielu MC, z którymi nie miałem do tej pory okazji przeciąć się na bicie. Wśród nich m. in. Ten Typ Mes, Onar, Fu czy Zbuku. To dzięki nim powtał klimat, jaki sobie właśnie wyobrażałem pisząc te numery.Oprawą muzyczną powinniście być zaskoczeni pozytywnie. Zadbali o nią Czaha, czy Elshino. Pojawi się również nagrana żywa gitara przez mojego ziomaczka Zamka. To klimat jakiego, krótko mówiąc, nie da się opisać. Jedyne co mogę Wam polecić to czekać na to, bo to dla tych, co na to czekają!

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MOSIEK KACZYŃSKI

„Też się poczuj, gloryfikujesz gandzie,
wiesz komu wpierdalaj, że to naturalne.
Ty, nie bądź kurwa taki eko,
łotrze ochłoń, bo Cie przerasta ego!”
NIE TRZEBA BYŁO TAU’A ŻEBY WYJAŚNIĆ MIŁOŚNIKÓW TETRAHYDRO. ZROBIŁ TO DOSKONALE ROGAL

Odb

DupekP69 – „Dziad spod mostu” – klip dla narkomanów

Paweł

Jarałem ponad 10 lat codziennie i 2 lata temu przestałem, bo jednak mózg potrzebuje trochę odpoczynku. Wystarczyło kilka dni przerwy, aby mózg znacznie szybciej zaczął reagować. Teraz jak jaram, to okazjonalnie, ale przerzuciłem się na Cannabis Light – kwiaty konopi włóknistych z upraw indoor. Nie klepią jak normalne jaranie, ale czuć fajne uczucie na głowie i uspokojenie, a jednocześnie ma człowiek siłę na wykonywanie wszystkich czynności. Zobaczcie sobie na http://www.CannabisLight.pl

LA123

Zajebisty kawałek,Dudek P56 jeden z najlepszych raperów w Polsce

Blanka70770

🙂 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ

🙂 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ

🙂 🙂 🙂 🙂

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI

spierdalaj z tym gównem

Kasia007

jak się nie podoba to nie komentuj proste i zachowaj kulturę to portal dla ludzi z kulturą 🙂

Statek

xD

Piotrek8

Witam Proszę zachować Kulturę i nie pisać wulgarnych postów w kierunku innych użytkowników

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI

spierdalaj

PoR77070

Kubik- Kródko i na temat(parę słów dla „wrogów” Kubika)

https://www.youtube.com/watch?v=n1UJUl2PyFY

Wypierdalaj

Jedynym twoim wrogiem pajacu jest logopeda

Popularne