GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Duet K2 i Buka wraca do muzyki i łączy siły z rockowym zespołem

Posłuchajcie numeru „Kamienie”.

Opublikowany

 

Znany duet muzyczny wraca na polski rynek i łączy siły ze śląskim zespołem rockowym. K2, Buka i Baboki nagrali wspólnymi siłami utwór Kamienie, który od dziś jest już dostępny wszędzie.

K2 i Buka dali się poznać szerszemu gronu słuchaczy ponad 7 lat temu, gdy w 2014 roku wydali utwór 1 moment! K2 swą dyskografię zamyka wydanym w 2019 roku albumem Autonomia, natomiast Buka — platynową kooperacją z Rahimem Optymistycznie z 2015 roku.

Obecnie Buka kończy pracę nad solowym albumem Introwertyka, który będzie połączeniem rocka, metalu i rapu. Baboki natomiast to zespół, który tworzy mieszankę rapu, bluesa i rocka. Ich ostatnia płyta C:\EP_2021.DMG miała premierę czerwcu tego roku.Muzycy połączyli siły, dzięki czemu powstał utwór Kamienie. Jest on osobistym rozważaniem na temat życia i tego, co nas w jego trakcie spotyka. Mogliśmy być jak kamienie, świadomości nigdy nie doznać. Nigdy nie doświadczyć siebie, mogliśmy się nigdy nie poznać, a dane nam było poczuć, jaką siłą oddziałuje miłość […] – usłyszycie w nowym kawałku.3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
O.D.B.
1 rok temu

Małolat IQ2 i zBuka wraca do hiphopolo i łączy siły z transowym zespołem

Pogromca kurew
1 rok temu

Małolat K2 jedyny prawdziwy obok CMAZ.

GEDZ KRÓL
1 rok temu

Cześć, macie tutaj nowego spiewaka lepszego niż te przygłupy
https://www.youtube.com/watch?v=CrkWBb7VcKE

Popularne