Sprawdź nas też tutaj

News

Duet Miętha ujawnił szczegóły nowego projektu

Znamy datę premiery, tracklistę i okładkę.

Opublikowany

 

fot. Michał Pańszczyk

Miętha jest jednym z bardziej płodnych projektów działających w ramach Asfalt Records. Tym samym nie powinien zaskakiwać fakt, że raper Skip oraz producent AWGS w ostatnim czasie zakasali rękawy i przygotowali dla słuchaczy nowy materiał muzyczny. “Szum” to składający się z 7 utworów minialbum, który 5 czerwca pojawi się premierowo na platformach streamingowych oraz kanale YouTube Asfalt Records. To będzie dopiero swoisty przedsmak dla limitowanej, wydanej w nietuzinkowy sposób wersji fizycznej płyty. Singlem, którym Miętha promuje nowy tytuł są opublikowane już “Maski” – utwór będący kalejdoskopem nastrojów społecznych wobec sytuacji w której obecnie się znajdujemy. Za opracowanie koncepcji wizualnej towarzyszącej nowej muzyce Mięthy odpowiada Luiza Augustyn działająca pod pseudonimem “luimalui”. Postprodukcją (mix i mastering) całej płyty zajmuje się niezastąpiony w tej dziedzinie ENZU.

Jednocześnie zapraszamy do sprawdzenia relacji z 1 lutego 2020 roku, z Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37, gdzie odbyło się spotkanie z Mięthą. Rozmowę przeprowadził Krzysztof Nowak.

Okładka

Tracklista

  1. Tak jak kiedyś
  2. Idziemy po check
  3. Maski
  4. Zimne
  5. To tylko rap
  6. S.U.V.
  7. Szum

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Pimpek
2 lat temu

Co to kurwa za pedały sie ujawnniły, kolejne pozerskie pizdy nawet nie odsłuchałem bo wiem że 200% chuja warte

TW Goldstein
2 lat temu
Reply to  Paweł Pimpek

Widać, że jakieś mało charakterne pizdy na strzała.

Belmondo
2 lat temu

Siemano z tej strony Belmondo.

W związku z ostatnią suszą i niedoborem wody na terenie naszego kraju chciałbym zapoczątkować pewną akcję. Zachęcam wszystkich do kąpania się z Rafalalą jest to oszczędność nie tylko wody ale również pewnego rodzaju wyzwanie któremu może podołać tylko prawdziwy raper – pedał a tych w naszym kraju jest aż za dużo.

Ja wykonałem challenge jako pierwszy i chciałbym nominować Oyche Doniza dlatego że już się kąpał z Rafalalą i wiem że ogarnie to wyzwanie, Bedoesa bo kąpał się już z każdym w SBM i Kukona za ksywę. Ksywa Kukon mówi sama za siebie Kukon napewno lubi opierdalać kindybała.

PS: Wrzucajcie swoje filmy oznaczone #hotRafalala i nominujcie do zabawy swoich kolegów z branży rapowej. Razem z Rafalalą możemy uratować tą planetę, jak to mówi Rafalala – DO DZIEŁA!

MONDO BEL
2 lat temu
Reply to  Belmondo

#rafalachallenge solar już oblicza ile wody jest w stanie zaoszczędzić xD

SOLAR
2 lat temu
Reply to  MONDO BEL

PRZELICZAM ILE H20 JESTEM WART

Odb
2 lat temu

Duet Miętha ujawnił klejnoty nowego tranzystora

ToJuzNieRap
2 lat temu

Co za pajce

eldoka
2 lat temu

ujawnili nowy projekt – wspólne steamy na portalu showup

Chrzanek
2 lat temu

Piszecie o jakichś łakach, a o śmierci Kłyzy nawet wzmianki. Czy to jest jeszcze portal o rapie ?

Redakcja
2 lat temu
Reply to  Chrzanek

A czy Kłyza zapłacił za newsa hę? Jak zapłaci to napiszemy

AzbeST
2 lat temu
Reply to  Chrzanek

Tutaj praktycznie wcale nie podaje się radosnych wiadomości, sama żenada!

ReptylianinZKosmosu
2 lat temu

Przyszedł czas na odjebanie tych pał raperów liryczną chłostą zapraszam do zabawy poniżej

Paluch- Jego ksywka się wzięła od tego że często grzebał sobie w dupie kojarzycie pewnie określenie palec grzebalec on to robił do takiego stopnia że stało się to jego opsesją,Ba to dzięki niemu świat zawdzięcza ten zwrot. Ludzie nazywają go bananem ale czy ktoś zaprzeczył że nie wkłada go sobie do dupska??

ReptylianinZKosmosu
2 lat temu

Sentino- Stary farmazoniarz nawijał o 100 koła na pierniecie a przeznaczył 2 złote i to też nie z własnej woli po prostu dostał wpierdol w Niemczech za pedalstwo i kiedy go obszukiwali znaleźli właśnie tego miedziaka kiedy kazali mu włożyć go do skarbonki szczur wykorzystał chwilową dekoncentracje Helmuta patrzącego na Ewę Schweste jej ukradł torebkę a jemu okulary resztę przebiegu historii możecie obejrzeć na jego hot 16

Prawda
2 lat temu

19:20 47
Opublikowany 15 minut temu 14 maja 2020 Przez Redakcja

Popularne