Sprawdź nas też tutaj

News

Dwa Asy ft. Śliwa „Bad name” – singiel i klip

Teledysk promuje płytę „Bad name”.

Opublikowany

 

Trzeci singiel, tym razem street video z album Dwa Asy „Bad name”. Gościnnie zwrotkę do tytułowego numeru dograł Śliwa, a bit wyprodukował AR5H3N1C. Obraz zrealizował i złożył Merghani.
 
14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
3 lat temu

Dwa Kutasy ft. Śliwka „Bid Dick name” – singiel i klip

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI
3 lat temu

spierdalaj z tym gównem

KarolinaKultura0770
3 lat temu

Proszę zachować kulturę w stosunku do innych użytkowników portalu gdzie komentarze dodają ludzie z kulturą

Jeśli Pan nie umie się wypowiadać inaczej proszę opuścić ten portal i znaleźć sobie forum gdzie można posługiwać się językiem wulgarnym rynsztokowym

Proszę się ustosunkować i przestać pisać wulgarne posty bo to do niczego nie prowadzi nie zauważył Pan ? …

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI
3 lat temu

wypierdalaj frajerze

TO JA TEDE - UJAWNIAM SIĘ!
3 lat temu

Już w czasach, kiedy odczytanie napisu „toaleta męska” nastręczało mi wciąż pewne trudności, ganiałem się na golasa z chłopakami z sąsiedztwa, trzepałem gruchę pod ukradzione pornosy i całowałem się z języczkiem z chłopakami udając seksbombę, która wypadła za burtę (łodzią było moje łóżko piętrowe, a wybawcą największe ciacho z mojej klasy). Od zawsze kręcili mnie przystojniacy, ale broń Boże zniewieściali. Mój ówczesny typ można było określić następująco: przyszły mistrz BMX-a / łobuz o zmierzwionych włosach (patrz Over the Edge, Outsiderzy). Fantazjowałem na temat kolegów mojego ojca (jeden z nich był strażakiem!) i kochałem się we wszystkich kumplach mojego starszego brata. Pierwszego poważnego chłopaka miałem w gimnazjum. Grał w szkolnej drużynie piłki nożnej. Rozumiecie więc sami, dlaczego nie kręcą mnie klubowi gogusie z wyskubanymi brwiami. Niestety, o przystojnych gejów-twardzieli raczej ciężko.

TO JA TEDE - UJAWNIAM SIĘ!
3 lat temu

Wiem, że pewnego dnia spotkam mojego Romea, ale póki co moje preferencje skazują mnie głównie na heteryków. Chcecie wiedzieć, jak ich uwieść? Zacznijmy od tego, czego NIE należy robić: błaganie, seks za pieniądze i gwałt zdecydowanie nie są dobrym pomysłem. Padnięcie na kolana i błaganie o seks nie jest seksowne (no, chyba że akurat jest!), seks za pieniądze drogo kosztuje, a gwałt to jedynie ersatz. Przedstawiam wam zatem osiem łatwych sposobów na uwiedzenie heteryka w tydzień.

TO JA TEDE - UJAWNIAM SIĘ!
3 lat temu

MĘSKI WIECZÓR

Na początek zorganizuj „męski wieczór”. Zaproś faceta, na którego masz ochotę, najfajniejszych kumpli-heteryków (takich, co cię nie wydadzą) i ewentualnie jednego geja. Uważaj jednak, żeby nie wystraszył ci zwierzyny lub co gorsza nie upolował jej przed tobą. Albo nie, to w końcu męski wieczór, więc cioty niech zostaną w domu. Typowe atrakcje męskiego wieczoru to oglądanie strony Glamrap.pl, zamawianie pizzy, rozmowy o „laskach”, jedzenie chipsów i oglądanie serialu Ekipa, ewentualnie filmu w stylu Drużyna specjalnej troski. Do tego mnóstwo tanich browarów, mile widziane są też narkotyki. Upewnij się, że na kanapie jest ścisk, i że siedzisz obok swojego wybranka. Nie zaczynaj imprezy przed 23.00 – w ten sposób zwiększysz szanse na to, że zostanie u ciebie na noc. UWAGA: POD ŻADNYM POZOREM nie daj wprosić się na imprezę swoim koleżankom.

TO JA TEDE - UJAWNIAM SIĘ!
3 lat temu

STWÓRZ FAŁSZYWĄ WIĘŹ ZE SWOIM WYBRANKIEM

Zaproponuj mu założenie kapeli. Nieważne, że nie grasz na żadnym instrumencie. Heterycy uwielbiają granie w kapeli. Zanim zaczniecie próby zorganizuj sesję zdjęciową. Przekonaj go, że w dzisiejszych czasach imidż to podstawa. Podczas sesji, stopniowo przechodź do coraz bardziej rozbieranych zdjęć. Niech zdejmie koszulkę i zostanie tylko w majtkach! W końcu musisz wiedzieć, czy warto się dalej starać.

NIECH MOCZ BĘDZIE Z TOBĄ

Czary to ostatnia deska ratunku (o czym później), jednak tej sztuczki zawsze warto spróbować. Podczas pobytu w publicznej toalecie zawsze staraj się wysikać jego imię. Brzmi wyjątkowo idiotycznie ale gwarantuję, że za każdym razem, kiedy to zrobisz, twój wybranek pomyśli o tobie.

TO JA TEDE - UJAWNIAM SIĘ!
3 lat temu

GRA MUZYKA

Kiedy jest z tobą, zawsze puszczaj jego ulubioną muzykę. Najpewniej będzie to punk albo elektronika, ewentualnie rock’n’roll. Wystrzegaj się Madonny i hip-hopu, gdyż to raczej mu nie podejdzie (a jeśli tak, to na bank jest gejem).

ciąg dalszy nastąpi już jutro…

THC
3 lat temu

Zieeew.

PRZYGANIAŁ PEJA GARNKOWI
3 lat temu

Jazda na dwa Baty Feat. Wiśnia – Bad Boy prod. DJ.Tylko nie mówi nikomu.

you_mad
3 lat temu

Pamiętacie jak rozjebałem obrazki na starym glamrapie? hehehehe
Czemu tu się nie da wklejać dupeczek
glamrap 019 to już nie 09

MonarREC
3 lat temu

Wszystko w porządku jest gdyby nie jebało tak wszędzie fermentującymi śliwkami

MOLOKO MAN
3 lat temu

KTOŚ CHĘTNY NA SRANIE DO RYJA? BO KUPKE MI SIE CHCE

Popularne