Sprawdź nas też tutaj

News

Dwa lata czekania na DVD Kaliego – fani zostaną z niczym?

Dobre i złe wieści z Ganja Mafii.

Opublikowany

 

fot. @k4lion

Blisko dwa lata temu Kali uruchomił sprzedaż limitowanego DVD z zapisem koncertu z 20-lecia. Słuchacze do dzisiaj nie otrzymali zamówionych płyt i wszystko wskazuje na to, że nigdy się ona nie ukaże. Są też jednak dobre wieści.

Co kilka miesięcy Kali starał się informować, na jakim etapie jest realizacja projektu. Fani byli jednak tylko coraz bardziej rozwścieczeni. Teraz otrzymali z Ganja Mafii taki komunikat:

– Przez ostatni rok robiliśmy wszystko, by dokończyć i dostarczyć do ciebie projekt XXGM w formie DVD w najwyższej jakości. Po długich, wciąż jeszcze trwających bataliach natury prawnej, nie jesteśmy w stanie określić, kiedy – i czy w ogóle – uda nam się go zrealizować w 100% do końca.Osoby, które kupiły preorder DVD mogą otrzymać zwrot pieniędzy, albo wymianę DVD na 2CD wraz z plakatem B1 podpisanym przez rapera, 64-stronicowy album ze zdjęciami z koncertu XXGM oraz e-book „Krime Story 2”. To jest właśnie ta dobra wiadomość, bo niespodziewanie otrzymamy kontynuację „Krime Story”.

Z jednej strony fani rapera otrzymali kilka możliwości wyjścia z patowej sytuacji, z drugiej jednak na naszą skrzynkę wciąż trafiają tego typu wiadomości:

– Od czasu gdy opisywaliście sprawę niedostarczenia DVD z koncertu Kaliego, minęły prawie dwa miesiące. Ostatni raz gdy label Ganja Mafia zabrał głos, informowali fanów o tym, że płyty wchodzą do tłoczni i dziękowali za wytrwałość. Niestety, kolejny raz kłamali i żadne płyty nie weszły do tłoczni, albo nie wyszły stamtąd przez dwa miesiące. Fani nie otrzymują żadnych odpowiedzi, są ignorowani. Kali i Label Ganja Mafia nabrali wody w usta. – napisał do nas jeden ze słuchaczy.

 


30 komentarzy
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mati HWDP
1 rok temu

I dobrze, chuj w tego kaliego. Już lepiej kupić „Kevin sam w domu” na DVD w dobrej jakości, jak nie rozpakujesz to przynajmniej będzie coś warte za 20 lat w przeciwieństwie do tych wysrywów od kaliego gdzie za 5 lat płyta kaliego w szufladzie będzie postrzegana jak spleśniała kanapka co została w plecaku na czas wakacji

JEBAC KURWE
1 rok temu
Reply to  Mati HWDP

KURWA KALI TEN SZCZURAS CHARAKTERNY, PAMIETACIE JAK CWANIAKOWAŁ PRZED KAMERKĄ ? https://youtu.be/cjbmVCnPgek

Tymuś raper
1 rok temu
Reply to  JEBAC KURWE

Ty też wypierdalaj frajerze .dętka

Tymuś raper
1 rok temu
Reply to  Mati HWDP

A tak to chciałeś kupować słuchałeś wszystkiego Kali dobry Kali super a teraz że podwinęła mu się noga bo takie życie jest to huj z jakim? Ile ty masz lat gówniarzu wypierdalaj stąd i kup sobie Kevina ślimaku

jebać sentina!!! co? jebać sentina
1 rok temu
Reply to  Mati HWDP

Odczepcie sie od Kaliego gimby z glamrapu jak to rapował albo jak ja to powiem: platne trolle sentino 1gr za dobre słowo o dziwce z Berlina. KALI PALI CALI WEED

Królik
1 rok temu

Dobrze mówisz mordo ,gadajcie co chcecie ja kaliemu zawdzięczam życie to jego słowa czynią cuda a to że ktoś nie dostał płytki i może odzyskać pieniądze nie rozumiem tego, a jak chcecie go oceniać to załóżcie jego buty przejdźcie krainę cieni i po drodze nie klęknijcie . Pozdro dal kumatych

tego typu benc
1 rok temu

Złodziejstwo zostanie do końca. Antysystemowiec co dogrywa sie do potężnej korporacji pepsi. Bekaaa robił album hucpa lansując się w guczi… tworząc kolejny podział.. Śmieszny jest album chakra który nie ma nic z tym związanego.. stek zbiór dezinformacji i strachu. Oddaj kurwa breloki dzieciom chamie.

Zemstahakazara
1 rok temu
Reply to  tego typu benc

To sprzedawczyk przy nim Polscy raperzy tylko problemów sobie robią a on dalej będzie śpiewał i jarał

TW Łysa Kurwa
1 rok temu

dają się ruchać? To niech ich walą do oporu. Kto kupuje gówniane polskie płytki od dukaczy?

Ore ore wyjebane mam zakole
1 rok temu

Za skurwysyna nie ogarniam jak to kurwisko sprzedaje cokolwiek. Mega łaczycho

Janusz Onion
1 rok temu

+1

ASET
1 rok temu

Hahah! widzę że wyjebka na fanów już całkowita 😀

Gundi gunda
1 rok temu

XD

Ja0100101011
1 rok temu

Natury prawnej… jakiego typu? mów wprost jąkało pierdolona zanim się naprawdę wkurwie

Kali
1 rok temu

Moment, moment, bo kłamstwo! Ja nie nabierać woda w usta! Ja już nie pić woda 2 lata. Wkrótce całkiem wyschnąć i zwiędnąć!

Ex-fan
1 rok temu

Zamówiłem ta płytę jako preorder. Za chwilę miną 2 lata od xamowienia a informacji totalnie 0. Nikt się wcale nie odzywa ani nie odpowiada na wiadomości. Rzygać mi się chce jak patrzę na gościa którym byłem zachwycony. Zakłamany szmaciarz. Wcale się nie ma co dziwić ze ludzie z GM się od niego odwrócili.

WACO
1 rok temu

Kali, gość co w chuja wali,
za hajs z płyt blanty pali,
tego jeszcze nie grali,
w ciemno od chuja brali,
no to się doigrali…

PS. parafrazując hit Budki Suflera: „nie wierz nigdy ćpunowi, dobrą radę Ci dam”

xddxdx
1 rok temu

hahahaha

WinetuZPolski
1 rok temu

A mógł jeszcze w gratisie nawet jakieś paluszki. A tak to niesmak pozostaje…

JeffOne to marka
1 rok temu

Żabson – Młody Boss (prod. Magiera)
https://youtu.be/PneCRxYs1Jw

King 188
1 rok temu

Kurwy kali jest numer 1 w polskim rapie…

bosska
1 rok temu
Reply to  King 188

Chyba od tyłu,tak jak lubisz być brany

Popularne