Sprawdź nas też tutaj

News

Dwa Sławy bombardowani pytaniem „Kiedy płyta?”. Mamy dobre wieści

„Wpadliśmy na pomysł”.

Opublikowany

 

Dwa Sławy / fot. Adam Bębenista

Po przejściu na swoje i wydaniu świetnej płyty „Coś przerywa”, która zebrała pozytywne recenzje krytyków i słuchaczy – Rado Radosny i Astek biorą się za kolejny album. Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów duetu, bo wstępnie jego premiera jest przewidziana na ten rok.

Prace już trwają

Dwa Sławy mają zapełniony kalendarz koncertowy, ale znajdują też czas na pracę w studio. Duet ogłosił dzisiaj, że ruszył z nagrywaniem kolejnej płyty. – Od premiery „Coś przerywa” nie minął nawet rok, a pytaniem „kiedy płyta?” jesteśmy bombardowani przez Was zewsząd. To miłe. Czas na zbiorczą odpowiedź: No jakoś w tym roku. Jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł na najnowszy album i jak widać na załączonym obrazku właśnie wcielamy go w życie. Do usłyszenia, X2 for life – poinformował duet na Instagramie.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bpp

No i spoko, bardzo przyjemny duet,jak na prawie newschool zawsze mają ciekawe tematy a nie znowu żabson czy bedoes ze swoim „kiedyś mje nie lubili dzisiaj mam piniondze ej”.
Poza tym fajne rozkminy, znają swoje miejsce i nie kłócą się z nikim o byle gówno, propsuje

Hasztag

W koncu cos o rapie kurwa

asdasd

Dwa pedały mają z rapem tyle wspólnego ile twoja matka z uczciwym zarobkiem.

Hasztag

To zes kurwa trafil dobrze

asdasd

Wiem, bo obydwaj dobrze wiemy, że uczciwie to ona nie zarabia. No chyba, że odprowadza podatek od swojej „jednoosobowej działalności”, to wtedy cofam też porównanie.

Hasztag

Odprowadza podatek, by dac zyc takim patologicznym rodzinom jak twoja, bo do roboty zachlany stary nie pojdzie, a matka zajmuje sie 7 nowym brajankiem. Nie myle sie?

asdasd

O, zabolało pedrylku, co? No pewnie, że twoja stara odprowadza, swojemu alfonsowi z osiedla i nie tylko podatek 😀

MIRAS X

Wprowadzą tam będzie i tu to tylko kwestia czasu https://www.youtube.com/watch?v=3GeGzMPkiUo&feature=youtu.be projekt 147

Odb

Dobre Sławy pytaniem „Kiedy Wieści”? Mamy dwa płyta bombardowani

adadags

wyjdzcie kurwa ….

asdasd

A kogo to obchodzi i kto ich pyta? Ich gimbo-słuchacze, co brandzlowaliby się nawet jakby dwie pały nagrały płytę, na której tylko puszczają pierdy? (w sumie tak brzmi ich granie, jakieś ciamkanie na mikrofonie o dupie marynie, bity z dyskoteki spod jakiejś remizy) Najlepiej niech nic nie nagrywają xD

BEKA Z RAPSÓW

Dwa sławy? Oni naprawdę się razem ruchają? Nie kminie tej mody na gejrap.

jebać polski rap

jak mówicie, że macie dobre wieści to raczej spodziewałem się, że płyty nie będzie w ogóle…

Popularne