Sprawdź nas też tutaj

News

Dwa Sławy: „Za nami 15 wspólnych lat”

Raperzy zapraszają fanów na szampańską celebrację.

Opublikowany

 

Dwa Sławy / fot. Mixone

Duet Dwa Sławy szykuje piękne jubileuszowe wydarzenie. Z okazji 15-lecia wspólnej działalności muzycznej Rado Radosny i Astek zapraszają fanów na szampańską celebrację w łódzkiej Wytwórnii. Wydarzenie odbędzie się już 29 stycznia.

Wraz z uruchomieniem wydarzenia na facebooku ruszyła sprzedaż biletów w serwisie Going. Jak poinformowali w niepowtarzalnym dwu-sławowym stylu sami artyści:

Bilety w cenach 15zł, 15złX2, 15złX3, 15złX4… bo lubimy jak jest wieeelokrotnieJakie jeszcze atrakcje czekają na fanów łódzkiego zespołu? Póki co jubilaci chcą nas jeszcze potrzymać w niepewności:

– Za nami 15 wspólnych lat, trochę chudych, trochę grubych, większość z optymalnym BMI i piętnastoprocentowym poziomem tkanki tłuszczowej – trochę dad body, trochę krata, coś dla tych statecznych i coś dla tych pozytywnie pojebanych. 15 lat pełnych dążenia do wartości uśmiechem podszytej, do chuja pierdolonego pana.– Dajcie sobie podziękować za ten wspólny czas machając łapkami z Widzewa na Retkinię i z Bałut na Górną w rytm naszych największych przebojów już 29.01.2022 w łódzkiej Wytwórni. Będą świeczki, papierowe trąbki i morze innych atrakcji. A powodów do świętowania będzie nawet więcej niż 15. Ale o tym już niebawem.

Dwa Sławy to duet raperów, których muzyka charakteryzuje się ekstraordynarnym wordplayem i ekwilibrystycznym flow. Ich koncerty to z kolei jazda bez trzymanki na brawurowym rollercoasterze. Od 15 lat żyją na walizkach, jak naklejki z lotniska, frekwencja wysoka, publika grzeczna. Po blisko dwóch latach od entuzjastycznie przyjętego “Pokolenia X2” zespół pracuje intensywnie nad nowym studyjnym albumem.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wdowa
10 miesięcy temu

Tede nie kasuj newsów.
Gdzie jest ten diss, który na ciebie nagrałam?

PEDE SŁYSZAŁ DISS WDOWY, KTÓRY NIGDY NIE POWSTAŁ
10 miesięcy temu
Reply to  Wdowa

JACUŚ, MYŚLISZ ŻE JAK ZAPŁACISZ ZA USUNIĘCIE NEWSA TO ZAPOMNIMY ŻE JAKIŚ SRACZI TEDACZI Z INSTAGRAMA ZROBIŁ CIĘ W KONIA JAK AMATORA, PODSUWAJĄC CI RZEKOMY DISS WDOWY, KTÓRY SAM NAPISAŁ??? OJ FLAKULLA, OD BOHATERA DO ZERA 😀

Kartky
10 miesięcy temu

Dwóch Słabych: „Z jajami 15 centymetrów”
Faperzy zapraszają gejów na sensualną penetrację.

Wowa co nie myje rowa
10 miesięcy temu

Dwa Geje: „Za nami 15 wspólnych lat”Geje zapraszają fanów na szampańską orgię.

Popularne