Sprawdź nas też tutaj

News

Dziarma w wersji deluxe – muzyczne odświeżenie

Raperka podjęła współpracę ze znanymi producentami.

Opublikowany

 

fot. Agata Wrońska

Dziarma wraca z nowym materiałem. Na albumie “Dziarma” w wersji Deluxe, który ukazuje się 25 kwietnia dostępnych jest 5 utworów w zremiksowanej wersji od @atutowy, The Returners, Doublexx, Skrywa i Da Vosk Docta. Twórcy serwują świeżą muzyczną jakość w nowych wariacjach.

Kilka miesięcy temu nakładem labelu 2020 ukazała się debiutancka płyta Dziarmy – “Dziarma”. Album raperki był jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt roku. Dziarma udowodniła, kto muzycznie rządzi polską rap-sceną. Album prezentuje wszystko co najlepsze muzycznie, a jednocześnie wybrzmiewa z niego talent, ciężka praca i determinacja artystki, która co raz zaskakuje, wyważa drzwi tam, gdzie nie chcą ich otworzyć, ale także szczerze się odkrywa, pokazując dwie strony swojej osobowości – wrażliwą i delikatną jak i mocną i twardą. Obie autentyczne i prawdziwe.

Na właśnie opublikowanej wersji deluxe płyty, znajduje się 5 zremiksowanych utworów. Do udziału zaproszeni zostali producenci, których remixy serwują nową muzyczną jakość o niepowtarzalnym charakterze: “Czarny Bez” w remiksie @atutowy, “Velour” autorstwa The Returners, “Superglue” zremiksowany został przez Doublexxa, “Bomby” – w remixie Skrywy, a “Louboutin” usłyszymy w wyjątkowej wersji Da Vosk Docta.

18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Typ
2 miesięcy temu

Co to za Afro-sosnowiczanka beka xD

PATOlog
2 miesięcy temu
Reply to  Typ

Merlin Manson!

Belzebub
2 miesięcy temu
Reply to  Typ

Przecież to twoja stara

Trygdkongen - Shawn Kemp 666 997 69 112 7777
2 miesięcy temu
Reply to  Typ

Raper Karramba z Krakowa uderzy niczym Psychopath 666 na forach!

wstyd
2 miesięcy temu

co za tranzol

Listonosz
2 miesięcy temu

Półki są jakie są dopiero teraz bo Polska zawsze była minimum 20 lat opóźniona względem zachodu. W Anglii czy Niemczech roszczeniowe kurwiki z obsesja na punkcie egzotycznych kutang prężnie działały już kilka dekad temu. Teraz żałują i powoli wszystko wraca do normy. Szukają normalnych opiekuńczych facetów ( nawet młodsze generacje)… w Polsce też sytuacja się odwróci ale trzeba poczekać. A póki co szukać żony wśród dziewczyn że wschodu a roszczeniowe polskie księżniczki nie używają sobie życia samotnej madki bombelkow.

Hopla fleta cwelmy
2 miesięcy temu

Cwelma w wersji cweluxe – drastyczne odpiżdżenie
Transerka podjęła operację ze znanymi kutasami.

WRONA WYJASNIATOR
2 miesięcy temu

Kurwo łeb ci spawam od spodu migomatem jazda z toba synie dziwki ruchanej jebanej tu big boss wrony huge cock kox

WASZKA G21
2 miesięcy temu

Kto by ją ruchał?

pusia
2 miesięcy temu
Reply to  WASZKA G21

JA ukradlabym tego kwiatka i sprzedala zeby miec na alko ,, czy wyruchalabym te Rure jasne ze Tak widac ze chce Kobiety z penisem i widac po foto ze Lubi w dupe i tak trzymac do samego konca np do jutra ELO kurwa

Andrzej tu tego
2 miesięcy temu
Reply to  pusia

Pysia co się z tobą dzieje takie fajne komentarze pisałoś teraz padają ogarnij się

Michał Głuś
2 miesięcy temu
Reply to  pusia

Pusia napierdala pancze niczym wytryski z cipki.

Z ROKU NA ROK CORAZ GORZEJ
2 miesięcy temu

„(…) pokazując dwie strony swojej osobowości – wrażliwą i delikatną jak i mocną i twardą. Obie autentyczne i prawdziwe.” Dodatkowo bardzo dokładnie przekalkulowane przez cały szereg marketingowców i PR. Zawsze kurwa piszecie te same bzdury o każdej z kukieł, bydło łyka i się kręci. Przy każdym, atfuuu, artykule jak Pudle i inne…

Ania
2 miesięcy temu

W następnym wydaniu płyty super de luxe pewnie całość będzie zremiksowana. I tak to nic nie pomoże, nawet gdyby kosztowała 99 groszy.

Michał Głuś
2 miesięcy temu

Wywłoka jebana

Spółka z o.o.
2 miesięcy temu

KENDRICK NIEDŁUGO WYDA ALBUM I ZAMKNIE MORDY RESZCIE NIEUDACZNIKÓW, KENDRICK PROPS, BABY KEEM TYLER J COLE SCHOOLBOY PROPS A POLSKIE PAJACE DO WORA MALIKI I INNE KIZE JA PRDLE KTO TEGO SŁUCHA CHUJOUSZNE SKURWOLE CHYBA NIE POZDRAWIAM

Tede Chad
2 miesięcy temu

Dziarma usiądź mi na twarzy

jądro
2 miesięcy temu
Reply to  Tede Chad

Lubisz mieć moszne na twarzy ?

Popularne