Sprawdź nas też tutaj

News

Dziś premiera nowej płyty Vienia z Molesty

Na krążku „Twarzova” pojawili się m.in. Ego G, Kosi i Ras.

Opublikowany

 

Album „Twarzova“ to dziesięć utworów, o rzadkiej już dzisiaj poważnej tematyce opakowanej w stylowy rap i dojrzałą produkcję hip-hop. Sam artysta twierdzi, że wykonuje ART-HOP, nawiązujący do najlepszych korzeni zza oceanu, takich jak, Tailor the creator czy Run The Jewels. Na albumie znajdują się utwory komentujące imperializm, dzisiejsze realia mediów społecznościowych, problemy ekologiczne, ale także refleksje, z życia w świecie rapu.

Za bity odpowiada Magiera, wszechstronny producent z Wrocławia i połowa duetu White House. Ten artysta to cenionym beatmaker, który działa, w świecie rapu, tak długo, jak Vienio, czyli ponad 20 lat.
Okładkę do albumu „Twarzowa“ namalował Michał Wręga aka Sepe, który jest znanym i cenionym na całym świecie artystą streetart. Sepe wykonał dziesięć prac, których tematem przewodnim były twarze, każda z nich ozdabia jeden utwór, w symboliczny sposób go komentując. Do każdego z dziesięciu utworów Vienio napisał felietony, które opowiadają o okolicznościach powstania oraz stanowią wyjaśnienie i rozszerzenie tego co usłyszymy w poszczególnych kawałkach.

Na albumie gościnnie wystąpili: Skubas, Bovska, Paprodziad, Ras z Rasmentalism, Kosi, Junior Stress, Igor Boxx, DJ Falcon1, Dj Kebs, Edo G.

Okładka

VIenio - "Twarzova"

Tracklista

  1. Minuta i 20 sec. (BOVSKA)
  2. E-330
  3. Części zamienne (RAS)
  4. Lubię to miasto (SKUBAS)
  5. Zabijam czas (EDO G, IGOR BOXX, DJ KEBS)
  6. Prawda na pół
  7. Warstwa plastiku (PAPRODZIAD)
  8. Imprerium zła (JUNIOR STRESS)
  9. Sto twarzy
  10. Uliczne legendy (KOSI, DJ FALCON1)
 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Doskonała informacja

Rapoway łak, śmietnikowy dziad, celebryta tańczący przeciw nienawiści wydał u Sorosa w Agorze politycznie poprawny wysryw, którego jedyną zaletą jest to, że trwa zaledwie dziesięć kawałków.

Odb

Nowy premier molestuje dziś vienia na płycie.

zzxxx
Bestia z Wadowic

Co ten chuj do szczania TvieNio tu szuka? Nikt cię kurwo nie szanuje i nikt nie będzie już słuchał. Na hosting trzeba było wziąść niemieckiego towarzysza liska i bandę koderestów na okładkę. Pakuj suko mandżur i wypierdalaj mnie ze sceny, bo poszczuje kremówką.

Kams

Zrób coś lepszego pizdeczko

Mezokrata

Hahahha samo „Vienio” nie wystarczy. Od 30 lat musi wspierać się nazwa grupy. Hhahhahahhahaha nieudacznik vienio z molesty

falcone1988

To samo miałem napisać hahaha Jurand ze Spychowa

Kalif

Totalnie nie siada mi ta płyta, zarówno pod kątem bitów (przekombinowane i zbyt udziwnione) , tekstów jak i sposobu rapowania. Nie zgodzę się, że to poważna płyta z przesłaniem. Raczej są to ogólniki, puste frazesy i schematy powtarzane zwłaszcza przez lewicowe środowiska.

milfhunter

Mentalny syn Rabieja i Biedronia…tfu

Mienio z Volesty

Uroczysta premiera odbędzie się przy śmietniku na zapleczu klubu Plan B przy Placu Zbawiciela. W menu spleśniałe pomidory, suchy chleb z hummusem z zeszłego tygodnia. Do popicia szczyny żula bo podobno szczyny zdrowe. Vienio przeprowadzi także okolicznościową zbiórkę produktów spożywczych z krótkim terminem ważności (dla siebie of course)

cydży

Żul musi vieniowi przedstawić dowód że jest weganem, wegetarianinem czy innym skurwysynem.

Angora na potwora

Gość nigdy nic nie zwojował solo, co za nieudacznik! Ciągle przy każdym numerze, przy każdym albumie musi pojawiać się dopisek z „Molesty” jakby to miało mu podnieść sprzedaż w nie wiadomo jak dużym stopniu. Zwykły populistyczny śmieć na strzała łykający wszystkie ideologie. A tfu, sprzedawczyku!

gergegerg4

Jestem ciekawy czym będzie się trudził taki Kaz Bałagane jak wyjdzie z pierdla. Zakładam, że jak nie był karany, poopowiada trochę o ruchach, co z kim, plus okoliczności łagodzące ,że ma gówniaka małego, dżasminę na utrzymaniu to może po 2 latach wyjdzie. Ale przecież on będzie musiał iść do pracy, żeby udowodnić, że resocjalizacja poskutkowała, przecież nie wypuszczą go warunkowo wcześniej jak on znowu będzie robił ruchu na mieście. Tacy ludzie mają kuratora, obserwacje, łatwo wrócić do pierdla. Mam takich też na osiedlu, na mieście, jak raz wpadli to wpadają cały czas. Wychodzą, całemu światu ogłszają poprawę, nawet swoim ziomkom, że oni się zmienili, że nigdy już tam nie chcą wrócić, a po dwóch miesiącach latają po mieście, bo do pracy taki kasztan nie pójdzie, bo ma 30 lat i zero doświadczenia z niczym poza opychaniem sztuk

Kariera przed nim

W kebabie u Malika będzie kierownikiem zmiany

Raperowicz Zydowicz

przyjemnei sie to czyta zjaranym

Doradca zawodowy

Będzie portierem w hostelu interwencyjnym dla młodzieży LGBT albo handlarzem sprzedającym w szczęce na bazarku podróbki Gucci

Wasz ziom

za kurwienie sie z tvnemen dozywotni huj w dupe

Czerwony korsarz

Wpadlem do śmietnika zjeść coś zgniłego, wziąć telefon, zadzwonić do oficera prowadzącego, pożyczyć viagre od tedego, chcialem zjeść hummus, ale nie było sojowego.

Raperowicz Zydowicz

A ten juz molestuje

Nasz Jajo

Trochę razi to, że ktoś do Was (glamrap) wysyła news i Wy wklejcie go tak samo jak dostaliście. Niby wszystko jest normalne i tak powinno być, ale weryfikujcie to co dostajecie… Ostatnio Jęker teraz Ego G :/

1231fs

PROPSY ZA „IDZ SWOJA DROGA” ELO MORDO Z FARTEM

PROLIFE

Temat zbrodni nazistowskiej aborcji też podejmie???

Popularne