Sprawdź nas też tutaj

News

Dziś premiera płyty BonSoul „ReStart”. Gościnnie: Słoń, Włodi czy O.S.T.R.

Wydawcą albumu jest Asfalt Records.

Opublikowany

 

fot. Paweł Zanio

Dziś, 12 września na półki dobrych sklepów muzycznych, oraz platformy streamingowe trafił nakładem Asfalt Records długo wyczekiwany, piąty album duetu BonSoul pt. “ReStart”. Równolegle na kanale YouTube Asfalt Records pojawił się utwór “Bombki”. Płytę promuje od miesiąca teledysk utrzymany w filmowym klimacie zrealizowany do singla “Tam mnie spotkasz” w reżyserii Tomasza Nalewajka. Na płycie poza muzyką od Soulpete’a i tekstami Bonsona usłyszymy gościnnie Bownika, Holaka, Rasa, Jana-Rapowanie, Aviego, Włodiego, Słonia, O.S.T.R., Romę oraz Sarę Korodowską. Autorem okładki oraz identyfikacji graficznej albumu “ReStart” jest Pwee3000. 

Wyjątkowość tej płyty polega nie tylko na tym, że to pierwszy krążek duetu wydany w Asfalcie po kilku latach działalności w undergroundzie. Tym razem Soulpete (producent) i Bonson (raper) po raz pierwszy razem – „back to back” – pracowali nad materiałem w studio. Wyjątkowy też jest dobór gości, niewidzianych wcześniej na nagraniach projektu, w tym obecność wokalistów i wokalistek oraz tak zwanych „żywych” instrumentów. Muzycznie na płycie można wyodrębnić trzy przechodzące w siebie motywy: funksoulowe wprowadzenie, mroczniejsze rozwinięcie i nostalgiczne zakończenie. Całość spina DJ Te. Tymczasem tak o prawdziwym (jak widać) „ReStarcie” mówi gospodarz mikrofonu: „Rok bez nowej płyty BonSoul to rok, któremu czegoś by brakowało. Ta płyta to nowy początek, nowe wyzwania, nowe pomysły.”

Skład grupy BonSoul tworzą dwie postacie: Bonson – o którym słyszał każdy słuchacz choć minimalnie orientujący się w polskim rapie – oraz Soulpete, czyli jeden z najbardziej aktywnych hiphopowych producentów w Polsce. Wspólnie nagrali do tej pory cztery bardzo dobrze przyjęte przez fanów płyty. Pierwsze dwie – “Lepiej się witać” i “Lepiej nie wnikać” – to aktualnie rarytasy dla kolekcjonerów. Całe nakłady rozeszły się już w przedsprzedaży prowadzonej bezpośrednio przez samych zainteresowanych. 

bonson soulpete restart okładka

BonSoul “ReStart” Tracklista

 1. O, Jak Pięknie!
 2. Tam Mnie Spotkasz ft. Bownik
 3. Małpi Gaj ft. Jan Rapowanie, Holak, Ras
 4. Gniazdka
 5. Bombki
 6. Światłowstręt ft. Avi
 7. Czarny PR ft. Włodi, Słoń
 8. Krwawy Sport ft. O.S.T.R.
 9. Trucizna ft. Roma
 10. Jeszcze Wczoraj
 11. Dobranocka ft. Sara Korodowska
 12. Koniec
 13. Outro
 
27 komentarzy

27
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pan Prokurator

Oskarżam Tomasza Boryckiego pseudonim „Borixon” vel. „Rekin”, „Donaszan”, „Borygo”. Urodzonego 15 czerwca 1977 w Kielcach, żonatego, obywatelstwa polskiego, ojca dziecka w wieku 20 lat, o wykształceniu średnim, z zawodu piosenkarza, o to, że:

– działając z góry powziętym zamiarem, wspólnie i w porozumieniu wraz z Patrykiem Wozińskim pseudonim „Kizo” ur. 26 czerwca 1994 w Gdańsku, założył i kierował zorganizowaną grupą przestępczą o kryptonimie „CHILLWAGON” mającą na celu popełnianie przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, funkcjonującej według założonego planu działania.

– 19 czerwca 2019 roku w Giżycku podczas koncertu „18-ta edycja Mazury Hip-Hop Festivalu”, wraz z
innymi nieustalonymi osobami wykorzystując załamanie psychiczne oraz używając szantażu próbował
doprowadzić do obcowania płciowego Mateusza Zawistowskiego pseudonim „Żabson”.

Według powyższego wnoszę o uznanie oskarżonego za winnego i wymierzenie mu kary:

– za pierwszy z zarzucanych mu czynów karę dożywotniego pozbawienia wolności

– za drugi zarzut karę 9 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym jej zawieszeniem na okres 25
lat

Pan Prokurator

Bardzo przepraszam. Nastąpiła mała pomyłka. Jak wynika z wyjaśnień złożonych przez pana Zawistowskiego („Żabsona”), wszystko działo się za obopólną zgodą.

Paranoik

Legenda głosi że Borixon gwałcił Żabsona w tych samych butach które donasza dalej po Tede.

Kaszysz

Borixon nie posiada wykształcenia średniego, gdyż zrezygnował z edukacji szkolnej, będąc w drugiej klasie liceum

Decks

Cokolwkie ktokolwiek nagra plyte, moze snieg spasc, mozesz pojechac na wakacje. nic nie zmieni faktu ze peja stara kurwa jest.

TenTypMezo

I SKĄD MAM POBRAĆ SKORO PEBX PADŁ JAK MUCHA

you_mad

chomikuj jak mama ci da na doładowanie

buba wypierdziuch

„czy”
no to który z nich w końcu?

Wasz ziom (nie ta pizda co sie podszywa)

Po co nekrofil słoń ?

johny spluwacz

PROPSY KURWA ZIOMECZKI

hłehłehłe

Kurwa znow ten umazany tuszem wypierdek ze Szczecina o aparycji zniszczonego ćpaniem narkomana ?

Kopernik

Dla mnie to on na obleśnego geja wygląda

Werka97

Z kim? OSTR? Nie znam łaka, co to za impotent. Tylko Tymek, Multi i young IGI <3

Odb

O.S.T.R. dziś gościnnie u premiera. Włodi robi restart do zoo do słoni.

ProfesoorNauk AKA TRYNKIEWICZ PEDOFIL SIUSIUMAJTEK

ProfesoorNuk to jebany pedofil z Elbląga skazany za molestowanie 13letniego dziecka. Dzięki koneksjom swojej matki, biurwy zatrudnionej w Urzędzie Miasta dostał śmieszny wyrok w zawieszeniu. Nepotyzm, korupcja i układy to jest właśnie Polska rzeczywistość. Kara cię dosięgnie skurwielu.

Wasz ziom (nie ta pizda co sie podszywa)

Ogarnij się dziecko a nie wypisujesz farmazony

Wasz ziom (nie ta pizda co sie podszywa)

Pierwszy raz zrobilem to z mym czworonogiem wczoraj wieczorem, przyznam że stalo się to po namowach kolegów z glamrap. Bardzo tego żałuję, moja sunia bardzo dziwnie teraz na mnie patrzy i do tego oddała stolec z krwią. Wydaje mi się że już mi nigdy tego nie wybaczy i już nigdy nie będzie tak samo… to wszystko przez ten glamrap wy jebane zboczone kurwy nienawidzę was. Piszecie o tych kozach zapsonach i innych cwelach tęczowych i człowiekowi odpierdala. Jebac was i wasze madki

ProfesoorNauk

Ups…znowu zapomniałem się przelogować. Kurwa admin skasuj to !

Kopernik

Jak by wam taka 13 rozłożyła to też byście szpachlowali językiem jeden i drugi otwór. Więc po chuj się gościa czepiać

ProfesoorNauk AKA TRYNKIEWICZ PEDOFIL SIUSIUMAJTEK

Profesoor mistrzu kamuflażu ty jeszcze nie w „pracy” ? Janusze już czekają żeby pogadać o meczu reprezentacji.

ProfesoorNauk

Właśnie po chuju dzisiaj. Brakuje ludzi, nie wyrabiałem się to sam prezes we własnej osobie przyszedł mi pomagać i nie było kiedy telefonu wyjąć, dopiero teraz na przerwie. A co do Ciebie to masz obsesje typie. Tak to mną gardzisz ale pamiętasz ze szczegółami co pisałem x dni temu. Masz najebane we łbie. I nie każdy kto się z Tobą nie zgadza to muszę być ja jako podszyw. Poważnie niech Ci będzie jestem pedo ale odstaw na jakiś czas glamrap bo już Ci ostro bije na dekiel. Masz obsesje. Niedługo coś Ci odpierdoli i zabijesz babe na ulicy bo będzie gadała przez telefon że np. rozmawiała z profesorem.

BENBEN

to jest pewne ze ten zniewieściały pizduś luczjano sie na tobie mści. zniszczyles
dzieciakowi psyche

ProfesoorNauk AKA TRYNKIEWICZ PEDOFIL SIUSIUMAJTEK

Zapewne „luczjano” jest kolejnym wytworem twojej spierdolonej psychiki.

ProfesoorNauk AKA TRYNKIEWICZ PEDOFIL SIUSIUMAJTEK

I dziwnym zbiegiem okoliczności ci wszyscy co „się ze mną nie zgadzają” mają identyczne IP co ty. Takie kity możesz żenić twojej matce biurwie z UM Elbląg. O mnie niech cie pizda nie boli. Martw się lepiej o siebie bo jak dalej będziesz nie wychodził z domu to do reszty pierdolca dostaniesz. Chociaż ma to tę dobrą stronę, że siedząc cały czas na dupie w mieszkaniu nie stanowisz zagrożenia dla dzieci.

BENBEN

to debil

Dariusz Bojarski

Hejka ludziska proszę pomóżcie w zbiórce pieniędzy na remont mieszkania, już kredyt na karku mam oraz 1,5 etatu Ale to nie wystarczy i każda złotówka pomoże jak cholera https://zrzutka.pl/wec3w5
Jeśli ktokolwiek pomoże będę wdzięczny jak cholera

Popularne