Sprawdź nas też tutaj

News

Dzisiaj w Rybniku: Sokół, Żabson, OKI i PRO8L3M

Wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Opublikowany

 

Dzisiaj, 31 sierpnia na terenie ośrodka „Ruda” w Rybniku odbędzie się najgorętszy festiwal tegorocznych wakacji. – Tak jak obiecywaliśmy, za oknami przepiękna pogoda, która była dla nas bardzo ważna od samego początku. Nasz team dopracowuje ostatnie poprawki przed koncertem, aby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Ekskluzywne samochody, strzelnica na prawie 60 m2, stoisko CBD naszego sponsora Dr.Ziółko to tylko część atrakcji, które zobaczycie na dzisiejszym evencie. Przygotowaliśmy dla Was wiele innych niespodzianek, o których dowiecie się na miejscu. – informują organizatorzy.

Na festiwalu pojawią się tacy raperzy jak: Sokół, PRO8L3M, Żabson, OKI, Kabe i wielu innych. Artyści dotarli już do Rybnika i właśnie zaczynają swoje próby przed koncertem. – Chcemy potwierdzić, że wyprzedały się wszystkie bilety, jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni i z uśmiechem na twarzy możemy ogłosić Sold Out. Czekamy na Was na ulicy Gliwickiej 72 od godziny 17:00. Mamy nadzieje, że ten festiwal pozostanie na długo w Waszej pamięci. Nie spodziewaliśmy się, że wielomiesięczne przygotowania do koncertu miną w mgnieniu oka. Włożyliśmy wiele cierpliwości, radości i serducha w Fishtown Festival. Następna edycja już za rok, a dzisiaj, Gruby Festival, Grube Ryby. Przeżyj to z Nami! – ogłosili przed chwilą włodarze imprezy.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MateuszBorek

Żabson nie jest OKI.

Odb

Pro8l3m w polowaniu na sokoły. Dzis polowanie na ryby i żaby.

MOSIEK KACZYŃSKI

JASZCZOMP ZE SWOIMI CIUSZKAMI PROSTO-VISTULA Z RZABSONEM SIĘ ZAPEWNE DOGADA.

sdfsdfsdf

Rok szkolny za chwilę się zacznie – czy macie już plecak?

Lewatywa

Podejrzewam że żabson bierze udział jako prostytutka, pozostali będą go jechali jak cytrynę #pdk

Sowabezoka

„Ekskluzywne” nie jest zamiennikiem słowa „luksusowe” Panie redaktorze

falcone1988

Nie prowokujcie Rybnika bo będzie drugi Białystok :/

Szczupok92

Zabsony i te wszystkie jołngi kalecza rap i uszy i tyle w temacie

ProfesoorNauk

Rybnik trochę daleko ale konkretne wydarzenie nie licząc żaby. A jeszcze tak nawiasem. Co wkurwiony huju? Zdziwiłeś się jak zamówiłem najbardziej wypasiony zestaw w burger kingu a Ty musiałeś go przyjąć w tej śmiesznej czapeczce? I nie to że nie szanuję takich ludzi ale wiem że Tobie było to nie w smak. Mi wręcz przeciwnie było bardzo dobre. Chuj Ci na kurwe.

wkurwiony huj

to dobrze że ci smakowało bo zwaliłem do majonezu skurwysynu chcesz to przyjdź po dokładke

CiasnyOdbytek

Przestań sam ze sobą pisać

Bili

On ma porażenie mUzgowe ten ciul i to konkretne

Sparatan23
Victorino Oladipo

Nie wiem jak głupim trzeba być, by śmiać się z kolesia upośledzonego umysłowo.

xnq7

po co opisujesz swoje przeżycia życiowe ?

Patrycja090

naucz się czytać ze zrozumieniem ja w tym komentarzu nie widzę żadnych słów które kogoś wyśmiewają …. Pakuj Plecak na poniedziałek …..

Orco232

Fajny kawałek widać że to leci z duszy

Glamrap

Z dupy co najwyżej, i tak wszyscy wiedzą że to ty kurwik, I że sam sobie piszesz pochlebne komentarze, wypierdalaj błaźnie!

Popularne