GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Singiel

E V w kooperacji z Sir Michem

Posłuchajcie „Z buta”.

Opublikowany

 

E V to młody tajemniczy raper z Jeleniej Góry, który niespełna dwa lata temu zaczął publikować swoje pierwsze numery w serwisie YouTube. Jego popularność i umiejętności rosną z utworu na utwór, a muzyka zaczyna docierać do szerszej grupy odbiorców o czym świadczy już ponad 350 tysięcy słuchaczy miesięcznych w serwisie Spotify.

„Z Buta” to – najnowszy singiel E V’a w którym pierwszy raz połączył on siły z Sir Michem, producentem znamym z wielu rapowych melodii, takich jak utwór „Blok” Maty czy wieloletniej współpracy z Tede. Singiel jest zapowiedzią planów muzycznych E V’a na ten rok o czym sam daje znać pod udostępnionym odsłuchem na YouTube.

– Siema ludzie, wbijamy w ten rok z buta, niedługo mocne featy, clipy itp a teraz wbijamy z tym bangerem żeby nie było nudno hahah, pozdro! – komentuje E V.Kooperacja z Sir Michem to początek zaplanowanych na ten rok współprac E V ze znanymi postaciami polskiej sceny muzycznej najbliższym czasie czaka nas wiele zaskoczeń ze strony artysty.

Mimo tego, że E V nie jest znany jeszcze szerszej, mainstreamowej publiczności, zdążył już wokół siebie zgromadzić obszerne grono odbiorców. Dzięki nim w poprzednim roku był jednym z najchętniej stremowanych artystów Def Jam Recordings Poland z wynikiem 37 milionów rocznych streamów.

Wokół artysty zgromadziła się także zaangażowana społeczność, która aktywnie wspiera jego twórczość na Instagramie czy Tik Tok’u. Fani wyczekują snippetów jego nowych numerów, którymi dzieli się właśnie w pierwszej kolejności na platformie TikTok, na której zgromadził już ponad 200 tysięcy fanów.

 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mam zakola jak TPS
2 miesięcy temu

KTO?

Popularne