Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Edzio „Hajs, fejm i wiara” – singiel

Nowy album rapera trafił do sprzedaży.

Opublikowany

 

fot. @trap_typieee

31 stycznia ukazał się nowy album Edzia „Hajs, fejm i wiara”. Kilka dni po premierze raper udostępnia tytułowy singiel do oficjalnego odsłuchu.

Po bardzo dobrze przyjętym albumie „Wygrany”, były mistrz Polski we freestyle’u wraca z kolejnym solo. „Hajs, fejm i wiara” to dzieło 24-latka, który, zmagając się z problemami chłopaka, wchodzącego w dorosłość, dąży po upragnione laury, starając się nie zatracić przy tym kluczowych dla siebie wartości, co nie zawsze jest proste. Autor bez eufemizmów opowiada o swoich trudnościach oraz upadkach, miejscami pokazuje się również z weselszej strony, a także prezentuje nam swoje atuty wyniesione z bitew freestyle’owych, takie jak świetnie poskładane, dwuznaczne, zaczepne linijki.

Album zawiera 14 różnorodnych utworów w klimatach od trapu, przez afro trap aż po klubowe rytmy typu house. Płytę o swoje gościnne zwrotki wzbogacili Opał, Bajorson, a także pochodzący z Texasu Citri Bell; ponadto o urozmaicające brzmienie utworów refreny zadbali zespół Kompanija i Jan Elf.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Aaaa

Zanim wyleje sie tu fala gowna jak pod kazdym newsem, chce wszystkim zyczyc milego weekendu. Yo

Gnysi00wskyy

Dzięki

Spójrzmy prawdzie w oczy

Dzięki.
Choć fala gówna to adekwatna reakcja na 90% newsów tego portalu i 99% wykonawców polskiego rapu.

Odb

PEdzio „Huje, fejk i wanna” – singiel

siema

Peja i tede pogodzeni !

siema
skarpetkazdrowanieuciskowa

FALA GOWMNA SA TE NIUSY…

BeImondo Informator

Edzio biedak sypie drobniakami dlatego nie jest na głównej tylko na jakimś pasku z boku.

29letniaDziewicaPlciMeskiej

Nie ma na świecie nic gorszego, niż urodzić się brzydkim. Przegrywasz przez to w każdym aspekcie życia, masz o wiele trudniej żeby zdobyć znajomych, ludzie oceniają cię gorzej, mniejsza wyrozumiałość dla błędów, jeśli kompetencje znacząco się nie różnią to lepiej wziąć osobę która wygląda „reprezentatywnie”, ludzie są bardziej uprzejmi dla ładnych, O kontaktach z płcią przeciwną nawet nie wspominam, bo w pewnym wieku zaczynasz się zastanawiać czy ta druga płeć faktycznie istnieje, a ty dostajesz nową orientację seksualną: masturbacja.
Jeśli urodzisz się nawet ciężko chory, to ludzie będą dla ciebie wyrozumiali, będą cię wspierać choćby po to by poczuć się lepiej, jacy to są dobrzy. A z brzydkiego można kręcić bekę do woli. Niby jesteś takiej samej rasy ludzkiej jak ładni ludzie, ale tak naprawdę to jakiś świat który dzieje się obok ciebie, matrix.

Ociechuj

Podręcznikowy przykład mentalności ofiary. Jeżeli wydaje ci sie że jesteś równie głupi co brzydki, mylisz się. Jesteś ciut głupszy.

beef

Mistrzem polski we freestylu to jest Muflon, Pe i TeTris, a pisankowcy / zapamiętywacze jak Edzio czy Filipek to.. a szkoda mi czasu tracić

WnukPalucha

Zabijcie to zanim skoczy do wanny

kurwa dupa huj

Tekstowo nie ma tragedii ale reszta to już chujnia

Dirk Diggler dziffko

Za samą ksywe to jebać tego leszcza , masakra co za czasy , edzio , no żesz kurwa

panpe

jak wartości ma takie jak nazwa płyty to lepiej jeżeli jak najprędzej je utraci i przejedzie morda po gruzie bo od transparencji takich wartości do dorosłości czeka go jeszcze dużo nieprzyjemnych przeżyć

Zdichu

O hajsie ludzie rapowali już 20 lat temu

nowy rap brevick

pedzio twoj idol mr cwel bedzie odjebany razem z gangiem bocweli

Popularne