Sprawdź nas też tutaj

News

Edzio, Koro, Radzias, Kurian, Kaz i Oset – znamy zwycięzcę Red Bull Kontrowersy

Pełny zapis wideo z zimowego jamu.

Opublikowany

 

fot. Bartek Woliński

Sześciu topowych freestyle’owców pojawiło się podczas drugiej odsłony Red Bull KontroWersy Showcase – zimowy jam. Spośród nich, w specjalnym internetowym głosowaniu, widzowie wybrali Kora, który ich zdaniem najlepiej poradził sobie z nietypową formułą. Zapis całego showcase’u dostępny jest na Facebooku oraz kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Edzio, Koro, Radzias, Kurian, Kaz i Oset 14 grudnia wzięli udział w specjalnej odsłonie internetowego wydarzenia Red Bull KontroWersy Showcase. Spotkanie pełne było świątecznych oraz zimowych akcentów, a freestyle’owcy mieli okazję sprawdzić się nie w bitewnej, a w nowej, jamowej formule. Żeby jednak zachować element przyjacielskiej rywalizacji internauci mogli głosować
na freestyle’owca, który ich zdaniem najlepiej poradził sobie w takiej konwencji. Ich wybór padł
na Koro, do którego trafi specjalna statuetka Red Bull KontroWersy Showcase.

Red Bull KontroWersy Showcase – zimowy jam to koncepcja, która przenosi freestyle’ową zabawę słowem do świata online. Podczas transmisji zaproszeni freestyle’owcy zaprezentowali się w czterech różnych rundach tematycznych, które wzbogacone zostały o zimowo – świąteczne akcenty. Wśród zadań specjalnych pojawiło się m.in. freestyle’owanie pod świąteczno – zimowe emoji, czy runda storytellingowa z historiami od stan-upera Błażeja Krajewskiego.

 
5 komentarzy
5 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczor PiS
3 miesięcy temu

Łaczyska

Odb
3 miesięcy temu

Pedzio, Ej TY Koro, Rimmingias, Kutas, Gaz i Oral – znamy zwycięzcę Red Anal Kontrowersy

p0lak
3 miesięcy temu

kto?

ej ty koro
3 miesięcy temu

co to kurwa za łaki są

Stary Włodka
3 miesięcy temu

Włodiego nie było to wygrali.

Edzio pedzio he he

Popularne