Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Marshall kontynuuje promocję ostatniej płyty „Kamikaze”. Tym razem w ręce słuchaczy oddany został teledysk do numeru „Good Guy” z gościnnym udziałem kanadyjskiej wokalistki Jessie Reyez.

 


10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Bozia
4 lat temu

Kaen bez maski to już nie to samo

White 2115
4 lat temu

Chujowe.

i tak w koło
4 lat temu

możecie tylko patrzeć balasy jak wasze mądrości z chujem sie mijają kto ma kase wchodzi i robi rozpierdol a kto jest biedakiem to zajebią mu wszystko i zniszczą doszczętnie przez swoje chore chłosty bez kontraktu bez pezwolenia co tu kurwa pawiany robicie ?

massivewp
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

lil sqqa
4 lat temu

kurwa no chujnia takie troche 18L

imię
4 lat temu
Reply to  lil sqqa

a masz uszy?:)

i tak w koło
4 lat temu

ja jeszcze na chwile
Mam taką rade jak chcecie sobie odpierdalać taki biznes na kimś to polecam oddać coś w zamian na bieżaco a jak nie to nigdy nie decydujcie za kogoś w sprawie dróg wytwórni i reszty tego gówna
NIGDY kurwa NIGDY zapamietajcie to zjeby . Pierdolić was waszą branże wasze mądrości chuja warte bo sokolikoom i pejusiom paluszakom nikt nie decydował to jakim prawem kurwy sobie odpierdalacie szopke

MIRAS X
4 lat temu

Weekendowy relaksik https://www.youtube.com/watch?v=UNsSLrlsbhg ZDRAPKA projekt 144

EMINEM NIEMIEC PIERDOLONY
4 lat temu

EMINEM PAROWA PALACA POLSKĄ FLAGĘ PIERDOLONY NIEMIEC CO MYŚLI ZE PRZEFARBUJE WŁOSY NA BIAŁO TO BĘDZIE ARYJCZYKIEM.PFU Z TYM ŚCIERWIEM.

cydży
4 lat temu

jebać zdziadziałego truskawe

Popularne