Sprawdź nas też tutaj

News

Eminem i Dr. Dre szykują nową muzykę?

Media spekulują, że lada chwila otrzymamy od duetu niespodziankę.

Opublikowany

 

Eminem i Dr. Dre
Eminem i Dr. Dre

W piątek, 2 listopada do kin wejdzie nowy film „Bodied” wyprodukowany przez Eminema. Do opowiadającego historię o freestyle’owcach filmu powstała również ścieżka dźwiękowa. Podobno usłyszymy na niej wspólny numer Marshalla i Dr. Dre.

Współpracownik rapera IllaDaProducer poinformował w mediach społecznościowych, że wraz z wejściem filmu do amerykańskich kin ukaże się ścieżka dźwiękowa. Reżyser James Larese, współpracujący z Eminemem zasugerował na Instagramie, że powstał teledysk, który nakręcono na terenie Empire State Building. Na jednym ze zdjęć widzimy rozpiskę z gościnna zwrotką niejakiego DD. Słuchacze i media sugerują, że chodzi o Dr. Dre.

 


11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
_aqq_
4 lat temu

Można zauważyć, że Europie udało się podbić wszystkie pozostałe kontynenty, natomiast w całej swojej historii najeźdźcy z innych kontynentów zdołali zająć wyłącznie południową i wschodnią część Europy. To doprowadziło swego czasu Hitlera do teorii o wyższości rasy nordyckiej.

https://www.agoravox.fr/local/cache-vignettes/L300xH300/adolf-hitler-9340144-1-402-328be.jpg

Przyczyna jednakowoż leżała gdzie indziej – we wszystkich podbojach Europa dysponowała podwojoną siłą wojskową, bo Inanna wspiera Odyna. Dla kontrastu – potencjał wojskowy Afryki, zwłaszcza tej niemuzułmańskiej, jest praktycznie zerowy.

jan*raposranie
4 lat temu
Reply to  _aqq_

kurwa idz do psychiatry

jan*raposranie
4 lat temu

Jebac illuminati puppet Marshall Mathers III, smial sie z Reeve’a i Jacksona dzis sam wyglada jakby jego twarz sie miala zaraz rozpasc. Karma wraca. Jebany przydupas Clintonow, nikt na to gowno nie czeka

rychu peja placówka
4 lat temu

Potwierdzam. Odwoluje premiere tego gownianego filmidla w PL, jebac Eminema, potwierdzone info

_aqq_
4 lat temu

i żeby nie było :)))

zdaję sobie sprawę z różnicy między Akhazu cz Inanną a Samaelem

———————————–

jeżeli Samael ma kogoś uśmiercić, to 10 razy się zastanowi, a potem uzna, że nie warto :)))

jeżeli Inanna (Akhazu) ma kogoś uśmiercić, to zastanawia się tylko 1 raz, a potem wykonuje wyrok

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0765/1311/products/006_-_Copy_large.JPG

_aqq_
4 lat temu

i jeszcze jedno :)))

His Majesty King of Saudi Arabia dostał 24h na decyzję:
„with me” or „not with me’

#Ciri #szkolony do zabijania

#Odyn

https://www.youtube.com/watch?v=XHrskkHf958

_aqq_
4 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

najwyraźniej opis https://glamrap.pl/sprzedaz-plyt-w-polsce-dobry-debiut-podopiecznego-keke/ był za mało szczegółowy, więc wyjaśniam

—————————

Samael władał południową częścią Starego Świata, a Inanna była jego Naczelnym Wodzem.
Kilka tysięcy lat temu Inanna postanowiła wyjąć wojowników spod władzy cywilnej. Aby to zrobić, musiała zetrzeć się ze wszystkimi Sędziami Umarłych w Świecie Podziemnym, a zwłaszcza z Ereshkigal, która twierdziła, że pod jej władzę do Krainy Umarłych powinni trafiać wszyscy umarli, bez żadnych wyjątków.
Po drodze, przy każdej z bram do Świata Podziemnego, Inanna była pozbawiana części swej potęgi. Po przejściu ostatniej bramy stanęła przed resztą Sędziów upokorzona, słaba i sama. Została ukarana śmiercią. Na szczęście jedna z wyższych instancji, do których odwołała się jej powiernica, zdecydowała się jej pomóc. Bóg Enki – opiekun praw „me” – zrobił to z sympatii do Inanny i zaufania do jej intuicji.

http://www.luckyjor.org/mesopotamia/i%20babilonesi/figreligionebaby3.jpg

Pindak
4 lat temu
Reply to  _aqq_

Bardzo ciekawe te posty zawsze. A dajmy na ten przykład czy można psa ruchać w dupe w deszczu czysto hipotetycznie gdy sra?

_aqq_
4 lat temu

Inanna została ożywiona, a jej postulat spełniono oddając jej prawo sądu nad wojownikami.
Pozostała do załatwienia sprawa Samaela, który zlekceważył jej misję i nie stanął w jej obronie.
Twierdził, że nie będzie się mieszał w babskie kłótnie. :))) Doszło do scysji, Inanna przejęła moce wojskowe Południa i wyprowadziła się z nimi na Północ, gdzie stała się znana pod imieniem Frei. #wyjść trzaskając drzwiami
I jako Freja pierwsza stworzyła raj dla wybitnych wojowników (Folkvangr), którzy od tej pory nie trafiali do Krainy Zapomnienia (popularnie nazywanej Warzywniakiem), ale na wieczność stawali się jej towarzyszami.
Na wzór Folkvangru Odyn utworzył Valhallę, w której Freja miała zagwarantowane honorowe miejsce równe Odynowi.

https://i.ytimg.com/vi/1ovSh-G_dZs/maxresdefault.jpg

_aqq_
4 lat temu

Tymczasem Samael nie radził sobie z wojskiem równie dobrze, jak Inanna. Na jego terenach imperia budowały ludy mające bezpośredni kontakt z Północą, zaś głębokie Południe stawało się coraz bardziej zacofane i słabe.
Kult Inanny wrócił zresztą na Południe w formie niejawnej – Mahomet nakazał oddawać cześć Czarnemu Kamieniowi (Hadżar), który ją symbolizował.

https://slideplayer.pl/slide/1216973/3/images/3/Had%C5%BCar+jest+najwi%C4%99ksz%C4%85+%C5%9Bwi%C4%99to%C5%9Bci%C4%85+muzu%C5%82man%C3%B3w%2C+celem+pielgrzymek+milion%C3%B3w+wyznawc%C3%B3w+Islamu+%28tzw..jpg

Inanna wspiera islam jako religię, a rajem dla muzułmanów (ale nie tylko dla nich) jest właśnie Folkvangr.

_aqq_
4 lat temu

Akhazu, żeby założyć trzeci raj dla wojowników, musiała przejść drogę Inanny ze świadomością, że jest to misja potencjalnie samobójcza. I faktycznie, na końcu drogi pozostała upokorzona, słaba i sama. Prawie, bo od śmierci uparcie oddzielał ją Przypadek. :)))
Dlatego, drogie głąby, Południe zyskało Królową, a Czarny Kamień z Kaaby zmienił patronkę.
Ze względu na swoje pochodzenie Akhazu musi jednak pozostawać na półkuli północnej, zwłaszcza że jej osobistą gwiazdą jest Stella Polaris.

https://geraldineroxas.files.wordpress.com/2016/05/northern-star.jpg

Popularne