Sprawdź nas też tutaj

News

Eminem odmawia grania dissu na MGK, a ten z niego kpi

Konflikt między raperami jest wciąż żywy.

Opublikowany

 

Eminem

Ubiegłoroczny konflikt Marshalla i Machine Gun Kelly’ego to świetne widowisko, które jednak mocno spolaryzowało słuchaczy. Beef wcale jednak nie ucichł wraz z nowym rokiem. Panowie wciąż pałają do siebie nienawiścią, a Colson po raz kolejny wbija szpilę starszemu koledze.

Eminem nie chce mu robić darmowej reklamy

Podczas ostatniego koncertu Eminema w Brisbane w Australii, który odbył się w środę 20 lutego, fani pod sceną zaczęli śpiewać numer „Killshot”, który Shady wymierzył w Machine Gun Kelly’ego. Raper jednak odmówił wykonania tego kawałka. Dlaczego? – Chciałbym go zagrać, ale nie mogę dać temu sukinsynowi więcej popularności – powiedział. Na koniec raper poprosił, aby fani bezpiecznie wrócili do domów i zrobili dla siebie hałas, ale nie dla MGK.

MGK wyśmiewa Eminema

Na reakcję Colsona nie musieliśmy długo czekać. Zakpił on ze swojego oponenta… przyznając mu rację. – Eminem, podjąłeś właściwą decyzję nie grając tej słabiej piosenki, bo wszyscy by zasnęli – napisał na Twitterze. Warto odnotować, że MGK podchodzi zupełnie inaczej do grania dissów na koncertach. Raper wielokrotnie puszczał na koncertach numer „Rap Devil” wymierzony w Marshalla, przechadzając się nawet w trakcie jego wykonywania przy barierkach oddzielających go od fanów, by pokazać, że niczego nie boi się.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Ryszard Graniecki

EMINEM KRÓL, POZAMIATAŁ GO, WIĘC CHUJ Z TYM

nowy glamrap jest do bani

Facet vs cipka. Taka to różnica.

Odb

Granie kpi z MGK, a ten gra na Eminema odmawiając z nim diss

frrrrrrrrrrr

niczego nie boi sie

Krzysztof Kononowicz

Ja się nie boje się

mgr Blokers

jaki kraj taki bezczel

qwea

nie rozumiem kto jest kim w twoim porównaniu i dlaczego

Pan Jan

o kurwa ale kozak, po barierkach łazi, niczego nie boi sie.

Staszek

Glamrap co to do chuja ma być? Dlaczego pod tym artykułem widzę Grzebalca w reklamie biura opierdalania rodzynek? Innych reklam już zabrakło?

Killbitch

Słaby kawałek a nie umiał opowiedzieć..

utuber

a te kurwa rozpuszpuny jebane hipokryzjerzy pierdolenie z burdelua biura jebania w dupsko nie dissuja już poważnych graczy ? tylko jebanych kmiotów ? A no bo kurwa pozycja do inspiracji dla nich to sie wypiąć do koleżki wtedy najlepsze pomysły im wchodzą chuj na ten kurewski skurwiony showbiznes dla cweluchów

queue

TAKA PRAWDA
RAP DEVIL TO NAJLEPSZY DISS W POPRZEDNIM ROKU

jan_raposranie

Jebac tego emeryta, marionetke iluminati..

ProfesorNauk

Hhhh tfu! Jebać!

Popularne