Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Venom”to utwór, który znalazł się na najnowszym albumie Eminema „Kamikaze”, a także zasilił soundtrack do filmu o tym samym tytule.

Film, który wszedł dzisiaj na ekrany kin opowiada historię Eddiego Brocka, który zdobywa moce symbionta. Zmuszony jest uwolnić swoje alter-ego „Venoma”, by ratować własne życie.

 
18 komentarzy

18
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
kurt_rolson

Tedzik będzie się bawić w Eminema płyta diss karmagedon jechane z kurwami taco zostanie pociśnięty quebo za zgrywusa a reszta dla zasady

rrrrrrrrrr

ta kurwa tede bał się beefu z quebo. beka z cioty

XDDD

Hołd dla VNM’a szanuje

Jan

kozackie

Pacjent
Wilczeg

Autor: Fabianek Link do posta
Zgłoś moderatorowi do usunięcia14:09:44, 06-10-18
Jestem cwelem

_aqq_

głąby nie wiedzo :)))

Zajmujemy się bzdurami przeoczając chińsko-amerykańską wojnę o przyszłość świata.
Kiedy w Polsce tematem numer jeden są odgrzewane kotlety ze zmielonych taśm, na świecie dzieją się rzeczy, o których się nie śniło filozofom. A najważniejsza jest chińsko-amerykańska wojna, nie tylko handlowa, o ogromnym znaczeniu dla przyszłości świata. Ważnym elementem tej wojny było wystąpienie wiceprezydenta Mike’a Pence’a w Hudson Institute (4 października 2018 r.). Pence wypunktował zagrożenia płynące z Chin, a taka ich kumulacja jeży włos na głowie i wywołuje ciarki.
Mike Pence przestrzegł świat przed realizacją planu „Made in China 2025”, który ma doprowadzić do uzyskania przez Chiny kontroli „90 proc. najbardziej zaawansowanych technologicznie gałęzi przemysłu na świecie, w tym robotyki, biotechnologii, sztucznej inteligencji”.
https://wpolityce.pl/polityka/415279-zajmujemy-sie-bzdurami-przeoczajac-chinsko-amerykanska-wojne

—————

Chiny są dziś największym partnerem handlowym, największym zagranicznym dawcą miejsc pracy i największym źródłem inwestycji w Afryce. Budują więcej infrastruktury niż Afrykański Bank Rozwoju, Komisja Europejska, Europejski Bank Rozwoju, Bank Światowy i kraje G8 razem wzięte.
Chiny są też największym wierzycielem Afryki. W ciągu pierwszych 15 lat obecnego stulecia pożyczyły 95,5 mld.
http://wyborcza.pl/7,75399,23864883,chiny-zmieniaja-afryke-to-dobrze-czy-zle.html

uhqqow

xD czarnuchu zaloze sie ze trump jest podpuszczony zeby pospinac sie z chinami troche, ludzie zobacza jaki to izolacjonizm jest zly i nie dobry, zeby wypromowac globalizm
pozdro 600

uhqqow

chociaz w sumie to taki hot take bardziej na 20%

_aqq_

Podczas piątkowej wizyty w Indiach prezydenta Rosji Władimira Putina podpisano kontrakt o sprzedaży Delhi systemów przeciwlotniczych S-400 Triumf – powiadomił rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Wcześniej Rosja podawała, że wartość kontraktu przekracza 5 mld USD.
Pod koniec sierpnia Waszyngton poinformował, że USA mogą objąć Indie sankcjami, jeśli dojdzie do sfinalizowania umowy na sprzedaż systemu S-400. Groźby te osłabły jednak na początku września, gdy Indie i USA zawarły porozumienie w sprawie bezpiecznej łączności wojskowej.
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-indie-kupie-systemy-s-400-triumf,873796.html

i żeby było śmieszniej – informację o zmiękczeniu sankcji nie podał żaden duży polski serwis informacyjny poza TVN24 – reszta oślepła i ogłuchła :)))

http://www.graffitiprints.com/wp-content/uploads/2014/12/DSC00984-1.jpg

_aqq_

selektywna uwaga dotyczyła też innych newsów:

Prezydent USA Donald Trump oświadczył, że „kocha” saudyjskiego króla Salmana, ale bez militarnego wsparcia ze strony Stanów Zjednoczonych mógłby on nie utrzymać się u władzy nawet przez dwa tygodnie – podała w środę agencja Associated Press.
Agencja AP wyjaśnia, że Trump stara się wywierać presję na Arabię Saudyjską, swojego bliskiego sojusznika, w związku z rosnącymi cenami ropy naftowej. Cena baryłki ropy typu Brent dochodzi obecnie do 85 dolarów i jest najwyższa od czterech latach. Obserwatorzy przewidują, że w listopadzie, gdy w USA będą odbywać się tzw. wybory środka kadencji, cena za baryłkę może osiągnąć poziom 100 dolarów.
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/582396,trump-krol-arabii-saudyjskiej-salman-wojsko-usa-wladza.html

Saudi Crown Prince Mohammed bin Salman praised his relationship with President Donald Trump, days after the U.S. leader warned that the oil-rich kingdom’s leadership might not last “two weeks” without American support.
“I love working with him,” Prince Mohammed said in an interview at the royal palace in Riyadh on Wednesday. “You know, you have to accept that any friend will say good things and bad things.”
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-10-05/saudi-crown-prince-says-he-loves-working-with-president-trump

_aqq_

President Donald Trump’s winning streak.
Donald Trump may have never had a better time being President.
Only a re-election party on the night of November 3, 2020, could possibly offer the same vindication for America’s most unconventional commander in chief as the 36 hours in which two foundational strands of his political career are combining in a sudden burst of history.
Trump will become an undeniably consequential President with the Senate due to vote Saturday to confirm Brett Kavanaugh to the Supreme Court, consecrating the conservative majority that has long been the impossible dream of the GOP.
On Friday, Trump had celebrated the best jobs data for 49 years as the unemployment rate dipped to 3.7%, offering more proof of a vibrant economy that the President says has been unshackled by his tax-reduction program and scything cuts to business regulations.
https://edition.cnn.com/2018/10/06/politics/donald-trump-presidency-supreme-court-economy/index.html

http://williamwlewis.com/wordpress/wp-content/uploads/2016/05/its-the-economy-stupid.jpg

_aqq_

Skąd ta selektywność? Stąd:

– To, co stało się dzisiaj w administracji Donalda Trumpa, jest nowym fenomenem. Ameryka dzisiaj odpływa od Europy i to jest intencjonalne – stwierdził w Krakowie przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.
– Nawet najmilej wyglądające wizyty liderów europejskich w Waszyngtonie nie zmienią tego, że Donald Trump w sposób przemyślany chce zmienić relacje między Ameryką i Europą – zauważył były premier.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/donald-tusk-w-krakowie-nie-ma-dla-polakow-alternatywy-niz-obecnosc-w-ue/sjfhz4m

—————————–

Trump zdaje sobie sprawę z tego, że stosunki Europa – Afryka staną w najbliższym czasie na ostrzu noża, więc zamierza się z układów z Europą wycofać.

—————————–

przypomnę:
Europa dobrowolnie nie zrezygnuje z polityki neokolonialnej i wyzysku, głównie na terenie Afryki, więc siedzi w tej chwili z przyłożonym do głowy pistoletem w postaci fali imigracyjnej. I nie, ni chuja nie załatwią tego żadne kwoty imigracyjne, bo jedynym wyjściem – które i tak z czasem zostanie osiągnięte – jest własny rozwój państw afrykańskich i usunięcie z nich bandytów w białych kołnierzykach.
https://glamrap.pl/machine-gun-kelly-mowi-dlaczego-nie-odpowie-na-diss-eminema/

_aqq_

Przypomnę jeszcze tylko, że wiodące firmy nowych technologii mają swoje siedziby głównie w USA, a w konflikcie Europa – Afryka staną po tej drugiej stronie.

———————-

Podsumowując – albo Europa pójdzie do Afryki i podniesie ją do swojego poziomu, albo Afryka przyjdzie do Europy i opuści ją do swojego poziomu.

———————-

Czas – start, ofensywa zacznie się na wiosnę. :)))

https://designshop-6aa0.kxcdn.com/photos/wonderful-california-vacation-cards-send-online-9232_45.jpg

_aqq_

Chiny też staną po stronie Afryki :)))

Wc chuju mam twój głos

jak tam pedzie sie inwigiluje no name-a 7 lat ?przecież wy nie dla pieniędzy robicie to po co wam inspiracje ? skurwysyny fajnie sie bawicie co ? ale wkrótce będziecie sie bawic na chuju ojczula co najwyżej

Wc chuju mam twój głos

pamiętaj klaunie jun cie rozjebie jak peta wiem że ktoś ci przekaże lub sam zobaczysz

Wc chuju mam twój głos

co tam kurwy inwigilacyjne ? jak to jest być cweluchem w środowisku i polecania pana jak pies spełniać ? artyści jebani co to kurwa sobie imperium chcesz budować? a może na piździe twojej matczyny da sie coś zarobić rozjechana ale może ktoś sie skusi

Popularne