Sprawdź nas też tutaj

News

Eminem w Polsce? Na pewno nie w tym roku

Raper miał wystapić na dwunastu koncertach w Europie.

Opublikowany

 

Eminem

Pod koniec 2018 roku zaczęły do nas docierać coraz mocniejsze sygnały, że raper z Detroit w końcu zagra w naszym kraju. Jedna z największych agencji sprowadzająca zagranicznych artystów do Polski (nazwa do wiadomości redakcji) od dawna rozmawia z managamentem Eminema odnośnie koncertu w Polsce. Pojawiły się też pierwsze przecieki, że Marshall wystąpi w 2019 roku na stadionie w Chorzowie. Na razie jednak nic z tego nie wyjdzie.

Trasa po Europie potwierdzona i anulowana

W październiku minionego roku Eminem ogłosił trasę koncertową po Australii i Nowej Zelandii na 2019 roku. Przy okazji pojawiły się też plotki o wizycie rapera na europejskich festiwalach. Okazuje się, że Eminem faktycznie miał zamiar zrobić tournee po Starym Kontynencie. Raper miał wystąpić m.in. na tegorocznym holenderskim festiwalu Pinkpop. – Ponieśliśmy porażkę. Wizyta Eminema na Pinkpop była planowana od dawna. Miał on zagrać na 8-12 koncertach w Europie. Dopiero w połowie grudnia dowiedzieliśmy się, że trasa została anulowana – poinformował Rob Trommelen, główny booker festiwalu w rozmowie z Festileaks.

Tym samym wizyta Eminema w Europie została potwierdzona już po tym, jak została anulowana. Koncert w Polsce? Znów musimy się uzbroić w cierpliwość.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Mariusz

Polished jews a polish jews to co innego, co za mongoły teorii spiskowych się naczytali, wiedzą że bije ale nie w którym kościele

głos rozsądku

Kurwa ile można wałkować ten temat? Wiadomo, że nie przyjedzie.

Jsjskd
Odb

Rok eminema nie w tej polsce

2M2M

Jezeli przyjedzie jakimś cudem do polski i zagra koncert, to po nim powie że Polska publiczność jest najlepsza! Game po koncercie w Polsce tak stwierdził i wielu innych raperów

Maciej

PR…

Do garòw podtatusiały dzbanie

Niech ten dzban za miliony zarobione na whiggerstwie założy jakąś garkuchnie i jak Bilon zacznie rozdawać zupę w upadłym Detroit.

Juliusz Słowack

Pssst. Schoolboy Q wydał nowy singiel. Jest nawet klip do niego.. Tylko nikomu nie mówcie, bo jeszcze się okaże, że ten portal ma coś wspólnego z prawdziwym rapem.

Kazik

Niech spierdala, ja tu chuja nie chce

Lucjan

Eminem frajer zazekał się w 2002_2003 roku że nie będzie śpiewał dla Żydów i Polaków.
Blackneger…

Real

Nigdy czegoś takiego nie powiedział!!!

JebanyImbecylu Lucjanie

powiedzial tez ze lucjan jest zjebanym umyslowo frajerem w 89′

Wasz ziom

Czy to nie on szkalował Polaków ? Do tego skończył się ma Eminem show. Reszta to popowe gnioty z ruhhaną

sada

EMINEM POWIEDZIAŁ ŻE NIGDY NIE ZAGRA DLA POLAKÓW I ŻYDÓW NA SZCZĘSCIE MAMY KEANA KTÓRY JEST LEPSZY TECHNICZNIE OD EMINAMA

Taaa

O kurwa to żeś dojebal xDD

Popularne