Sprawdź nas też tutaj

News

Emocje wzięły górę w promocji nowego krążka Vixena

Artysta zapowiada kolejne etapy akcji.

Opublikowany

 

fot. Łukasz Kurek

W ostatnich tygodniach wśród fanów Vixena zawrzało. Raper kilka tygodni temu w social mediach relacjonował swój pobyt w szpitalu, który okazał się… początkiem promocji albumu „Nove serce”. Fakt ten spolaryzował jego odbiorców i wywołał liczne dyskusje wokół tego tematu. Na tym jednak akcja się nie skończyła. Artysta regularnie publikuje w swoich kanałach różne komunikaty, które skłaniają do przemyśleń o manipulacji w sieci. Już w środę (24.03) natomiast ukaże się 2. singiel zwiastujący jego nowy krążek

Kontrowersyjna historia związana z problemami kardiologicznymi Vixena, wokół której raper skupił uwagę, rozpętała burzę nie tylko wśród jego słuchaczy, ale wykroczyła dużo szerzej. W odpowiedzi na falę negatywnych komentarzy skierowanych w swoją stronę artysta zamieścił serię krótkich filmów z wykorzystaniem krytycznych, a momentami obraźliwych wypowiedzi internautów. Wczoraj natomiast Vix.N opublikował w sieci następujący komunikat:

4 komory serca
4 emocje
Kolejne stories to Twoje stories… Nieważne z jakiego miejsca wystartowałeś i co wydarzyło się na Twojej drodze, jak żenujące rzeczy robiłeś i ile najadłeś się przy tym wstydu. ZAWSZE masz wpływ na ciąg dalszy swojej historii. Sygnał z serca do mózgu jest 5 tys. razy silniejszy, niż z mózgu do serca. Wykorzystaj to i posłuchaj go. Nie bój się ryzyka, nowych rzeczy, krytyki, hejtu i wszystkiego, co Cię blokuje, albo nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł. Możliwe, że część ludzi odwróci się od Ciebie na zawsze, ale zyskasz coś więcej… Świadomość tego, że zrobiłeś coś inaczej, po swojemu, jak wolny człowiek.
Zawsze chciałem, żeby za tym co robię stał jakiś dowód, dla mnie, dla innych. Wiesz co prowadzi do dowodów? Twoje serce i wiara w powodzenie pozornie „najch**owszego pomysłu”.

Komunikat dopełnia grafika z sercem i nazwami emocji, które Vixen do tej pory wywoływał swoim zachowaniem. Kolejne dwie pozostają zasłonięte.

Tymczasem w najbliższą środę, 24.03, zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, na kanale MaxFloRecTV pojawi się kolejny odcinek miniserialu „Kawałek novego serca”. Będzie to jednocześnie 2. oficjalny singiel zapowiadający jego nadchodzące wydawnictwo „Nove serce”.

 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Książe Hołota
6 miesięcy temu

Żeby czasem sie nie posrał z tych emocji

Kuzynka Buczera
6 miesięcy temu

Tez sie o to obawiam.

Odb
6 miesięcy temu

Anale wzięły górę w promocji nowego sextejpu Pixela

wieszak na chujowe ciuchy
6 miesięcy temu
Liz mi łyntę
6 miesięcy temu

Chuj Ci na ryj kurwiu za taką krzywą akcję. HATFUUU!

QUEBONAFIDENT
6 miesięcy temu

Kolejny debil odkurwia krzywą akcję i płacze że chcą mu odciąć skrzydła.

Pokemon
6 miesięcy temu

A sprzeda 100 sztuk wack

So60ta
6 miesięcy temu

Ja nikogo na okazanych tablicach nie rozpoznaję. Na okazanych zdjęciach nie ma tego Daniela, o którym wyjaśniałem uprzednio, nie ma tego chłopaka, którego spotkałem w Berlinie.

KaczeridiJasonLuv
6 miesięcy temu

Ciśnienie na gejowski seks wzięło górę w promocji nowego anala Vixena
Dukacz zapowiada kolejne etapy spermiarstwa.

Gorzka Prawda
6 miesięcy temu

Nie zamknie już ryja ten atencjusz. Ooo emocje, oo sygnaly z serca, co za śmieć.

Clive Bombardier
6 miesięcy temu

Vixen na tej focie prawie jak pezet 97

GERALD
6 miesięcy temu
Prosze zachować kulture
6 miesięcy temu

Prosze zachować kulture

lindax
6 miesięcy temu

Spiknij się z nieznajomym w Twoim mieście – http://relax24.club

Popularne