Sprawdź nas też tutaj

News

EMPIRIA (MOR W.A.) PREMIEROWO W WARSZAWIE

Opublikowany

 

Po długim czasie scenicznej stagnacji legendy polskiego rapu powracają do rap gry z pierwszym koncertem w Warszawie., który odbędzie się 11.12.2015 w klubie MokoMoko.

Mamy zaszczyt zaprosić Was wszystkich na premierowy koncert projektu Empiria, promujący album "Moja Empiria" w składzie: Wigor, Peper (Mor W.A), za gramofonami staną DJ MINIster oraz DJ Def. Podczas występu usłyszycie nowy materiał z płyty „Moja Empiria” oraz klasyki Mor W.A.

 

Zespół na scenie wspierać będą: Polska Wersja jako support oraz MC's którzy wystąpili gościnnie na albumie "Empiria". Afterparty zapewnia DJ Romi. Wszystko to odbędzie się w świeżo otwartym miejscu – klubie MokoMoko, który mieści się przy skrzyżowaniu ulic Wołoskiej i Woronicza (doskonały dojazd metrem, tramwajami, autobusami komunikacji dziennej i nocnej).

 

Na miejscu na słuchaczy czeka wiele atrakcji, artyści zamierzają spędzić ten wieczór wspólnie z ludźmi, nie odgradzając się strefami vip czy innymi niedostępnymi miejscami.

 

Bilety:

Od 27 listopada w przedsprzedażowej cenie tylko 20PLN do nabycia w sklepie SERUM w C.H Land przy ul. Wałbrzyskiej.  Na wejściu w dniu koncertu bilety kosztować będą 30PLN. Przyjdź i świętuj z nami najświeższe wydawnictwo spod bandery Mor W.A!

 

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lyserg1260

[img]https://zapodaj.net/images/2cc18f8e5b946.jpg[/img]

książe to nie ja

KSIĄŻĘ AKA SLUMILLIONER SRA
A pseudonim narrator mu dotrzymuje towarzystwa

Krowo Kola

WIEM JEST MODA NA POWROTY EKIP CO ZDYCHAJĄ Z GŁODU

BUCZER NR. 1 W PL

TO FAJNO 😀
[img]https://new2.fjcdn.com/thumbnails/comments/You+re+a+special+kind+of+stupid+aren+t+you+_f8a4a531dfb828d377e33c87f08ec2a5.gif[/img]

WyChillovany

Mor W.A. DOŻYWOTNI PROPS.

[img]https://www.hip-hop.pl/teksty/data/img/0/4/7/1184931740_0_big.jpg[/img]

EEJEEJ

MOR W.A. SIE SKONCZYLA NA ZYC NIE UMIERAC STO LAT TEMU . TO JEDNI Z TYCH CO GARDZILI BAUNSEM A POZNIEJ JAKIES GOWNO „TO DLA SLUCHACZY” I DUPY W KLIPIE HIPOKRYCI JEBANI . ZARAZ ZDISSUJA TRAPY I NIUSKUL A ZARA BEDZIE NR POD TYTULEM „SWAG” .. BYLE BYLO CO JESC .

tommyhifiger

jesli twierdzisz że dla słuchaczy był jakikolwiek bauns to lachociągu prócz klipu nigdy płyty nie słyszałeś

WU-TANG

eeeeeeeeeeeeee slabe
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=veGGywdsmsc[/youtube]

cydży

JUŻ KTÓRYŚ RAZ Z RZĘDU WIDZĘ TYCH NONAMÓW I WACKÓW. TRUSKI WYDAJĄ PŁYTE PO 10 LATACH NIEBYTU I ,YŚLĄ ŻE NABIORĄ SŁUCHACZY PORZĄDNEGO NIETRUSKULOWEGO RAPU ZZA OCEANU.

ttaaa

ściągnąłem ich płytkę z ciekawości, a potem odetchnąłem z ulgą, że nie kupiłem. Nie dziwię się, ze Łyskacz nie chciał brać w tym udziału. Teksty, flow, produkcja to cofnięcie się w rozwoju… Asłuchalny shit. Przykro mi Panowie. Nigdy nie byliście dobrzy i nie będziecie z tego co widzę… A słuchanie waszych smutów i przemyśleń było cierpieniem

Gruby99

Jeżeli każdemu już sypiecie ciuchami to mi też możecie dać patronat przyda się jak bluza lub koszulka

Popularne