Sprawdź nas też tutaj

News

EP-ka Teabe hula w streamingu

Cały album jest dostępny do odsłuchu.

Opublikowany

 

Na platformach streamingowych hula już najnowsza epka TEABE! Zapowiada ona dużo zmian w muzyce rapera, który razem z Mvteuszem Młynvarskich wchodzi w 2020 rok z energią do stworzenia nowego porządku w zakłamanym świecie. Nastał czas PRELUDIUM!

Nigdy stąd nie zniknę – obiecuje TEABE na nowej płycie i wygląda na to, że rzeczywiście szybko nie zapomnicie o niej! PRELUDIUM to jego pierwsza płyta, ale jak zaznacza, na pewno nie ostatnia. Na dany moment wszystkie kawałki dostępne są na platformach streamingowych.

Przy każdym z ośmiu numerów raper współpracował z Mvteuszem Młynvarskich, dzięki czemu możecie posłuchać bardzo osobistych i dosadnych tekstów, które mocno zapadną Wam w pamięć. Dodatkowo prawdziwi fani już niedługo będą mogli wypatrzyć limitowany dostęp do fizycznych wydań, które TEABE także przygotowuje.Wśród chwytliwych tekstów rapera usłyszycie również TEDE, który pojawił się gościnnie w kawałku OLIFANT. Wydanie EPki jednak nie sprawiło, że TEABE osiadł na laurach i już teraz pracuje nad kolejnymi materiałami! Czym nas zaskoczy? Jedno jest pewne! 2020 rok to rok zmian, które pozwolą raperowi wejść na całkowicie nowy poziom, a świeża EPka to zaledwie preludium do kolejnych wielkich rzeczy!

Materiał jest dostępny na musicgo.lnk.to/TeabePreludium

 


11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jolanta
3 lat temu

Ma ktoś numer do Faziego? Jest winien mi i moim dzieciom pieniądze za alimenty których nie płacił. Stary menel i ćpun celebruję w internecie, marzy mu się kariera rapera a jedynie co umie to naruchac dzieci i zostawić matkę z dwójką dzieci na pastwę losu.

Innertia
3 lat temu
Reply to  Jolanta

Teabe hula w wannie z Rafalalą

Tenot
3 lat temu

Jak ludziom nie wstyd sluchac tego psiego chuja?

Odb
3 lat temu

Epka huja teabe w spermingu.

Trystydycymyt
3 lat temu

Łeb Zjeba hula na wysokości czyjegoś członka

Mkebe
3 lat temu

2020 dopiero się zaczyna, a już wiadomo, że żenadą roku zostanie podsumowanie przez glamrap roku 2019.

Zenon
3 lat temu

Kto to pisał? Bardziej pretensjonalnie się nie dało?

teabe
3 lat temu
Reply to  Zenon

SIEMA TO JA TEABE PRZEPRASZAM ZE TA PLYTAT WYSZLA TAK POZNO ALE FROSTI REGE MNIE GNEBIL PRZE BARDZO DLUGI CZAS, LINCZOWAL MNIE, OBRAZAL ALE SPRAWA ZAJELA SIE JUZ POLSKA POLICJA NIECH ZYJE PRAWDZIWY TRAP!

FROSTI REGE
3 lat temu
Reply to  teabe

O TY KURWO KONFIDENCIE TO JA CI ŁADUJE FEJM PRZED WYDANIEM PŁYTY DISSAMI A TY WPIERDALASZ MAKOWCA Z DZIELNICOWYM ?! OOOO TY KURWOOOOO

Krzysiu
3 lat temu
Reply to  teabe

Podpaska wypierdalaj stąd

Wasz Ziom
3 lat temu

wypierdalać z tym gejem. Frosti go zjadl

Popularne