Sprawdź nas też tutaj

News

Epis DYM KNF z emocjonalnym singlem promującym nadchodzący album

Album „Hybryd” ukaże się w tym miesiącu.

Opublikowany

 

Epis DYM KNF prezentuje jeden z najbardziej emocjonalnych utworów w swojej karierze – „Wsparcie”. Klimatyczny klip do kawałka został zrealizowany podczas wypadu na niezwykle malowniczą Islandię. Singiel promuje zbliżający się album rapera „Hybryd”, którego sklepowa premiera będzie miała miejsce już 25 października.

Charakterystyczny głos Episa, wyjątkowe flow oraz dbałość o warstwę tekstową sprawiły, iż raper zapracował sobie na szacunek zarówno wśród fanów ulicznego rapu, jak i u zwolenników nieco lżejszych brzmień.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Cypis DYM DBL z erekcyjnym singlem promującym nadchodzącą kupę

IMPALED NAZARENE, CARPATHIAN FOREST, SATYRICON

Pamiętam go z ‚explosion’.
Mieli z kalwim jeden prysznic na współę, kurtki z futerkiem, wiatrak z biedronki i dwie paskudne kurwy w teledysku.
Na vivie lecieli co pół godziny, na zmianę z tokio hotel. A ja tylko czekałem na pussycat dolls, żeby sobie zjebać kindybała.

Buncoł

Hybryd tak tak. Hybrydy ludzkie rosną i wkrótce będzie ich więcej na naszym świecie jak i scenie. Są już kolorowe pedały w wanience, śpiewające kozy,szczekający pozerzy z UKej,psychozjeby z amełykańskimi ksywkami,tranzystory na featach,kiła i mogiła. Oglądałem ostatnio mecz reprezentacji Francji w juniorach. Patrzyłem na ich skład i rezerwe i słuchajcie gego TAM GRAJĄ TYLKO CZARNI.Biały był trener i lekarz a reszta ta rodowici czarni francuzi hahaha.Polska jest jednym z ostatnich bastionów który nigdy tego syfu nie chciał by nie zatrzeć naszej kultury. Ale już to sie konczy i nas pomalutku pejsiaki niszczą na kazdej płaszczyźnie. Pop-Pedaliada ku uciesze biedoty

Xsao321x

Chciałem być marynarzem
chciałem mieć tatuaże
podróżować, zwiedzać świat
pięknie żyć, garściami życie brać

gundi gunda

Ten typ jest asluchalny. A teksty to beka w chuj.

Maitreya otrzy

Popularne