Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Epis i Dudek P56 łączą siły

Raperzy promują płytę „Atom”.

Opublikowany

 

Epis wraz z wytwórnią Step Records prezentują szósty klip promujący nadchodzący solowy album artysty: „ATOM”. W pozytywnym, motywującym singlu „Nadzieja”, pochodzącego z Bytomia rapera wspiera charyzmatyczny Dudek P56.

Za produkcję utworu odpowiada Phono CoZaBit. Klip to dzieło ekipy Tres Hombres Production. Premiera albumu „Atom” już w najbliższy piątek.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pozdro 600
2 lat temu

Co on na tym zdjeciu pokazuje, jakiego kutasa by dał radę ojebać?

MEXHANIK
2 lat temu
Reply to  Pozdro 600

kurwa wiedziałem że pierwszy komentarz tak będzie brzmiał xD

tylkoPIS
2 lat temu

Przeciętny wyborca PO jest wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, kulturalny jak Palikot,, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka, kobiecy jak Grodzka, jest takim Polakiem jak Tusk który namawia PE do nałożenia sankcji na Polskę, jest takim Polakiem jak Lasek i Miller którzy bronią raportu MAK Anodiny jak niepodległości. Przeciętny wyborca PO popiera gender, parady równości, dono sicieli takich jak Schetyna, Petru, Lewandowski, szydzi z polskiego patriotyzmu i polskich katolików. Godłem dla przeciętnego wyborcy PO jest ptak z czekolady bez korony siedzący na kupie g., a flagą flaga różowa. Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie MAK, Anodina, Lasek, GW, TVN, Janukowicz , Putin, Berkut i mówiący po rosyjsku strzelcy wyborowi strzelający do bohaterskich sanitariuszek Obrońców Majdanu. Przeciętny wyborca PO stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, NKWD

PO&PiS JEDNO ZŁO
2 lat temu
Reply to  tylkoPIS

Przeciętny wyborca PiSu jest wykształcony jak Samuel Pereira. Jest bystry jak poseł Suski. Co niedziele biega do kościoła mimo, że jego moralność jest na poziomie Mariana Banasia od burdelu na godziny. Broni za wszelką cenę kościoła mimo, że socjalizm z 500+ plus na czele nie ma nic wspólnego z katolicką nauką społeczną. Przeciętny wyborca PiSu myśli jak Antoni Macierewicz, że jedyne zagrożenie i jedyna agentura w Polsce to Ruscy. Przeciętny wyborca PiSu myśli, że bracia Kaczyńscy nie mieli nic wspólnego z aferą FOZZ. Wyborca PiSu myśli, że jego partia to narodowcy. W rzeczywistości Prezydent Lech Kaczyński mówi w Izraelu, że niezależnie kto rządzi w Polsce polityka wobec Izraela się nie zmieni. Przeciętny wyborca PiSu wierzy w propagandę braci Karnowskich, że Amerykański Senat uchwala akty prawne dla zabawy. Just 447 act wzywający Polskę do zapłaty 65 miliardów dolarów to tylko niewinne żarty. Wybory PiSu nie przeszkadza, że redaktor Sakiewicz dostaje order od banderowskiego SBU. Przeciętny wyborca wierzy Andrzejowi Dudzie, że w każdym Polaku płynie 33% krwi żydowskiej. Wyborca PiSu wierzy w antykomunistyczny charakter partii mimo, że w Trybunale Konstytucyjnym zasiada prokurator z PZPR-u Stanisław Piotrowicz. Nie przeszkadza mu, że instruktor narciarski sprzedaje po znajomości maseczki bez atestu Szumowskiemu wszak tamci kradli więcej. Ci też kradną, ale się dzielą.Przeciętny wyborca PiS stoi tam gdzie kiedyś stało PZPR, UB, SB, WSI, ZOMO, NKWD

Odb
2 lat temu

Epis i Dupek P69 łączą dupy dildosem

Paluch
2 lat temu

Łaki

EJ TY KOLO.
2 lat temu
Reply to  Paluch

NA DODATEK JESZCZE DUDUŚ WYJEBAŁ OLIWERKA NA CZYSTO.

Cyganskakurewka
2 lat temu

Penis DYM i Dupek ten odklejony od rzeczywistości narkoman pozujący raz na złodzieja, raz na wolnomyśliciela a będący zwykłym bananowym cwelem ze smutnymi oczkami. Jebać hiphop.

kraken
2 lat temu

patusy do utylizacji

Popularne