Sprawdź nas też tutaj

teledysk

ERASPE i Czasin robią „Tsunami”

Raperzy promują płytę „21 Gramów”.

Opublikowany

 

Na kanale wytwórni ZION Records ukazał się kolejny singiel z nadchodzącej płyty ERASPE „21 Gramów”. Gościnnie w numerze „Tsunami” pojawił się Czasin. Nagranie jest dostępne także w serwisach streamingowych.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Sokista z Rembertowa

To jest jeden z tych klipów, na który raperzy wydają ostatnie uciułane pieniądze, żeby pokazać, że mają pieniądze

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD ERASPE, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD CZASIN , WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

ProfesorNaukk

Gdyby nie broda, w sensie zarost to ewidentnie byłoby widać że ma w chuj cofniętą szczękę jak glonojad co jest głównym genetycznym powodem prawictwa i przegrywu. W dodatku ma 18 obserwujących na insta. 18 czaicie? Raper! Wielka gwiazda z tekedyskami. Założę się że pod czapką zakola. Przegrywu nie oszukasz Eraspe. A ta ksywa to pewnie na pohybel erasmusom, którzy wyruchali Twoją miłość życia. Myślałeś że cicha myszka dla anonka a tu p0lka. Hah.

ProfesorNaukk

W dodatku kawałek 2:40, zwrotka na odpierdol bo rymy jak mój 10letni siostrzeniec no i kurwa najlepsze. W teledysku koleżanka kumpla, który jako jedyny z ekipy ma laskę pewnie, bo jakaś za piękna to ona nie jest. Obczajcie jej uszy. Totalnie laska nie ma płatków uszu.

Odb

ERASPE czasem robi z dupy „Tsunami”

Henryk Wodzirej

Energy mix 2000 lecimy. Dj Tomas i dj Hubertuse.

TEDE FLAK

Mam flaka, pomocy!

Pissing Cock

Tsunami robią jak wskakują do wanny…

Elo elo

ESRAPE i Sasin robią ,,wybory korespondencyjne”

Tu chłopaki dają rade
strażnik hip hopu

TO JEST PRAWDZIWY HIP HOP https://youtu.be/FitlkKoQycc

byle nie p0lka

Powiem wam tak, młode dupeczki są spoko bo są ciasne. Ale jak poznałem na tinderze 19 letnią cygankę to kurwa takie śmigło mi zrobiła że już więcej nie będę się z białymi polkami spotykać. Napalona, wąska i aktywna, nie to co leżąca jak kłoda polka. Tfu. Cyganki, Murzynki, Latynoski, laski z Bliskiego Wschodu – polecam!

Stary dzyndzel z Wałdowa

Propsy to jest moja przyszłość, prawie 40 lat zarobki w NL na magazynie albo jakimś sklepie, potem wyrywaniem 20 latek, tak ma być!!

p0lakiROBAKI

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałem żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podśmiechujek znajomych kobiet za ich plecami…

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: „jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych” i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: „co mnie obchodzi życie innych?” i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka „zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem” wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę

Popularne