Sprawdź nas też tutaj

News

ERASPE z Czasinem gotują… medyczną marihuanę

10 gramów w krakowskiej aptece kosztuje blisko 500 zł.

Opublikowany

 

Pod koniec minionego roku, reprezentant wytwórni ZION Records zademonstrował, gdzie i w jaki sposób kupić medyczną marihuanę, a później poszedł z nią na komisariat policji. Tym razem ERASPE wspólnie z Czasinem postanowili zrobić z medycznej marihuany… masło.


Medyczna marihuana używana przez ERASPE o zawartości THC 22 % Aurora została zakupiona na receptę w krakowskiej aptece w cenie 481 zł za 10 gramów.

Seria filmów związanych z medyczną marihuaną ma na celu przybliżyć wszystkim jak cenny jest to lek. W prezentowanych vlogach można dowiedzieć się jak dokonać zakupu lekarstwa (MARIHUANY) w aptece, co do powiedzenia ma w tej sprawie Policja czy też gdzie możemy, przyjmować swój lek. Prezentujemy, testujemy dostępne odmiany legalnej Marihuany z Polskich aptek oraz robimy masło konopne, ciasteczka i wypieki wszelakiego rodzaju. – informuje raper. 
15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ZUI CHUJII
1 rok temu

Ten typ na paleniu jazzu chce sobie fejm zrobić.

GANGSTERZY OBYDWU WYBRZEŻY
1 rok temu
Reply to  ZUI CHUJII

Jop, durniu bez szkoły , 10 gramów a nie 10 gram.

Magda Gessler
1 rok temu

Besos mnie w dupe kurwy jebane!

antijew
1 rok temu

ZION Records?

Syjoniści zajebani, wypierdalać.

KOCHAM LGBT
1 rok temu

Kocham LGBT

Kurwina
1 rok temu
Reply to  KOCHAM LGBT

Koleś ma takie floł że kupekaułlity i sperm rekorts biją się o niego. Już nie długo na wiwa cwaj. Warujcie skurwysyny beng

Tomek
1 rok temu

Używam medycznej marihuany od aurory 22% THC i do tego używam suszu CBD, bo daje przyjemniejszy efekt. Jakoś ostatniej partii aurory jest taka, że susz CBD z https://CannabisLight.pl/ wyglada przy niej jak najlepszy sort z Kalifornii xD

Gorzka Prawda
1 rok temu

Wyglada typ jak wrak.

Rozpierała mnie wielkie wychwalanie gandzi.

Ja mam ochotę ostatnio zajarac, ale tak pomyślałem, ze to wstyd żeby dorosły mężczyzna palił trawkę i mógłbym to ewentualnie zrobić w konspiracji w chacie z dała od ludzkich spojrzeń.

A Ci jeszcze z tego vlogi robią.

Super.

Popularne