Sprawdź nas też tutaj

News

Ero i Kosi zaskakują wspólną płytą. JWP przejmuje ten rok?

Poznaliśmy tytuł i okładkę wspólnego albumu duetu.

Opublikowany

 

Kosi i Ero

Minęły już czasy, kiedy na nowe albumy warszawskiej ekipy wywodzącej się z graffiti czekaliśmy latami. Na ten rok JWP szykują prawdziwe trzęsienie ziemi. W drodze jest kilka projektów grupy. O najnowszym z nich dowiedzieliśmy się zaledwie godzinę temu.

Solówka Ero i Jetlagz

Po dziesiątkach gościnnych zwrotek, które na przełomie lat zafundował nam Eros przyszedł w końcu czas na solową płytę. Po różnych perturbacjach z datą wydania materiału planowany termin wydania albumu „Elwis Picasso” to wrzesień 2019. Wiemy już m.in., że jednym z gości będzie KPSN, a wśród producentów pojawią się: Poszwixxx, Szczur JWP, Siwers, Siódmy, The Returners i Magiera i LA z White House oraz Szwed.

Nad wspólną płytą pracują również Kosi i Łajzol, którzy zamierzają w tym roku zaprezentować słuchaczom następcę krążka „WSK8OFMND” z 2017 roku. Preorder albumu miał wystartować w kwietniu. Tak się póki co nie stało. Wciąż czekamy na nowe wieści.

Nowy duet Kosi & Ero

Tego się nie spodziewaliśmy. Dzisiaj, 23 maja Kosi i Ero ujawnili okładkę i tytuł wspólnej płyty „Black Book” zapowiadając jednocześnie, że jeszcze dzisiaj usłyszymy pierwszy singiel na bicie The Returners oraz wysatrtuje preorder. – Dziś preorder powinien wystartować i pierwszy track wjechać na bicie The Returners. Tak więc bądźcie czujni i sprawdzajcie www.jwpcrew.pl oraz www.preorder.pl – przekazali raperzy.

Podsumowując, Jaśnie Wielmożni Panowie planują na ten moment trzy duże premiery płytowe. Wisienką na torcie mógłby być jeszcze wspólny album całej formacji JWP, ale i tak nie powinniśmy narzekać.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Woojt
3 lat temu

I to jest kurwa rap!

Odb
3 lat temu
Reply to  Woojt

Ero przejmuje się kosim i zaskoczył płytę wspólnym jwp.

BEKA Z ERO
3 lat temu
Reply to  Woojt

To jest gówno wysrane przez 40letniego gimba i karakana na spółę z upośledzonym z wyglądu i wysuszonym ćpunkiem. Beka.

Woojt
3 lat temu
Reply to  BEKA Z ERO

Beka z Ciebie śmieciu, że Cię stara pępowiną nie udusiła, tfuuu

Captain Sparow
3 lat temu

Bedzie rap z przytupem a nie piski jamnikow z podwiazanymi jajcami..
ELO ZALOGA

Kdak Blak
3 lat temu

Chłopaki wiedzą, że czas trusku się bezpowrotnie kończy i chcą odciąć kończące się kupony. ERO się przed 40 obudził, że należało by wycisnąć pod koniec kariery jak najwięcej hajsu z tego gimborapu żeby nie skończyć jak VIENIO: na śmietniku.

Geazy
3 lat temu

Odpowiedzcie na zaczepki od ojczadoniza

kredens to pizda
3 lat temu
Reply to  Geazy

oyche peniz, na niego nie warto nawet pluć

Rzecznik Prasowy
3 lat temu

Ero swojego czasu byl mistrzem featuringu. Ciekawy jestem czy nie bedzie troche podpierdalalo monotonia sluchajac jego solowki, oby nie! Wspieram cale JWP i props za zajawke.

M M M M M M M M M M M
3 lat temu
Pan Proper
3 lat temu

JWP to kwintesencja homoseksualizmu goście chodzą w spuszczonych szerokich spodniach w stanach w więzieniu tak się ubierali cwele.
Taki ubiór oznacza łatwy dostęp i dlatego oni cały czas tak się noszą.

EJ TY KOLO...
3 lat temu
Reply to  Pan Proper

TY JESTEŚ SPUSCIZNĄ DZISIEJSZEGO DEBILA CHODZISZ ŻE SPUSZCZONYMI SPODNIAMI ZE SMARTFONEM DO KIBLA NA NOCNIK I CO MYŚLISZ ŻE JESTEŚ OG?

Popularne