Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Ero JWP „Elwis Picasso”

Pierwsza solowa płyta reprezentanta warszawskiej ekipy.

Opublikowany

 

ero ewlis picasso okładka

Data premiery: 04.10.2019

W środę, 24 lipca o 15:00 na kanale Ero ma premierę zapowiedź jego nowej, solowej płyty zatytułowanej „Elwis Picasso”. Są to 64 wersy pokazujące, że oldschool w Polsce ma się naprawdę dobrze.

Członek składu JWP udawania, że jest w świetnej formie, a nadchodzący album to świetnie dopracowany materiał. Póki co artysta nie odsłania wszystkich kart, cyklicznie ukazywać będzie elementy okładki oraz tracklistę. Kolejne niespodzianki pojawią się szybciej niż się spodziewacie.

„Elwis Picasso” to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków w historii polskiego rapu. Warszawski raper związany z grupami JWP oraz Bez Cenzury, zwany „Królem gościnnych występów”, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, nareszcie zdecydował się na pracę nad własnym projektem. Nadchodzący materiał udowadnia, że w 2019 roku klasyczny, osiedlowy rap może brzmieć świeżo i zaskoczyć każdego słuchacza.

Album zostanie wydany nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland, która jest własnością Universal Music Group. Wersja preorderowa Elwisa Picasso to limitowany stylowy Digipak z trzema dodatkowymi solowymi utworami, który nie będzie dostępny nigdzie indziej niż na stronie erojwp.pl. Cena to 44, 99 zł.

Tracklista

TBA

Utwory

  1. Ero – 64 wersy z „Elwis Picasso”

Artykuły

  1. Ero ujawnił tytuł solowej płyty i zapowiedział preorder
  2. Kolejny gość na płycie Ero „Elwis Picasso”

Popularne