Sprawdź nas też tutaj

News

Ero z dwiema niespodziankami, w tym z czarnym krążkiem

Co przyszykował raper?

Opublikowany

 

Po ubiegłorocznej premierze drugiego solowego albumu „Eroizm”, Ero – powraca z winylowym wydaniem krążka. To jednak nie wszystko. Reprezentant JWP daje od razu swoim fanom możliwość zamówienia wydanego z Głową PMM albumu ABCD w wersji LP.

Na deluxe edition „Eroizmu” usłyszeć mogliśmy 3 bonusowe utwory: „Bit stary jak Atari” na którym gościnnie udzielił się DonGuralesko. Refleksyjny, szczery do bólu „Niemiły”, z gościnną zwrotką Kafara Dixon37 oraz pełny energii, solowy utwór „Uwierz w siebie”.

To właśnie wersja z dodatkowymi numerami ukaże się na czarnych krążkach. Album został wytłoczony na 2 czarnych płytach winylowych 180 gramów. Opakowanie to rozkładany dwuskrzydłowy – gatefold, w całości ukazujący kunszt graficznej pracy Cruze.

Dodatkowo, wraz z „Eroizmem”, na winylu pojawi się album Alfabet – „ABCD”, czyli podróż do korzeni hip-hopu, do brudnego klimatu lat 90’tych, gdzie Ero JWP i Głowa PMM prezentują bezkompromisowe teksty i hip-hop w najczystszej postaci.

18 komentarzy
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
KRÓL Yp nr1 na gr
1 miesiąc temu

O co chodzi z tym białym przywilejem?
– Czy na Netflixie, Hulu i Prime jest kategoria „rozrywka dla białych”?
Nie. Ale dla czarnych jest.
– Czy na Uber Eats jest kategoria „biznes prowadzony przez białych”?
Nie. Ale dla czarnych jest.
– Czy biali są specjalnie zatrudniani do firm i korporacji w celu zapewnienia różnorodności?
Nie. Ale czarni są.
– Czy dla białych jest ten cały specjalny system który zapewnia im miejsce na uczelniach nawet jeśli nie są najlepszym kandydatem, tylko ze względu na kolor ich skóry?
Nie. Ale dla czarnych studentów jest.
– Czy biali ludzie mogą sobie wyjść na ulicę protestować, kraść, dewastować i palić biznesy innych ludzi, jednocześnie będąc radośnie zachęcanymi do tego typu aktywności przez polityczną lewicę?
Nie. Ale czarni ludzie mogą.
Biali ludzie, nie ważcie się powiedzieć ani słowa bo będziecie naznaczeni jako rasiści. Jeśli chcecie wiedzieć kto jest u władzy, zastanówcie się kogo nie możecie krytykować

PRAWDA O RAPERACH
1 miesiąc temu

Jestem od dawna jawnym rasistą, rasy się różnią od siebie bardzo, nawet jak jednego koloru. Weźmy chociażby germanów i słowian. Ci pierwsi w porównaniu do tych drugich, to są leniwymi, słabymi, mało inteligentnymi, lewackimi chłoptasiami, gdzie większość słowian kurewsko ciężko pracuje, każdy słowianin takiego germana by zabiłby liściem, intelektualnie też by zjadł. Oczywiście mówimy o normalnych ludziach, nie marginesie i patoli.

Nie mówię, że inne rasy nie maja zalet, ale daleko im do nas.
Czarni są spoko sportowcami, ale intelektu i wiedzy im brak.
Ciapaci z łatwością uczą się języków, ale pod względem sportowym czy w naukach ścisłych są parodią.

hehe
1 miesiąc temu

ciapaki po prostu niestety są leniwi i lubią łatwy pieniądz, było/jest od groma mega utalentowanych ciapaków piłkarzy (zwłaszcza Algierczyków i Marokańców), niestety jednak większość woli balety lub wpadają na świetne pomysły na biznes typu szantaż kolegi z kadry.

Hmmmm
1 miesiąc temu
Reply to  hehe

Niestety ale germani aryjczycy prawie we wszystkim prześcigają Słowian. Są wyżsi, silniejsi, mają lepsze sylwetki i przyjemniejsze twarze. Ich sportowcy średnio na olimpiadach zdobywają 10 razy więcej medali. Mają dużo więcej znanych kompozytorów, pisarzy i reżyserów więc ich kultura jest daleko przed naszą. Ich średnie IQ jest sporo wyższe od naszego, są to oficjalne badania. W związku z tym mają 100 razy więcej noblistów, bardziej zaawansowana technologię a ludzie tam nie mieszkają w chatkach z gówna. Taka prawda, smutna ale prawda. Jesteśmy dla nich jak małpeczki. Nie wspominając, że w 2000 letniej historii wchodzili sobie do zoo kraść mordować i palić kiedy mieli ochotę.

stare czasy
1 miesiąc temu

Pracuję niedaleko Landu, gdzie jest Serum. Wyskakuję tam czasem z roboty na zakupy i zdarza mi się go widywać. Bodajże 2 tygodnie temu widziałem Ero przed swoim sklepem z paroma ziomkami na fajku, typ wyglądał, jakby go zywcem przenieśli z lat 90, baggy jeansy, bluza z kapturem, na to skórzana bejsbolówka – generalnie widać, że dla niego to styl życia a nie populistyczne pierdololo pod true schoolowe bity i za to go szanuję. Gość ma 4 z przodu, ubiera się jak chce, żyje jak sobie wybrał i zajebście i szacun, bo w jego wieku może 1% ludzi ma takie szczęście. Ale większość przyszczatych stulejarzy z glam rapu tego nie zrozumie, dopóki sama nie będzie w tym wieku.

Grzesiu
1 miesiąc temu

Ero z dwiema niespodziankami, w tym z czarnym kutasem

Big L
1 miesiąc temu

Jedyny MC w polskim Def jamie

PRAWDA O RAPERACH
1 miesiąc temu

Kiedyś lubiłem JWP, ale z czasem ta ich zajawka straciła na mocy i wyglądają teraz na zakutych typów, którym zostało pierdolenie o nieistniejącym już hiphopie, nagrywki z trzyliterowymi, nieznanymi noskillami i udawanie nastiletnieho antysystemowca w workach na ziemniaki i z garnkiem na głowie.

Głowa PPM? Łeb prawy przycisk myszki? Czy co to w ogóle jest… Winyl to dobry wybór, bo zwykłe CD to już zbyt nowa technologia na takich łaków.

EJ TY KOLO!!!
1 miesiąc temu

DOBRE KARTOFLE NIE SĄ ZŁE BUAHAHHAHAHAHA

pusia FosForova
1 miesiąc temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

zamkni pizde bo Lepianka zostanie rozjebana bomba FosForova

Domo
1 miesiąc temu

Zalecam tobie badanie głowy, chyba to klej z lat młodości wypalił komórki

CREATIVVVE
1 miesiąc temu

ALE OD ERO TO WY SIĘ ODPIERDOLCIE, TEGO TYPA TRZEBA SZANOWAĆ

KLASYK W CHUJ
1 miesiąc temu

PIERDOLE POLICJA MOLESTA HARDCORE OPCZAJ TO

https://www.youtube.com/watch?v=jE_rySpDcLo

WILKU ROZJEBAŁ!!!

Tygrys Bengalski
1 miesiąc temu

erosick zawsze propsie tako od buta

Barn hjelp død hjerne Björn 666 Bjørn Finland
1 miesiąc temu

Diss na Ero róbcie!

Psychopath 666
1 miesiąc temu

Ero to parobas!

JANUSZ TRACZ
1 miesiąc temu

TEN 45 LETNI BANAN UDAJĄCY HARDKOROWCA JEST ŻENUJĄCY. KWADRATOE RYMY, METAFORY JAK Z GIMNAZJUM , UBRANIE TO FESTIWAL WSI. WIADOMO NIE SPRAWDZĘ NAWET ALE JAK WIDZĘ TEN WIELKI KWADRATOWY ŁEB NA TEJ MAŁESZ SZYJCE JAK ANTENKA TO PRZYPOMINA MI SIĘ TEN KUCZACZEK Z BAJKI Hanna Barbery

KIZO
1 miesiąc temu

Gówno nie rap.

Popularne