Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Esencja Życia” od Majora SPZ i Słonia

„Esencja życia, wiem co to wolność i z niej korzystam”.

Opublikowany

 

Choć od premiery wydanego przez Step Records albumu „Lustro” minęło już trochę czasu, Major SPZ postanowił przypomnieć swoim fanom o tym wydawnictwie, a to za sprawą klipu „Esencja Życia”. Gościnnie w tym mocnym, bangerowym numerze udzielił się reprezentant poznańskiej sceny – Słoń! Za bit odpowiada Ślimak. Klip to dzieło Wiadomo Films.

O albumie „Lustro”

Muzycznie album wyprzedza swojego poprzednika „Towar”. Przepełniony jest mocnym i świeżym brzmieniem, które nadali mu tacy producenci jak: Matheo, Newlight$, Kubi Producent, Ślimak, DJ Frodo oraz Young Veteran$. Liryka Majora świetnie komponuje się z warstwą muzyczną, pozostając przy mocnych i treściwych słowach charakterystycznych dla artysty, za które kochają go jego fani.

Nagrania zostały zrealizowane w Wiadomo Studio, Studio Stoprocent, DdoE Records i Rapido Studio, natomiast mix i mastering albumu to dzieło Marka Dulewicza Embryo Nagrania, Julasa oraz Ślimaka. Oprawą graficzną albumu zajął się Filop.

„Lustro zmienia czasoprzestrzeń, materializm kontra wnętrze”. Na albumie gościnnie udzielili się Paluch, Słoń, Głowa PMM, Kazior, Sawa, Kabe, DJ Twister oraz Ślimak.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
KAJOR TVP

A SŁOŃ NADAL WYGLĄDA JAK 20 LATEK BEKA

facio od krabów

On wygląda jak dałn

J00r

Suchodolski na propsie

DzikiTibijczyk

Słoń zawsze props.

Odb

„Nasienie Życia” od Majora SPZ dla Słonia

masta

Major spz pizda popowa nie raper.Kurwa z takim cieciem ktoś nagrywa?-beka.Koleś nie ma flow,chujowe teksty.Mezo z Liberem go zjadają, nawet kurwa Norbi lepiej jedzis na popowych bitach.

Eddie

Ten caly Major jest cienki jak sik pająka. Flow brak. Charyzmy nie stwerdzono.

Szparka mjedzy zebami

Jak wam się nie podoba to wypierdalać słuchać jakieś kurwa Maty Bedoesow Sresow Floresow widać że 75% użytkowników glamrapu to jebane pedały

masta

Ten sam poziom co bedoes jebana cipo

Klakier

„Esencja Nitra” od Majora i Konona

devx

Jeden i drugi pierdolniety zdrowo

EJ TY BOLO

TY KURWO KONFIDE3NCIE ZAJEBANY SAMO KURWA CO?SAMO UKARANIE?OBSZERNE ZEZNANIA CO ROBILI I Z KIM PLUS JAK TO ROBILI TY CHUJU DO SZCZANIA NAZYWASZ SAMO UKARANIEM ROZJEBAŁ SIĘ JAK SZPAK W PIZDE SZPAGAT JAK SAM CHUJ ZA TAKIE COŚ JESTEŚ CWELONY W KRYMINALE OD SZTYCHA NARA JEBAĆ WAS WSZYSTKICH TEGO MALOLATA POPUSIA I PALUCHA 3 PRZECWELONYCH FRAJERÓW

WKS

Tego się nie spodziewałem.

Zajebiste rymy...

Karaoke-koke?

Prawda

TELEDYSK„Esencja Życia” od Majora SPZ i Słonia
„Esencja życia, wiem co to wolność i z niej korzystam”.

Opublikowany 1 godzinę temu 3 stycznia 2020 Przez Redakcja

16:25 7

Popularne