Sprawdź nas też tutaj

News

Ewakuacja na Open’er Festivalu. „Jest armagedon, latają barierki”

Mamy oświadczenie organizatorów.

Opublikowany

 

W piątek wieczorem zła pogoda zmusiła organizatorów Open’er Festivalu do ewakuacji uczestników. Po kilku godzinach impreza została wznowiona.

Na piątek były zaplanowane koncerty kilku headlinerów, w tym Duy Lipy, Meghan Thee Stallion czy Martina Garrixa. O 19:30 organizatorzy rozpoczęli ewakuację z powodu bardzo silnego wiatru, grzmotów i błyskawic. Na telebimach i z głośników nadawana komunikat: – Uwaga! Bardzo prosimy o zachowanie spokoju i podążanie w kierunku wyjść.

– Sytuacja jest patowa, właśnie miałyśmy jechać na Due Lipę, ale jest armagedon, latają barierki, festiwal ewakuowany – relacjonowała dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak.

Po 22 organizatorzy poinformowali, że tymczasowa ewakuacja została zakończona. –Dziękujemy za sprawną ewakuację. Po zakończeniu burzy i zapewnieniu bezpieczeństwa planujemy wznowienie festiwalu w dniu dzisiejszym.

Imprezę wznowiono o 22:30. Niestety, nie wszystkie koncerty doszły do skutku. – Z powodu złych warunków pogodowych koncerty Dua Lipy, Megan The Stallion oraz koncerty Tent Stage nie odbędą się – przekazali organizatorzy.

Oświadczenie w sprawie biletów

– W związku z bardzo trudną i niebezpieczną sytuacją pogodową, tymczasową ewakuacją, odwołaną częścią koncertów i zmianami w programie w dniu 1 lipca, wszystkie osoby, które kupiły bilety jednodniowe na 1 lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe otrzymają voucher, który będą mogli wykorzystać w ciągu najbliższych 3 lat do zakupu biletów na Open’era. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, ale bezpieczeństwo uczestników festiwalu jest najważniejsze.

Istnieje również druga możliwość (zamiast vouchera) – zamiana biletu jednodniowego z 1 lipca na bilet jednodniowy na sobotę, 2 lipca. Osoby, które posiadają opaskę na ręku i bilet na 1 lipca lub niezeskanowany bilet na 1 lipca mogą wziąć udział w festiwalu w sobotę. W tym celu należy przyjść dziś (2 lipca) do punktów wymiany biletów na opaski na terenie festiwalu, zlokalizowanych przy wejściu głównym lub wejściu od strony Kosakowa.

17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kuku
1 miesiąc temu

Bóg miał dość

Serio
1 miesiąc temu
Reply to  Kuku

boga nie ma

Bóg
1 miesiąc temu
Reply to  Serio

Jestem. O co chodzi?

Kozakiewicz
1 miesiąc temu
Reply to  Bóg

Co z tą Polską panie Boże?

Serio?
1 miesiąc temu
Reply to  Serio

Jest i co dzień widzisz co na niebie. To Słońce jest tą boska energią, która dała i wciąż daje życie na ziemi. Teraz wyobraź sobie, że wieczorem Słońce zachodzi, ale nie wschodzi nad ranem, w ogóle przestaje wschodzić. Po kilku latach ziemia nie wschodzą plony, roślinność umiera bo nie zachodzi fotosynteza, ludzie mają depresję nie do wytrzymania, jest non stop ciemno, nie ma pory letniej, po kilkudziesięciu latach liczna ludności i zwierzat jest mniejsza o połowę, natura umiera. Po kilkuset nie ma już ani ludzi, ani zwierząt, ani roślin. Więc powiesz mi że Boga nie ma?

DOJCZE PENIS
1 miesiąc temu
Reply to  Serio

ANIOLKOM W NIEBIE PEKLY ZWIERACZE ZE SMIECHU I SPADL NA NICH GUWNIANY DESZCZ…

Golf 4
1 miesiąc temu

Dlatego nie ma to jak vixa w klubie Magnes Wtórek w środku burza nie straszna

Spółka z o.o.
1 miesiąc temu

Tak żałosny festiwal, że 15 minut deszczu i wiatru zmiata go z planszy xd

Kosior
1 miesiąc temu

Co to wogóle jest?

Schizofrenicc
1 miesiąc temu
Reply to  Kosior

Gówno

Golf 4
1 miesiąc temu
Reply to  Kosior

Flychanelle

Esperal Peji
1 miesiąc temu

Jeba c od spodu migomatem ten płatny zlot bananowych dzieci.

Pozostaje życzyć sexu bez gumy i bachora z dawnem w kraju w którym nie można się wyskrobać.z balastu

Gdzie jest Jurny Stefan ?
1 miesiąc temu
Reply to  Esperal Peji

Dokłanie. Zlot bananów. Przeprowadzałem ostatnio inspekcję w jednej z willi. Mamusi wysłała synka żeby patrzył mi na ręce. Pierwsze co to musiał się pochwalić ze studiuje w krk. Następnie że jedzie na opener i ile to nie wydał na biletyni hotel. Oczywiście wszystko z poczuciem wyższości. Skacząc po tematach on wie wsystko lepiej. Ze stary mu nie wj.e b.a ł za takie podejście. Jak nie trawię takich leszczy

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu

UWIELBIAM SPOTYKAĆ TEGO RODZAJU TYPÓW. ŁATWO TAKIEGO CWELA USADZIĆ. WYSTARCZY W TRAKCIE JEGO WYWODÓW ZAPYTAĆ CZY RODZICE SĄ PEWNI ŻE TE INWESTYCJE SIĘ ZWRÓCĄ. PODKURWIASZ GO NON STOP AŻ ZACZNIE CZUĆ SIĘ NIEKOMFORTOWO I NIEPEWNIE

REDAKTOR CIEPŁOTA
1 miesiąc temu

Zazdrościsz mi śmieciu co?pewnie splunął na Ciebie a ty to zacząłeś zlizywac

ohui
1 miesiąc temu
Reply to  Esperal Peji

no właśnie kurła puścili by sobie jakieś prawilne rapy i na działce ROD u matiego by było to samo a ci debile jeszcze płacą 600pln za bilet

BANANOWY MESJASZ
1 miesiąc temu
Reply to  Esperal Peji

Haha zazdrościsz że jego rodzice są ogarnięci a ciebie zrobił knur ze starą w gownie

Popularne