Sprawdź nas też tutaj

News

Fabijański i Człowiek Warga promują wywiad sztucznym konfliktem

„Pewnie sprawa trafi do mojego prawnika”.

Opublikowany

 

fabijanski warga

Człowiek Warga wrócił na swój kanał z Dvpy z wywiadami, a jego gościem był Sebastian Fabijański. Panowie promują wywiad sztuczną dramą, na którą wielu może się nabrać.

Format wywiadów przeprowadzanych przez Człowieka Wargę jest groteskowy i pełen sarkazmu. Nie inaczej jest w przypadku ponad 20-minutowej rozmowy z Fabijańskim.

– Moim gościem był Sebastian FaBIjański, chociaż nie wiem czy słowo „gość” to w tym przypadku dobre słowo. Zachował się tak jak się zachował i pewnie sprawa trafi do mojego prawnika. – czytamy pod wywiadem.

Fabijański udostępnił na Instastory krótkie nagranie, w którym ostrzega Człowieka Wargę:

– Macieju Dąbrowski „Z DVPY”, masz 24 godziny, żeby usunąć ten wywiad, rozumiesz? A jak nie, to dzwonię po papugę. – powiedział. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać:

– Typ robi mi to samo co w imponderabiliach. Żałosne, ale się nie dam. – odparł Warga, nawiązując do głośnego wywiadu Fabijańskiego na kanale Imponderabilia. Karol Paciorek usunął wywiad z aktorem na jego prośbę, ponieważ ten dostawał groźby sądowe za czytanie na wizji prywatnych smsów.

Wspominając o wywiadzie dla Karola Paciorka, Warga i Fabijański starają się uwiarygodnić dramę z konfliktem między nimi, w sprytny sposób reklamując powrót serii wywiadów na kanale Z Dvpy.

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Punch
6 miesięcy temu

Jebać tego marnego aktorzyne co go nikt nie chciał tylko ten nieudacznik Vega go wziął pod skrzydła on ma skille w aktorstwie jak 2 braci Mroczków na nikt nie chce go do filmu to próbuje sił w rapie

AzbeST
6 miesięcy temu
Reply to  Punch

Scenę zabójstwa w pociągu w programie 997 zagrał oskarowo!

TEDE
6 miesięcy temu
Reply to  Punch

Jaki to jest rewolwerowiec, napierdala sobie w stope raz za razem. Gościu jedna zapeczka mu nie wyszła to teraz robi jakieś fejki dla zasięgu. Każdy ma cie w dziurce od chuja marny aktorzyno. Moze jeszcze zajmiesz sie hodowla jedwabników?

dffdfd
6 miesięcy temu

ze niby hhehe mam dystans do siebie i jestem taki wyluzowany. Wszyscy wiedza ze Fabijanska ma kija w dupie i zero dystansu do samego siebie. Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie i zaden roast ani zadna satyra nie przekona publiki ze nie jest nadętym gnojem. I łakiem poza tym .

Sprawdzone Info
6 miesięcy temu

Maciej Dąbrowski, a właściwie Mate Kahłmanawardze, to potomek gruzińskich szpiegów wyssany z chinkali. Nosi miano największego trajharda i bezbeka polskiego jutuba! Razem z żoną osiągają współczynnik inteligencji równy 44.

NIGGER ZE ŚLĄSKA
6 miesięcy temu

Nie wiem którego bardziej nie lubię

wylacz hiphop wlacz myslenie
6 miesięcy temu

Dwa szony

wstyd mi za typa
6 miesięcy temu

aktor w roli rapera

KrążekCebulowy
6 miesięcy temu

Stanowski dobrze skwitował cebulańskiego. Props

JeffOne to marka
6 miesięcy temu

PLAN BE X DR. DRE – FORGOT ABOUT NAYEBUNNY
https://youtu.be/Sf84FAPO4Is

Popularne