Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Fabijański i Rogucki pokazali „Narcysa”

Artyści promują płytę „Cukier”.

Opublikowany

 

fabijański rogucki

„Narcys” to kolejny singiel z płyty ”Cukier” Fabijańskiego. Numer odbiega od klasycznego hi-phopowego brzmienia. Piotr Rogucki, produkcja Ńemego, wersy Fabijańskiego serwują utwór o rockowym zabarwieniu, który treścią pasuje do każdego z nas.

Ego artysty jest zazwyczaj bardzo duże i w wielu wypadkach trudne do poskromienia, więc ”Narcys” ma dwie twarze. Z jednej strony iluzoryczne samouwielbienie, a z drugiej głębokie poczucie bycia niepotrzebnym, nieatrakcyjnym, brzydkim, grubym. Dopełnieniem singla jest klip, który wprowadza satyryczny, luźny nastrój. Ludwiczek brzmi znajomo? Przekonajcie się sami.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tygrys Bengalski
1 miesiąc temu

Fabijański i Rogucki pokazali fajfusa dla rafalali a coś pierdolą o jakimś narcysie, zjeby jebane

JANUSZ TRACZ
1 miesiąc temu

SŁUCHAJ BYŁEŚ TRANSEM KURWO A TWÓJ UDAWANY LUZ PRZYPOMINA MI PIKEJA. JESTEŚ ŻAŁOSNY

młody pszczelarz
1 miesiąc temu

aktor znany jedynie z jakichs gniotow vegi pod publike i …dlaczego oni nie znajda innego zrodła dochodu tylko żebrzą o atencje i pieniądze tzw tworczoscią(prosze o wybaczenie prawdziwych twórców) siejąc spustoszenie w umysłach ludzi swoja wypaczona wizja i odbiorem rzeczywistości

KRÓL Yp nr1 na gr
1 miesiąc temu

te grupy tinderowe to rak. Gdybym już nie był zblackpillowany to przeglądanie wypowiedzi kobiet na tych grupach nafaszerowało by mnie czarnymi pigułkami już po jednym dniu, a tak to się tylko w blackpillu utwierdziłem. Gorszych loch nie spotkałem w żadnym innym miejscu. One mają parametry sukowatosci wywalone poza skalę, a kontrast widzę tym bardziej że później założyłem sobie konto przez fake GPS i różnice widać gołym okiem. Nawet kobiety z feministycznego zachodu takie nie są, a to daje sporo do myślenia.

Agata
1 miesiąc temu

Przerysowany irracjonalnym pseudo autentyzmem niezrozumiały bełkot. Gość, albo może ZIOMEK(skoro to raper) chce uchodzić za prawdomównego, zamyślonego, postrzegającego świat inaczej, przesiąkniętego nikomu niezrozumiałego, wszechstronnego artystę. A co wychodzi? CYRK.

Popularne