Sprawdź nas też tutaj

News

Fabijański komentuje rozstanie z Asfaltem i zapowiada płytę

Aktor-raper nie jest już związany z wytwórnią Tytusa.

Opublikowany

 

Godzinę temu jako pierwsi informowaliśmy, że Sebastian Fabijański nie jest już reprezentantem wytwórni Asfalt Records, której nakładem w czerwcu tego roku ukazała się jego debiutancka płyta „Primityw”.

– Obecnie nie współpracujemy z Sebastianem, a jego nowa płyta nie ukaże się w naszym labelu. – mówi w rozmowie z GlamRap.pl pracownik Asfalt Records.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Sebastiana, który potwierdził, że nie jest już zawodnikiem Asfaltu. Przy okazji zapowiedział także, że w przyszłym roku ukaże się jego druga płyta zatytułowana „Reset”.Potwierdzam. Potrzebowałem „Resetu”. Premiera na początku 2021. – komentuje w rozmowie z GlamRap.pl Fabijański.

 


25 komentarzy
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
chujsky
2 lat temu

Wypierdaj ty kiepski, warszawski atencjuszu

ProfesorNaukk
2 lat temu
Reply to  chujsky

Obczajcie 1:00 w teledysku (niżej kretynie! Nie filmik z insta tylko teledysk). Normalnie fiut do niego strzela. Czyżby coming out?

ProfesorNaukk
2 lat temu
Reply to  ProfesorNaukk

potwierdzone info fiut mi strzela do pyska

Martynaaa
2 lat temu
Reply to  chujsky

Też byś wolał obcokrajowców jakby w klubach non stop chcieli cię wyrywać na jakieś stare bmw albo audi w podrabianym calvinie kleinie oczekując, że jak im odpowiem hej albo cześć to już jestem ich. I oczywiście zawsze proponowanie najtańszego drinka z karty nawet jak mówisz, że nie pijesz

Odb
2 lat temu

Fabijański komentuje rozstanie z chłopakiem i zapowiada sextejp

punk not dead
2 lat temu
Reply to  Odb

EMA ODB MATKA CIE JUŻ NIE MA ZA KASANOWE? MNIE POCIĄGA SEKSUALNIE

TWÓJ STARY
2 lat temu

Kurwa… Cukier jaki sezownowiec.
Myślał, że wpadnie coś tam zaduka i hajs będzie leciał jak nasienie Rafalali w usta Belmoda, a tu taki chuj.

Aczujtam
2 lat temu

„na pytanie o showbiznes w Polsce odpowiadam w skrócie,
wielkie otwarcie parasola w dupie”

I pyk, wyłączam 🙂

JanuszKindybał
2 lat temu

i tak nikt nie kupi tego wysrywu

ZdołowanyZiom
2 lat temu

hahahaha skocz mi na bena i zagraj szopena, ja już kupiłem bo to bengier nieśmiertelny klasyk jest przygłupie i dodatkowo mnie na to stać na winylowym kole, skończ już pierdolić daunie chyba masz ujemne IQ

Fazi
2 lat temu

Tytus jest tylko jeden ten z wanny od Rafala

Daniel zwierzyński
2 lat temu
Reply to  Fazi

Nom chyba mowisz o belmondo???

Ola
2 lat temu

Niech on się zajmie czymś konkretnie, bo widzę że jak druga Wieniawa. Robi z siebie malarza, tynkarza i akrobate. Najlepiej robić jedno, a porządnie. A Pan Sebastian jest 'raperem’ aktorem i nie wiadomo kim jeszcze, może niedługo będzie u boku Rozenkowej prowadził perfekcyjną panią domu.

hehe
2 lat temu

nic nie słuchałem a wiem że marny chujograjek

Fred Flinston
2 lat temu

Fabiański integruje się z asfaltem i obciąga pyte

MaciejB
2 lat temu

Elo!

ORANT
2 lat temu

Tutaj nawet dobrze ciśnie https://youtu.be/IyhS1dKAT4s

Prawda
2 lat temu

17:27 7

Opublikowany 23 godziny temu 19 października 2020 Przez Mariusz Jop

Shhehs
2 lat temu

Nie komentuje tylko potwierdza. A kto zerwał współpracę??

Sztyfnaulica
2 lat temu
POLSKA NIE POLIN
2 lat temu

YANKEES GO HOME
17 października 2020 r. w Łasku ( województwo łódzkie), przy ul. 9 maja nr.95 odbyła się pierwsza z serii zaplanowanych manifestacji przeciwko stacjonowaniu wojsk amerykańskich w Polsce, zorganizowana przez polskie środowiska patriotyczne.

W minioną sobotę, 17 października 2020 r., w godzinach południowych, przed JW 1158 w Łasku ( województwo łódzkie) z inicjatywy polskich środowisk patriotycznych odbyła się manifestacja protestacyjna przeciwko lokalizacji na terenie Polski baz wojskowych armii Stanów Zjednoczonych. Zaproszenie skierowane przez bezpośrednich inicjatorów protestu, panów Bogdana Chamerskiego z Pabianic i Marka Włodarczyka z Bełachatowa, pod adresem partii Polska Patriotyczna nie mogło spotkać się z inną reakcją, jak z potwierdzeniem udziału przedstawicieli partii w planowanej manifestacji.

Właściwa amerykańska baza wojskowa, baza sił powietrznych ( jeden z 19 obiektów na terenie Polski przekazanych przez władze państwowe , bez zgody narodu polskiego, na rzecz sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych ) znajduje się niedaleko miejsca manifestacji, na terenie gminy Buczek, w powiecie łaskim.

Miejsce protestu wybrane zostało z pełną świadomością, gdyż bezpośrednimi adresatami protestu byli lokalni mieszkańcy miasta i powiatu Łask oraz żołnierze i oficerowie Wojska Polskiego, którzy przypomnijmy, że zgodnie z rotą, przysiegali: ” Ja , żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic.

ProfesorNaukk
2 lat temu

Na tym zdjęciu wygląda jakby chciał zwalić ale stuleja go boli.

ProfesorNaukk
2 lat temu
Reply to  ProfesorNaukk

dlatego chętnie mu zwalę stupkami

Rafalalek
2 lat temu

Tu cwelisko pięknie wyjaśnione https://youtu.be/IyhS1dKAT4s

Popularne