Sprawdź nas też tutaj

News

Fabijański komentuje rozstanie z Asfaltem i zapowiada płytę

Aktor-raper nie jest już związany z wytwórnią Tytusa.

Opublikowany

 

Godzinę temu jako pierwsi informowaliśmy, że Sebastian Fabijański nie jest już reprezentantem wytwórni Asfalt Records, której nakładem w czerwcu tego roku ukazała się jego debiutancka płyta „Primityw”.

– Obecnie nie współpracujemy z Sebastianem, a jego nowa płyta nie ukaże się w naszym labelu. – mówi w rozmowie z GlamRap.pl pracownik Asfalt Records.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Sebastiana, który potwierdził, że nie jest już zawodnikiem Asfaltu. Przy okazji zapowiedział także, że w przyszłym roku ukaże się jego druga płyta zatytułowana „Reset”.

Potwierdzam. Potrzebowałem „Resetu”. Premiera na początku 2021. – komentuje w rozmowie z GlamRap.pl Fabijański.

 
28 komentarzy
28 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
chujsky
9 miesięcy temu

Wypierdaj ty kiepski, warszawski atencjuszu

ProfesorNaukk
9 miesięcy temu
Reply to  chujsky

Obczajcie 1:00 w teledysku (niżej kretynie! Nie filmik z insta tylko teledysk). Normalnie fiut do niego strzela. Czyżby coming out?

ProfesorNaukk
9 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

potwierdzone info fiut mi strzela do pyska

EJ TY KOLO !!!!!!
9 miesięcy temu
Reply to  chujsky

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SEBASTIAN FABIJAŃSKI, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

ProfesorNałók
9 miesięcy temu

sperma do buzi niech chuj cię nie brudzi

Martynaaa
9 miesięcy temu
Reply to  chujsky

Też byś wolał obcokrajowców jakby w klubach non stop chcieli cię wyrywać na jakieś stare bmw albo audi w podrabianym calvinie kleinie oczekując, że jak im odpowiem hej albo cześć to już jestem ich. I oczywiście zawsze proponowanie najtańszego drinka z karty nawet jak mówisz, że nie pijesz

Odb
9 miesięcy temu

Fabijański komentuje rozstanie z chłopakiem i zapowiada sextejp

punk not dead
9 miesięcy temu
Reply to  Odb

EMA ODB MATKA CIE JUŻ NIE MA ZA KASANOWE? MNIE POCIĄGA SEKSUALNIE

TWÓJ STARY
9 miesięcy temu

Kurwa… Cukier jaki sezownowiec.
Myślał, że wpadnie coś tam zaduka i hajs będzie leciał jak nasienie Rafalali w usta Belmoda, a tu taki chuj.

Aczujtam
9 miesięcy temu

„na pytanie o showbiznes w Polsce odpowiadam w skrócie,
wielkie otwarcie parasola w dupie”

I pyk, wyłączam 🙂

JanuszKindybał
9 miesięcy temu

i tak nikt nie kupi tego wysrywu

ZdołowanyZiom
9 miesięcy temu

hahahaha skocz mi na bena i zagraj szopena, ja już kupiłem bo to bengier nieśmiertelny klasyk jest przygłupie i dodatkowo mnie na to stać na winylowym kole, skończ już pierdolić daunie chyba masz ujemne IQ

Fazi
9 miesięcy temu

Tytus jest tylko jeden ten z wanny od Rafala

Daniel zwierzyński
9 miesięcy temu
Reply to  Fazi

Nom chyba mowisz o belmondo???

Ola
9 miesięcy temu

Niech on się zajmie czymś konkretnie, bo widzę że jak druga Wieniawa. Robi z siebie malarza, tynkarza i akrobate. Najlepiej robić jedno, a porządnie. A Pan Sebastian jest 'raperem' aktorem i nie wiadomo kim jeszcze, może niedługo będzie u boku Rozenkowej prowadził perfekcyjną panią domu.

hehe
9 miesięcy temu

nic nie słuchałem a wiem że marny chujograjek

Fred Flinston
9 miesięcy temu

Fabiański integruje się z asfaltem i obciąga pyte

MaciejB
9 miesięcy temu

Elo!

ProfesorNaukk
9 miesięcy temu

ProfesorNaukk❤️i❤️Jego stary . ░░░░░░░░░░░░░░░░░░ProfesorNaukk░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░░░░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░░░░░░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░░░░░░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░░░░░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░░░░░░░█▐▀▀▀❤️▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░░░░░░░▐█▐▄░░❤️░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░░░░░░░▀▀▐░❤️░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░❤️░░░░░░░░░░░░░░░░ ……………………„„-~^^~„-„„_ ………………„-^*” : : „” : : : : *-„ …………..„-* : : :„„–/ : : : : : : : ‚ …………./ : : „-* . .| : : : : : : : : ‚| …………/ : „-* . . . | : : : : : : : : | …………„-* . . . . .| : : : : : : : :’| …………/ . . . . . . ‚| : : : : : : : ………./ . . . . . . . .’ : : : : : : : | ……../ . . . . . . . . . . : : : : : : ……./ . . . . . . . . . . . ‚ : : : : : / ……/ . . . . . . . . . . . . . *-„„„„-*’ ….’/ . . . . . . . . . . . . . . ‚| …/ . . . . . . . ./ . . . . . . .| ../ . . . . . . . .’/ . . . . . . .’| ./ . . . . . . . . / . . . . . . .’| ‚/ . . . . . . . . . . . . . . . .’| ‚|… Czytaj więcej »

ORANT
9 miesięcy temu

Tutaj nawet dobrze ciśnie https://youtu.be/IyhS1dKAT4s

Prawda
9 miesięcy temu

17:27 7

Opublikowany 23 godziny temu 19 października 2020 Przez Mariusz Jop

Shhehs
9 miesięcy temu

Nie komentuje tylko potwierdza. A kto zerwał współpracę??

Sztyfnaulica
9 miesięcy temu
POLSKA NIE POLIN
9 miesięcy temu

YANKEES GO HOME
17 października 2020 r. w Łasku ( województwo łódzkie), przy ul. 9 maja nr.95 odbyła się pierwsza z serii zaplanowanych manifestacji przeciwko stacjonowaniu wojsk amerykańskich w Polsce, zorganizowana przez polskie środowiska patriotyczne.

W minioną sobotę, 17 października 2020 r., w godzinach południowych, przed JW 1158 w Łasku ( województwo łódzkie) z inicjatywy polskich środowisk patriotycznych odbyła się manifestacja protestacyjna przeciwko lokalizacji na terenie Polski baz wojskowych armii Stanów Zjednoczonych. Zaproszenie skierowane przez bezpośrednich inicjatorów protestu, panów Bogdana Chamerskiego z Pabianic i Marka Włodarczyka z Bełachatowa, pod adresem partii Polska Patriotyczna nie mogło spotkać się z inną reakcją, jak z potwierdzeniem udziału przedstawicieli partii w planowanej manifestacji.

Właściwa amerykańska baza wojskowa, baza sił powietrznych ( jeden z 19 obiektów na terenie Polski przekazanych przez władze państwowe , bez zgody narodu polskiego, na rzecz sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych ) znajduje się niedaleko miejsca manifestacji, na terenie gminy Buczek, w powiecie łaskim.

Miejsce protestu wybrane zostało z pełną świadomością, gdyż bezpośrednimi adresatami protestu byli lokalni mieszkańcy miasta i powiatu Łask oraz żołnierze i oficerowie Wojska Polskiego, którzy przypomnijmy, że zgodnie z rotą, przysiegali: ” Ja , żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic.

ProfesorNaukk
9 miesięcy temu

Na tym zdjęciu wygląda jakby chciał zwalić ale stuleja go boli.

ProfesorNaukk
9 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

dlatego chętnie mu zwalę stupkami

Rafalalek
9 miesięcy temu

Tu cwelisko pięknie wyjaśnione https://youtu.be/IyhS1dKAT4s

Popularne