Sprawdź nas też tutaj

News

Fabijański żałuje słów po walce. Czy płyta „Popiół” się ukaże?

Nie chce mi się walczyć o uznanie w rapie – mówił tuż po walce.

Opublikowany

 

Fabijański przegrał debiutancką walkę z Wac Toja na Fame 17. Po pojedynku wygłosił dziwny statement, że to nie jego bajka i nie ma też zamiaru walczyć o uznanie w rapie. Autor płyty „Cukier” wydał teraz oświadczenie, w którym przyznaje, że żałuje swoich słów po walce i ujawnia, co z zapowiadaną płytą „Popiół”.

„Popiół” to najważniejszy projekt muzyczny w moim życiu

– Cześć. Nie tak to miało wyglądać wczoraj, ale to było bardzo ważne doświadczenie w moim życiu. Długofalowo myśle, że przyniesie pozytywne skutki. Jedyne czego żałuje, to słów po walce, bo były efektem jakiejś rezygnacji i oszołomienia. Nawet nie pamietam tego wywiadu szczerze mówiąc. Nie był to odpowiedni moment na jakieś deklaracje. W kwestii rapu… Płyta „Popiół” to najważniejszy projekt muzyczny w moim życiu i oczywiście ją wydam. A co będzie dalej, to zobaczymy – napisał Fabio.

Fabijański wróci do oktagonu?

– Wracając do oktagonu, to wiem co potrafię i czego się nauczyłem, ale niestety emocje plus duża różnica w wadze między mną a przeciwnikiem sprawiły, że nie byłem w stanie pokazać nic ciekawego i przegrałem. Niestety za mało zrobiłem sparingów w trakcie przygotowań, przez zobowiązania zawodowe, bo nie mogłem uszkodzić twarzy etc, co z kolei sprawiło, że nie przyzwyczaiłem głowy do uderzeń i po mocniejszym ciosie odcięło mi prąd.Ale… bardzo się cieszę, że to zrobiłem. Cieszę się, bo to wymagało bardzo dużej odwagi, żeby stanąć w oktagonie @famemmatv. Zahartowało mnie to na pewno. Jeśli wrócę, to mocniejszy. Bardzo dziękuje @dariaalbers i @izuugonoh za treningi i za to, że staliśmy się rodziną! Moja „Alterfamily”… wiem, że mogę na was zawsze liczyć! Kocham was. Dziękuje też @wactoja za walkę i za rozmowę po niej. Trzymam kciuki za Ciebie stary! – dodał.

 


19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
niezla jazda
1 miesiąc temu

Nie pamieta co gadal po walce, nie pamieta jak lizal jajka oblesnego transiora. Gosciu przestan lykac te krysztaly a zacznij jakis magnez forte.

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  niezla jazda

Fabijański nie żałuje spotkania z Rafalalą. Czy sextape „Wanna” się ukaże?

Dario
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

Podobno w okolicach Wielkanocy.

Pegiek
1 miesiąc temu
Reply to  Dario

Ta? To dawaj na solo frajerzyno, zobaczymy

Fabio
1 miesiąc temu

– Cześć. Nie tak to miało wyglądać wczoraj, ale to było bardzo ważne doświadczenie w moim życiu. Długofalowo myśle, że przyniesie pozytywne skutki. Jedyne czego żałuje, to słów po wyjściu z wanny, bo były efektem jakiejś rezygnacji i oszołomienia. Nawet nie pamietam tej kąpieli szczerze mówiąc. Nie był to odpowiedni moment na jakieś deklaracje. W kwestii rapu… Płyta „35 sekund” to najważniejszy projekt muzyczny w moim życiu i oczywiście ją wydam. A co będzie dalej, to zobaczymy.
– Wracając do wanny, to wiem co potrafię i czego się nauczyłem, ale niestety emocje plus duża różnica w wadze między mną a parterem sprawiły, że nie byłem w stanie pokazać nic ciekawego i połknąłem. Niestety za mało zrobiłem sparingów w trakcie przygotowań, przez zobowiązania zawodowe, bo nie mogłem uszkodzić armatury etc, co z kolei sprawiło, że nie przyzwyczaiłem doopy do uderzeń i po mocniejszym pchnięciu odcięło mi ciepłą wodę.

Dario
1 miesiąc temu
Reply to  Fabio

😀
Tak było, nie zmyślam!

Joachim Knychała
1 miesiąc temu

NIECH SIE SKUMA Z SENTINO TO SIE PODZIELĄ WRAŻENIAMI Z SWOICH CHORÓB

Fanjansk
1 miesiąc temu

Tuż po walce skok do wanny Rafallali❤️

kapucyn
1 miesiąc temu

Chorągiewka własnych stanów psychicznych

Fabijański cwel transa Rafała
1 miesiąc temu

WON Z TYM CWELEM

Torba
1 miesiąc temu

Gościu nie pamięta nic po trzech- czterech uderzeniach od jakiegoś maślaka? Ja rozumiem, że ktoś może nie pamiętać swojej walki w jakieś rundzie, bo jest takie ostre mordobicie, że już działa tylko adrenalina ale no ten kiep teraz poleciał.

jam
1 miesiąc temu
Reply to  Torba

stres emocje, znane są ci?

JACEK
1 miesiąc temu

DOSTAŁ WACKIEM PO ŁBIE

Fanjanskj
1 miesiąc temu

Tuż po walce skok do wanny Rafallali❤️

Krzysztof
1 miesiąc temu

0.5 kg różnicy?? To jest duża różnica wagi ??

jupijjajej
1 miesiąc temu

oj faabianek..

Scley wary
1 miesiąc temu

Popiół podymal a smutny.

Fabisranski
1 miesiąc temu

Glamrap znowu o swoich ulubionych tematach może pisać, już pudelek w lepszej formie

Milki wej
1 miesiąc temu

Taki szczegół tylko ze….. Nie da sie przyzwyczaić głowy do uderzen 😉

Popularne