Sprawdź nas też tutaj

News

Fame MMA publikuje walkę Soboty z Filipkiem

Cały pojedynek dostępny na Youtube.

Opublikowany

 

4 października Filipek zmierzy się na gali Fame MMA 11 z Amadeuszem Ferrari. W związku z tym pojedynkiem organizacja udostępniła poprzednią walkę rapera z Milicza z Sobotą.

Filip Marcinek pokonał jednogłośną decyzją sędziów Michała Sobolewskiego, chociaż nie do końca był zadowolony ze swojej postawy:

– Szanuję wszystkich, którzy nie zgadzają się z werdyktem. Ja jednak uważam, że był uczciwy, bo w stójce częściej trafiałem Sobotę. Muszę przyznać, że Sobota był dużo silniejszy niż ja i jak byliśmy w parterze, to miałem duże problemy – przeswipe’owałem go, ale kosztowało mnie to dużo siły. Bił bardzo mocno, czułem, że każdy jego cios wyrządza mi szkodę. W trzeciej rundzie dostałem w łuk brwiowy, w drugiej rundzie wybiłem sobie kciuk, przez co cała trzecia runda była jedną wielką improwizacją (…) Jeśli ktoś jest zawiedziony moją postawą, to jest mi przykro, ale ja od zawsze mówiłem, że nie jestem fighterem z prawdziwego zdarzenia, trenowałem rekreacyjnie. MMA tak naprawdę trenuję od półtora roku (…) Dziękuję włodarzom, że mnie zapraszają. Dziękuję Sobocie za walkę, na pewno pokazał się z dobrej strony. I za kulturę osobistą, którą się wykazywał podczas całej gali. – komentował po walce Filipek.

 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
SicenS
4 miesięcy temu

A co mnie to gówno obchodzi?

Paweł Krok
4 miesięcy temu

Niedługo kolejny zastrzyk gotówki. Kto ma wiedzieć ten wie

sebix
4 miesięcy temu

kto zawalczy z don kasjo?

Autor totalny ćpun
4 miesięcy temu

Widzę że autor naćpał się czegoś 4 października ?? Dziwne bo ztego co wiem to jest 2 października

Ks. Kapota
4 miesięcy temu

Rozumiem dziaby tribali, złotych myśli, sentencji, świętych i Boga ale po co Sobota wydziarał sobie małpy na cyckach?

Papay2137(@papay2137)
4 miesięcy temu

Profesor_Nauk > Profesiur trapu

Popularne