Sprawdź nas też tutaj

News

Fame MMA straciło Popka. Raper dołączył do konkurencji

„Walka w tym roku”.

Opublikowany

 

popek prime mma

Do tej pory Popek był zawodnikiem federacji Fame MMA. Raper zmienił jednak barwy na rzecz konkurencyjnej gali freakfightowej Prime Show MMA, z którą związał się jako zawodnik i artysta.

Popek w Prime Show MMA

– W końcu oficjalnie! Popek zawodnikiem Prime Show MMA. Kto według Was będzie idealnym przeciwnikiem Popka w pierwszym starciu na Prime? – ogłosiła federacja. – Walka w tym roku – dodał w swoich social mediach raper.

Popek pojawi się na Prime 2 w sobotę wieczorem. Zagra koncert między walkami, a także poprowadzi z Dominikiem Abusem Strefę Cringe’u. – Zapraszam w sobotę na galę Prime. Zagram dla was parę kawałków i będę z Abusem oglądał walki i je komentował. Przyjdźcie, na pewno się jakoś dogadamy – zapowiedział Popek.

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
beka z pOlek
1 miesiąc temu

To, że 50 Twarzy Graya było największym hitem sprzedażowym to nie przypadek. Każdy kto posuwał laskę o 2-3 oczka brzydszą od siebie zna tę smutną prawdę. Gdy zasada hipergamii jest spełniona, kobieta daje się niesamowicie poniżać w łóżku, dosłownie pragnie być zeszmacona jak w obleśnym pornolu. Wiem to z własnego doświadczenia. Taka kobieta jak już chwyci swój hipergamiczny łup to dosłownie wbija się pazurami, a jak powiesz że odchodzisz to wybiega na środek ulicy po Ciebie na boso i klęka błagając, żebyś nie odchodził.

Na każdym kroku Cię podziwia i mówi jaki jesteś wspaniały, a Ty tylko ze stoickim spokojem to wszystko olewasz, bo wiesz, że chcesz se tylko podupcyć. Jej się to niesamowicie podoba, że jesteś taki niewzruszony, męski i stanowczy. To właśnie to zjawisko – hipergamia zabija cały romantyzm i balans relacji. 

beka z pOlek
1 miesiąc temu
Reply to  beka z pOlek

Nie da się nie czuć emocji i być takim zatwardziałym hójem dla kobiety, która naprawdę Ci się podoba. Nie da się potraktować jak tanią dziwkę kobiety, którą kochasz. Kobiety nie są romantyczne, kobiety są HIPERGAMICZNE i to jest największy problem.

Nowystaryziel
1 miesiąc temu
Reply to  beka z pOlek

Kobiety już od małej dziewczynki są karmione propagandą typu kopciuszek i że są księżniczkami, oraz że wszystko im się należy. Te pierdoły 50 twarzy geja i 365 dni to taka bajeczka dla większych dziewczynek.

Pan Yp bogacz z GR
1 miesiąc temu
Reply to  Nowystaryziel
Hmmmm
1 miesiąc temu
Reply to  Nowystaryziel

W zyciu bym nie byl z laska ktora sie nie daje w morde ruchac i nie przyjmuje liscia w trakcie

BIG_FAN_OF_PALUCH
1 miesiąc temu

dobrze widzieć news o rapie na glamrapie o 8 rano

Ziominho
1 miesiąc temu

Jest co hejtowac przy porannej kawie

Rafalala król! RAFALALA KRÓL!!
1 miesiąc temu

Wanna MDMA straciło Pimpka. Raper dołączył do szeregu pododdziału rafalali
„anal w tym roku generale Rafalala melduje że w następnym kroku bukake”.
09-07-2022 szeregowy pimpek umarł na poligonie w efekcie rozerwania zwieracza honorowany białym krukiem za heroiczne czyny poświęcenia dla narodu wyższego cesarstwa wanny

Rafalala król! RAFALALA KRÓL!!
1 miesiąc temu

Najświeższe informacje z poligonu
Szeregowy boski cw.el zjechał na liścia niestety sturlał się z pagórka prosto do wanny rybki go wpi.erdoliły w całości

never
1 miesiąc temu

Polski rap, te walki to wszystko…

Hahahaha
1 miesiąc temu

Abus i Popek. Polska inteligencja

Maciej G.
1 miesiąc temu

Popek to bękart p0lskiej zlewni i nieznanego ruskiego żołnierza . Nawet nazwisko ma kaccapskie z końcówką UW a nie jak w języku polskim ÓW. To onuca .

Analny Książę
1 miesiąc temu

chuy mnie to obchodzi

Dobrze ze mam 22,5
1 miesiąc temu

Ja jakbym mial 25 lat to zrobilbym samoboja

klaudia sobkowiak z mosiny
1 miesiąc temu

Fame poszło w hedałków jutuberkow po prostu xd dzieci lola i minecrafta

Owiaks couple
1 miesiąc temu

Ja jestem za popkiem oglądałem jego dokument miał ciężko w życiu by wyście nie dali rady:D

Cool
1 miesiąc temu
Reply to  Owiaks couple

Ciężko miał na własne życzenie. Nikt mu nie kazał kraść i rabować, nie rób z niego jakiegoś męczennika bo zamiast żyć jak normalny człowiek to szedł na skróty i krzywdził innych.

Ale bym ci wy.. na czerep za ten bełkot
1 miesiąc temu
Reply to  Owiaks couple

Urzekła mnie jego historia aż uroniłem łezkę ku.. z śmiechu
Takich jak on jest na każdym kroku tyle że ludzie nie są takimi piz.. jak to beztalencie którego słuchając idzie odciąć sobie uszy
Koleś w dużej mierze jest sobie sam kowalem losu przy okazji niech dziękuje losowi za to że ludzie są tak niedorozwinięci umysłowo że dali mu zarobić na życie słuchając tych jego wysrywow bo inaczej ten twój wzór radzenia sobie z ciężkim życiem koło którego nawet nie stał skończyłby w kryminale do usranej śmierci a ty niedorozwoju byś utrzymywał tego cwe.la życiowego z własnych podatków
Ch.. ci w łeb ignorancki tumanie pi.. lamusie

Owiaks couple
1 miesiąc temu

Możesz mi wylizać stopy:)

Popularne